wtorek, 16 lipca 2024r.

Przesilenie zimowe

Urząd Miasta Siedlce postanowił zmniejszyć kwotę pieniędzy przeznaczoną na piłkę nożną w Siedlcach.

Prezes Jacek Kozaczyński poinformował, że miasto Siedlce zmniejszyło pieniądze na piłkę nożną w naszym mieście i jeżeli klub nie znajdzie tych pieniędzy to będzie zmuszony do wycofania rezerw Pogoni z IV ligi oraz jednego zespołu juniorskiego. „Znalezienie tych 80 tysięcy musiałoby się odbyć kosztem wycofania prowadzącego w IV lidze zespołu rezerw i jednej z ekip młodzieżowych grających na Mazowszu” – powiadomił Kozaczyński.

Prezes Pogoni zrobi wszystko, aby do sytuacji wycofania dwóch zespołów nie doszło. „Drugą drużynę budujemy od pięciu lat i jak my to wycofamy będzie cios w siedlczan, bo tacy zawodnicy, wychowankowie klubu grają przede wszystkim w drugiej drużynie” – powiedział.

Pełny zapis wywiadu pojawi się na SportSiedlce.pl w piątek.

 

źródło: własne; foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

7 odpowiedzi

 1. Brawo! Lepiej przeznaczyć te pieniądze na choinkę ze śmiecii…wPISdu…

 2. a może rozwiązać I zespół skoro grają tam ludzie w 90% spoza siedlec. po co takie kretyńskie gadanie że miasto chce rozwiązać zespół chłopaków z siedlec. jak polimex i miasto dawalo kasę bardzo łatwo się rządziło( czytaj wywalało kasę na bylejakość).
  KILKA MOICH SPOSTRZEZE:
  1) ILE BYŁO W TYM CZASIE TRANSFERÓW CHYBIONYCH! KTOŚ PRÓBOWAŁ KOGOŚ ROZLICZYĆ? NIE!!! BO KASA BYŁA. TAKI POZIOM JAK NIEKTÓRZY „STANIERRI” JEST KILKU CHŁOPAKÓW W SIEDLCACH.
  2) JAK LUDZIE PYTALI PO CO WAM 4 LIGA JAK MACIE II TO WTEDY WSZYSCY PIALI JAK TO PRESTIŻ…..
  3) CO ROBI ZARZĄD KLUBU? KTO W NIM JEST? PO CO TA FARSA JAK DECYZJE SĄ PODEJMOWANE JEDNOOSOBOWO(CZYTAJ PREZES RZĄDZI)
  4) TEKST „II DRUŻYNĘ BUDUJEMY OD 5 LAT” JEST SŁĄBY. DRUGA DRUŻYNA NIE SZKOLI I NIE DAJE PERSPEKTYW. WYSTARCZY ZOBACZYĆ ILU GRAŁO TAM ZAWODNIKÓW. A SZKOLENIE W II ZESPOLE TO FIKCJA
  5) NIE KLUB POWIE ILU CHŁOPAKÓW ZREZYGNOWAŁO Z TAK WSPANIAŁEJ MOŻLIWOŚCI GRANIA(SORRY TRENOWANIA) W ii ZESPOLE?
  6) CZEMU KLUB MYDLI OCZY KIBICOM MOŻLIWOŚCIĄ AWANSU JAK NAS NIE STAĆ NIESTETY NA II LIGĘ. PO CO TO POMPOWANIE BALONA.
  7) CO KLUB ZROBIŁ ŻEBY ZNALĘŚĆ SPONSORA GŁOWNEGO(PATRZ KPS , MKK)

  DLA MNIE MOŻEMY GRAĆ W III ALBO I IV LIDZE. ABY MIAŁO TO SENS I GRALI CHŁOPAKI Z SIEDLEC. MOŻNA ZAWSZE KIMŚ SIĘ WZMOCNIĆ ALE NIE MOŻE BYĆ TAK GRAMY TYLKO BEZ OBRAZY 'NAJEMNIKAMI”. BO JAK KASA SIĘ SKOŃCZY TO NIE BEDZIE NAJEMNIKÓW , PREZESA I NIESTETY PERSPEKTYW.

  POZDRAWIAM FORZA POGOŃ

 3. Przestań płakać jeden z drugim.Jak jest źle to wszyscy biadolą. UM od dawna wypina się na Naszą Pogoń ale spokojnie do jesieni jakoś dotrwamy. Gra jakiś klub w II lidze tylko wychowankami ? Druga sprawa kasa. Ile jest zarezerwowanej kasy na odśnieżanie ? z pewnością to kwota kilkanaście razy większa od tych 80 tys.2 miechy minęły jest styczeń kasa zostanie tylko trzeba ruszyć głową.Te 2-3 os z zarządu plus jeszcze kilka zrobiły dobrą robotę w ost. roku i oby tak dalej. Nasz Miasto Nasz Klub. Widzimy sie na sektorze 8 marca. Pozdrówki dla wszystkich wiernych kibiców oraz wyjazdowiczów z sektora F3.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;