sobota, 9 grudnia 2023r.

Sportowe otwarcie Galerii Siedlce

W najbliższą sobotę i niedzielę przy okazji otwarcia nowej Galerii Siedlce przy ul. Wojskowej okazję zaprezentowania swoich drużyn otrzymali piłkarze II-ligowego MKP Pogoń Siedlce oraz grającego w ekstralidze rugby MKS Pogoń Siedlce.

Drużynę piłkarzy będziemy witać na scenie Galerii Siedlce sobotę, 29 marca o godzinie 12:30. Zaprezentowany zostanie zespół, który walczy o historyczny awans do I ligi. Piłkarze i trenerzy z pewnością dostarczą tego dnia wielu sportowych emocji odwiedzającym galerię. Najmłodsi będą mogli zrobić sobie zdjęcie z ulubionym piłkarzem i wziąć udział w przygotowanych konkursach.

W niedzielę, 30 marca o godzinie 13:00 scena Galerii Siedlce ugości rugbistów MKS Pogoń Siedlce, którzy po rundzie jesiennej zajmują drugie miejsce w ekstralidze i mają realne szanse na walkę o złoty medal mistrzostw Polski. Rugbiści zapowiadają szereg niespodzianek dla kibiców i sympatyków, którzy odwiedzą Galerię Siedlce w tym dniu.

Spotkanie ze sportowcami poprowadzi gospodarz weekendu Ireneusz Bieleninik, znany prezenter m.in. programu „Siłacze”.

 

źródło: własne; foto: Podlasie 24

DODAJ KOMENTARZ

4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Nie róbcie szopki. Pogoń pierwsza po meczu Pogoni II wyjeżdża do Limanowej. Chłopaki mają co innego na głowie a nie kręcenie się po galerii

A w niedziele mecz w Limanowej, zamiast się koncentrować na grze to latają po galeriach, celebryci….

No to już wiadomo, że będą bęcki od Limanovii 😉 Może niech jeszcze na piwo idą chłopaki, w sobotę wieczorem, zrelaksują się przed meczem 😉

A nie zastanowiliscie sie ze moga to byc warunki sponsora?! Co Was tak boli? Na całym świecie wykorzystuje sie osoby publiczne, piłkarzy to reklam, to wspierania rożnych akcji- w koncu widac profesjonalizm klubu.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;