sobota, 4 maja 2024r.

Przegrana z ligowym rywalem (fotogaleria)

Rezerwy Pogoni Siedlce przegrały w meczu kontrolnym z ligowym rywalem Wilgą Garwolin 3:6.

Początek meczu to wyrównana gra obu zespołów. Dopiero w 27 minucie Marcin Paczkowski za lekko podał do Piotra Antoszczuka, futbolówkę przejął Piotr Baranowski i pewnym strzałem wyprowadził drużynę z Garwolina na prowadzenie. Pięć minut później było już 0:2. Jacek Kajtowski wbiegł w pole karne i strzałem w długi róg pokonał golkipera Pogoni. Siedem minut przed końcem pierwszej połowy ponownie na listę strzelców wpisał się Kajtowski. Tym razem razem napastnik zdobył gola uderzeniem z bliskiej odległości.

Druga odsłona dobrze rozpoczęła się dla biało-niebieskich. Już w 47 minucie Sylwester Buga podał na wolne pole do Michała Kitlińskiego, ten minął bramkarza i pewnym strzałem po ziemi zdobył gola dla siedlczan. Kilka minut później Jakub Wachnicki uderzył sprzed pola karnego i było już 1:4. W 64 minucie na listę strzelców wpisał się Kacper Kowalski, który po podaniu wzdłuż bramki strzelił gola z kilku metrów. Dwanaście minut później Bartosz Kaszubowski minął bramkarza gości i uderzeniem do pustej bramki zdobył drugą bramkę dla siedlczan. Chwilę po tej akcji golem odpowiedzieli przyjezdni. Po podaniu z lewego sektora boiska Patryk Mianowski pokonał Antoszczuka. W 86 minucie ostatniego gola w tym meczu zdobyli Pogoniści dzięki Cezaremu Demianiukowi, który wykorzystał dobre podanie Kaszubowskiego i uderzył pewnie na bramkę.

Następne spotkanie Pogoń II Siedlce rozegra w środę 5 marca o godzinie 18:30 z Wektrą Zbuczyn.

02.03.14, 13:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Wilga Garwolin 3:6 (0:3)

Bramki: Michał Kitliński 47, Bartosz Kaszubowski 76, Cezary Demianiuk 86 – Piotr Baranowski 27, Jacek Kajtowski 33, 37, Jakub Wachnicki 55, Kacper Kowalski 64, Patryk Mianowski 77

Pogoń II: Piotr Antoszczuk – 2. Kamil Mamcarz, 19. Marcin Paczkowski, 5. Adam Chojecki (70, 11. Daniel Miler), 8. Sebastian Krawczyk (44, 13. Jakub Ejsymont; 46, 8. Sebastian Krawczyk; 72, 6. Łukasz Czarnocki) – 11. Daniel Miler (57, 18. Patryk Kisiel), 7. Sylwester Buga, 9. Patryk Ciulak, 14. Michał Kitliński (57, 13. Jakub Ejsymont) – 6. Cezary Demianiuk, 10. Bartosz Kaszubowski