piątek, 1 marca 2024r.

Czerkas: Życzę Pogoni awansu

W końcówce lutego Adam Czerkas parafował umowę z Legionovią Legionowo i został oficjalnie zarejestrowany do gry w tym zespole w PZPN.

Za pośrednictwem naszej strony Adam Czerkas postanowił przekazać kilka słów do sympatyków Pogoni.

– Chciałem podziękować siedleckim kibicom za 2,5 roku wsparcia. Życzę Pogoni awansu do I ligi, który byłby potwierdzeniem ciężkiej pracy wykonywanej przez zawodników i działaczy. Mam nadzieję, że moje odejście nie przeszkodzi w osiągnięciu tego celu, a ja już w barwach innego zespołu ustrzelę kilku rywali klubu z Siedlec w walce o awans.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Drogi Adasiu! Jeżeli nie chcesz żeby twoje słowa były rzucone na wiatr to weź się do roboty LENIU 🙂

Szacun i wielkie dzięki.

Adam Dzięki za wszystko co zrobiłeś dla POGONI! Powodzenia w nowym klubie!

Witam, mogłeś zostać w Siedlcach i pomoc klubowi z regionu z którego pochodzisz…., ale się zagotowałeś i postawiłeś trenerowi, szkoda Adam (jak już to trzeba było iść do Ząbek ;-)))……bo P. Krawczyk to nieporozumienie (z taką grą to on powinien latać w II drużynie albo w B klasie), Wocial i Więzik są mega drewniani.
ps. Może „Zania” się „rozkołysze”

Porażka ,jeszcze dziękuje trzeba mieć tupet.Zadufany w sobie piłkarzyna z sokolowa nigdy nic niczego nie osiągną .Liczy się zespół i klub a nie indywidualny adas Jestem z Siedlec i wole walczącego Kaszuba,Paczkę ,Demianiuka Kozaczynskiego Krawczyka Dmowskiego i innych którzy bedą oddawać swoje zdrowie,i może umiejętności im nie starczy ale maja DNA z Siedlec i podobno atmosfera się w zespole poprawiła jak odszedles!!! A tak naprawdę jaki z ciebie piłkarz to zobaczymy w następnych sezonach Adasiu Pogoń juz jest wygrana w tym sezonie bo dostarczyła tylu emocji co we wszystkich pozostałych razem wziętych i nawet jeśli nie awansuje to nic się… Czytaj więcej »

Adaś popełniłeś największy błąd w życiu, bo zamiast grać w 1 lidze w co głęboko wierze, to będziesz grał już tylko w niższych ligach niż 2 bo z twoim podejściem to tak będzie aktorzyno.
Teraz myślę że Zania dostanie swoją prawdziwą szansę i ją w 100% wykorzysta.
Bo z meczu na mecz grał coraz lepiej.

Piłkarz od siedmiu boleści. Dla niego tylko liczyła sie kasa a najlepiej jakby bez żadnego wysiłku. Wszyscy wiedza jak z niego aktorzyna i wszyscy wiedza o jego słabym zaangażowaniu do treningów ale ogromnym zaangażowaniu do alkoholu, my juz Panu dziękujemy!!!! Tylko Pogon?

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;