wtorek, 25 czerwca 2024r.

Czerkas na testach w Legionovii

29-letni napastnik Adam Czerkas, który kilka dni temu rozstał się z Pogonią Siedlce obecnie przebywa na testach w Legionovii Legionowo, ligowym rywalu biało-niebieskich.

Adam Czerkas zagrał dzisiaj w barwach Legionovii godzinę w sparingu przeciwko I-ligowemu Dolcanowi Ząbki. Jego drużyna wygrała 3:1, a były Pogonista w 59 minucie wpisał się na listę strzelców. W barwach drużyny z Legionowa w tym meczu zagrał także Marek Lendzion, który dwa lata temu również występował w Siedlcach.

Z kolei w innym ligowym rywalu Pogoni Siedlce, Radomiaku Radom obecnie testowanych jest dwóch nowy zawodników. Są to Chinonso Agu, który pół roku temu rozstał się z Siedlcami oraz Piotr Robakowski, do niedawna przymierzany do gry w drużynie Daniela Purzyckiego.

Transfery – zima 2014

 

źródło: własne; foto: Mateusz Gębarowski

DODAJ KOMENTARZ

4 odpowiedzi

    1. Nie ma bardzo co tłumaczyć. Trenera zapytaj jaką lipę odstawił z Czerkasem. Natomiast Agu, grają w ostatnim roku w Pogoni przebywał na murawie na przestrzeni kilkunastu meczy 180 – 200 minut. W takim przypadku renegocjuje się warunki kontraktu i albo zawodnik je przyjmie albo do widzenia. Potrzebni nam grający zawodnicy a nie ładnie wyglądająca ławka rezerwowych – kontuzjowanych. Agu wiele dla nas zrobił i za to szacunek. Druga sprawa. Gdyby był w formie a nie ” łapał ” kontuzje co drugi mecz grałby nadal w Pogoni.Nie mówię tu o kontuzjach gdzie tracił przytomność – sparing u nas czy mecz w Tarnobrzegu.

  1. Czerkasowi nie chciało sie trenować i myślał ze nie ma od niego lepszych i ciagle mącił w zespole. A ty F3 jak nie wiesz to po co debilizmy wypisujesz?

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;