czwartek, 20 czerwca 2024r.

Jakub Więzik wypożyczony do Pogoni

Nowym zawodnikiem Pogoni Siedlce został grający ostatnio w ekstraklasowym Śląsku Wrocław Jakub Więzik.

22-letni napastnik rozegrał jesienią 7 spotkań w T-Mobile Ekstraklasa, 2 spotkania w ramach eliminacji Ligi Europy, 7 meczów w III lidze (4 bramki) oraz dwa mecze w Pucharze Polski (1 gol). Do Pogoni trafił na zasadzie półrocznego wypożyczenia z opcją pierwokupu.

Ponadto w kadrze Pogoni na rundę wiosenną będą Piotr Antoszczuk (Victoria Kałuszyn) oraz Kamil Dmowski (rezerwy), którzy od początku przygotowań trenują z liderem II ligi.

Transfery – zima 2014

 

źródło: własne; foto: PAP

DODAJ KOMENTARZ

10 odpowiedzi

 1. Panie Prezesie proszę więcej nie narzekać, że macie mały budżet w klubie (skoro ściągacie zawodników z ekstraklasy) 🙂
  Bogaci zawsze płaczą, że nie mają pieniędzy 🙂

 2. Do kibic:

  On został wypożyczony to zapewne część jego pensji płaci Śląsk.

 3. Na pewno przyszedł do pogoni, nie dostał kontraktu bo w klubie nie ma pieniędzy ale bardzo chce pomóc drużynie w awansie i zrobi to charytatywnie podobnie jak zarząd pracuje w klubie 🙂
  pozdrawiam wszystkich głębokiej wiary laików 🙂

 4. Jak strzeli kilka goli ,to wszyscy będą inaczej śpiewać, ma warunki dzięki Pogoni Siedlce wypłynie na szerokie wody.

 5. Na ekstraklasę za słaby, ale u Was powinien sobie dać radę. Wreszcie nikt się nie będzie czepiał że gra tylko „po znajomości”. Wszystko zależy od niego. Jak będzie dobrze grał to kto wie czy jesienią nie pokaże się z Pogonią Siedlce w I lidze?

 6. Wy kibice jesteście czy co? Ciagle wam cos nie pasuje? Nudzi sie wam i dlatego ciagle sobie znajdujecie jakiegoś kozła ofiarnego? Czemu tych „odważnych” komentarzy nie powiecie wprost do prezesa, piłkarzy czy trenerów????

 7. Przecież większość zawodników w polskich wyższych ligach gra tylko dzięki znajomościom (dobry menedżer, znajomy trenera, tata – prezes :-)) – siedlecka pogoń jest tego idealnym przykładem (przed sezonem trener obiecywał, że da wszystkim szansę pokazania się na tle dobrych rywali, zapytajcie go czy wszyscy dostali tę szansę? 🙂
  o czym my rozmawiamy? – panowie 🙂

 8. Ludzie o co wam chodzi? Przyszedł chłopak do Pogonii i koniec, dajcie ludziom spokoj i zacznijcie ich wspierać a nie tylko krytykować!

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;