poniedziałek, 26 lutego 2024r.

Szanuj media swe, bo możesz nie mieć ich wcale

W tym miejscu miała znaleźć się relacja z meczu Ósemki Siedlce z GLKS Nadarzyn. Jednak nie będzie jej, ponieważ nasza redakcja nie została poinformowana o zmianie miejsca i godziny spotkania.

W Siedlcach panuje mylne przekonanie rodem z komunizmu, że media są dla sportu. Wcale tak nie jest. Media są dla ludzi, podobnie jak sport. Rola działaczy sportowych jest taka, aby dbać o odpowiednie informowanie wszystkich mediów.

Oglądanie III-ligowej siatkówki kobiet nie jest dla nas spełnieniem marzeń, ale robiliśmy to z myślą o naszych czytelnikach. Zaczynając portal postawiliśmy sobie kilka zasad, a rzetelność była na czołowym miejscu. Sytuacja z niepoinformowaniem nas o zmianie terminu meczu zdarza się po raz drugi. Jest to tym dziwniejsze, że jako jedyni piszemy o wyczynach siatkarek, a nawet prawie z każdego meczu publikujemy galerię zdjęć! Wobec takiego niewdzięcznego traktowania nie będziemy uwzględniać siedleckiej Ósemki w naszych artykułach co najmniej do końca sezonu. Postępowanie tego klubu przypomina nieco zachowanie STH Siedlce, który organizuje jakiś „turniej” raz do roku, oczekując fanfar i wielkiego zainteresowania.

Zdajemy sobie sprawę, że rykoszetem oberwą same młode siatkarki, ale niech nie mają pretensji do nas, ale do odpowiedzialnych za taki stan rzeczy.

Jeszcze na koniec dwa słowa do uporczywie kradnących od nas informacje. Jeżeli nie podajecie źródła jesteście zwykłymi złodziejami, czy to w gazecie, czy na portalu, czy na fanpage’u. Polskie prawo prasowe ma na wszystkie takie zachowania paragrafy, ale jak do tej pory nie mieliśmy czasu ani ochoty na walkę z siedleckim pseudodziennikarzami. Wkrótce może się to zmienić, więc radzimy pomyśleć (dla niektórych to ponad możliwości) dwa razy zanim zechcecie żerować na czyjejś pracy.
Redakcja SportSiedlce.pl

DODAJ KOMENTARZ

28 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

I prawidłowo…Popieram decyzje w 100%

Obraźcie się na każdego i nic nie publikujcie będziecie super…

Załóż swój portal i rób na nim co chcesz

moze fotograf niech robi galerię zdjęć aparatem fotograficznym , a nie telefonem i to kiepskim

Jeżeli ktoś z tego wyczytał obrażenie się, to powinien wrócić do szkoły, bo wyraźnie zawodzi u niego czytanie ze zrozumieniem. A to ile, co, kiedy i czy w ogóle będziemy publikować to nasza sprawa.

Nie chcesz to nie oglądaj zdjęć!

PS. Chyba telefonu nigdy na oczy nie widziałeś 😀

Panie Kamilu teraz to Pan zachowuje się jak dziecko, któremu zabrano cukierek. możecie pisać co Wam sie podoba, kiedy i jak chcecie. Wasza sprawa, ale na siatkówce to chyba nie znacie się wcale, a może udajecie , że sie nie znacie?
tak czy inaczej zmieńcie fotografa ,przynajmniej zdjęcia będą ciekawsze.

To wreszcie jak jest. Mam rację pisząc, że możemy pisać co chcemy, ale zachowuje się przy tym jak dziecko? Idiotyzm. Na siatkówce się nie znamy, bo? Co to w ogóle za komentarz? Zdjęć nikomu nie każemy oglądać, jak nie pasują, to proszę ich szukać na innych portalach. Powodzenia!

do managera- takich nie oglądam, ale wiem jak wyglada aparat fotograficzny .jesli to profesjonaliści to niech się zachowują jak profesjonaliści, piszą jak profesjonaliści i robią zdjęcia jak porfesjonaliści

Dziennikarz to weź im pomóż robić zdjęcia jak taki dobry jesteś.

nie pasują, bo są brzydkie , jesli już robicie to sie postarajcie.W końcu pokazujecie piękno róznych dyscypin również poprzez zdjęcia.Wasze komentarze o siatkówce świadczą,że macie słabą wiedze

manager-tak jestem dobry, ale nie zabieram się do czegoś naczym się nie znam, A nie trzeba się znać, żeby stwierdzić ,że zdjęcia są słabe, a przede wszystkim niewyraźne

A może Pan, który to napisał by się ujawnił?

dziennikarz kłamiesz!!!!! twoje komentarze są bez sensu a się „za to bierzesz”. określ się internetowy napinaczu

Akurat zdjęcia które robi pan Sztajnert są bardzo fajne i tylko zostaje pogratulować tego ze jest na kazdym meczu i potrafi pokazac to co sie działo.

Jak oglądanie III siatkówki nie jest Waszym spełnieniem marzeń, to się nie męczcie. I nie róbcie łaski

Młode siedlczanki prowadzą relacje na portalu społecznościowym Facebook na stronie klubu UKS Ósemki Siedlce i jest opisane w sposób przejrzysty i profesjonlny przy czym zdjęcia robione są na nieco wyższym poziomie

Dziewczynki w swojej kategorii wiekowej graja w mistrzostwach polski a seniorki dają im najwiecej doświadczenia a za rok może będziemy oglądać piękną siedlecka siatkówke.

Jak dziewczyny mają sie denerwować ?!? Bez łaski i tak o niebo więcej osób odwidza strone dziewczyn na Facebooku niż tutaj

Bardzo dobrze, że tak się stało. Poprzednicy pracujących tu dziennikarzy, w porównaniu z obecnymi potrafili przynajmniej napisać coś w sposób pozytywny. Teraz nawet po wygranym meczu spotykamy się z negatywną oceną gry bardzo młodych jeszcze zawodniczek…
Zobaczymy co będzie, gdy dziewczyny zajdą jeszcze dalej w tegorocznych MPM.
Pozdrawiam panów, którzy zrobili aferę aby więcej zarobić 😀

Komentarze już schodzą na wyższy poziom absurdu, więc je zamykamy pod tym artykułem. Co mieliśmy do napisania, to napisaliśmy. Wolność słowa – mamy takie prawo. Poprzednie 5 komentarzy napisała jedna z siatkarek pod różnymi loginami, więc to świadczy o tym, że dalsza dyskusja nie ma sensu.

Rozumiem po części Wasze rozgoryczenie i zapewne poniesione jakieś starty, ale nie ma co się obrażać. Dziewczyny z Trenerem przez całą sobotę i niedzielę grały w półfinałach Mazowsza Młodziczek (skutecznie i awansowały do finałów!) i z Siedlec wyjeżdżali wcześnie rano i wracali późno a w niedzielę prosto z Obozowej pojechały do Nadarzyna. Ciężko przy takim nawale pracy i emocjach (drugi mecz o wszystko w niedzielę z tie-breakiem 16:14!) pamiętać o wszystkim a przyznacie rację, że telefony działają w dwie strony. Wiem, że nie jesteście dziennikarzami śledczymi i jakie są realia w III lidze. Nie ma co się oburzać i proponuję… Czytaj więcej »

Siatkarki dzięki Bogu niedługo znikną z mapy Siedlec. Nie wiem dokładnie jak to jest, ale jak dostają pieniądze z UM to jest skandal. Każdy kto chce na amatorskim poziomie uprawiać swoje pasje niech sam za to płaci.

Tak się składa że w ogóle pieniędzy nie dostają.Najpierw się trzeba zorientować a dopiero potem takie rzeczy pisać

Kuba najpierw się zorientuj, a potem pisz . pewnie w swoim życiu nic nie zrobiłeś tylko krytykować potrafisz. Nie dziwię się bo to najłatwiejsze Kubusia.

ale hale dostają za free. Zamiast w tym czasie szkolić młodych chłopców to grają takie wysokie beztalencia. Lepiej niech wracają do garów

Wysoki to jest Twój iloraz inteligencji który współgra z beznadziejną wiedzą na temat siedleckiej siatkówki, wraz z pisownią po której wnioskował bym brak uczęszczania na lekcje języka polskiego. Więc proszę bawić się gdzie indziej w bajkopisanie, najlepiej z kolegami w podstawówce.

„(…) więc je zamykamy pod tym artykułem.” – Pozdrawiam osobę „starającą się” zamknąć temat.

Wszystko super, ale jest jeden istotny szczegół: prawie wszystkie zawodniczki to gimnazjalistki i na te „gary” to chyba trochę za wcześnie

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;