sobota, 4 maja 2024r.

Czerkas na testach w Legionovii

29-letni napastnik Adam Czerkas, który kilka dni temu rozstał się z Pogonią Siedlce obecnie przebywa na testach w Legionovii Legionowo, ligowym rywalu biało-niebieskich.

Adam Czerkas zagrał dzisiaj w barwach Legionovii godzinę w sparingu przeciwko I-ligowemu Dolcanowi Ząbki. Jego drużyna wygrała 3:1, a były Pogonista w 59 minucie wpisał się na listę strzelców. W barwach drużyny z Legionowa w tym meczu zagrał także Marek Lendzion, który dwa lata temu również występował w Siedlcach.

Z kolei w innym ligowym rywalu Pogoni Siedlce, Radomiaku Radom obecnie testowanych jest dwóch nowy zawodników. Są to Chinonso Agu, który pół roku temu rozstał się z Siedlcami oraz Piotr Robakowski, do niedawna przymierzany do gry w drużynie Daniela Purzyckiego.