wtorek, 7 maja 2024r.

Strąceni z Olimpu (fotogaleria)

Drużyna Pogoni przegrała na własnym boisku z Olimpią Zambrów 0:3. Siedlczanie doznali porażki na własnym boisku po raz pierwszy od przegranej 21 września 2013 z Olimpią Elbląg 1:3.

Po ostatniej wpadce w Legionowie siedlczanie meczem z Olimpią chcieli zmazać plamę z zeszłego weekendu. W wyjściowym składzie zabrakło Daniela Dybca, który musiał pauzować za nadmiar żółtych kartek.

W pierwszej połowie mecz miał senny przebieg. Już w 1 minucie po dośrodkowaniu Michała Hryszki groźnie główkował Kamil Zapolnik, jednak piłka minęła światło bramki. Później to co się działo na boisku nie porywało. Dopiero w 11 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Jarosława Ratajczaka Mateusz Urbański główkował w polu karnym, ale piłka przeleciała nad poprzeczką. W 13 minucie znać o sobie dał były piłkarz Pogoni Michał Steć, który ruszył na bramkę biało-niebieskich z własnej połowy i oddał strzał. Na szczęście piłka wylądowała w rękach Jacka Kozaczyńskiego juniora. W 23 minucie po dośrodkowaniu Krystiana Wójcika próbował z kilku metrów strzelać Hubert Tomalski, jednak piłka została zablokowana przez jednego z defensorów. Chwilę później Samuelson Odunka dogrywał do Wojciecha Wociala, jednak napastnika Pogoni uprzedził Piotr Czapliński. W 39 minucie znowu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bitego przez Ratajczaka było groźnie pod bramką Olimpii, lecz nikt nie zdołał skierować piłki do bramki. W końcówce pierwszej odsłony ambitnie grający goście mogli zagrozić siedlczanom po akcji Michała Hryszki, ale Pogoniści nie dali się zaskoczyć.

Do drugiej połowy Pogoń przystąpiła z dwiema zmianami, a na boisku pojawili się Jakub Więzik oraz Damian Guzek. Nie minęły dwie minuty od rozpoczęcia drugiej odsłony, a poważny błąd obrony Pogoni kosztował siedlczan stratę bramki. Piłkę źle wybił jeden z defensorów biało-niebieskich, futbolówkę przejął Kamil Zapolnik i z bliskiej odległości nie dał szans na skuteczną interwencję Kozaczyńskiemu juniorowi. W 52 minucie podopieczni Daniela Purzyckiego stracili drugiego gola. Łukasz Wójcik źle podawał do Kozaczyńskiego juniora, piłkę przejął Łukasz Grzybowski i dopełnił formalności. Po meczu było gdy cztery minuty później. Wtedy to, ponownie Łukasz Grzybowski zdobył trzecią bramkę dla Olimpii. Michał Steć dogrywał wzdłuż bramki, doszedł do niej Grzybowski i Olimpia cieszyła się z trzeciego gola. W 62 minucie Hryszko z łatwością minął obrońcę MKP i uderzył na bramkę Pogoni. Siedlecki golkiper wybił piłkę przed siebie. Siedlczanie mimo zmiany ustawienia na 3 obrońców nie potrafili poważnie zagrozić bramce gości. Piłka ze strony Pogoni często nie docierała do adresata, a Olimpia groźnie kontrowała. W 77 minucie Przemysław Jastrzębski mógł podwyższyć prowadzenie gości, ale z bliskiej odległości po dośrodkowaniu z prawej strony trafił w słupek. Cztery minuty później Łukasz Zaniewski mógł zdobyć honorowego gola, kiedy to wygrał pojedynek siłowy z obrońcą, ale strzelił za lekko i wprost w ręce Czaplińskiego. W 83 minucie na strzał z lewej strony pola karnego zdecydował się Jastrzębski i znów trafił w słupek. Na dwie minuty przed końcem znów przed szansą stanął Zaniewski, lecz nie do pokonania był dzisiaj zambrowski bramkarz. Do końca meczu już nic ciekawego się nie wydarzyło.

Oprócz Michała Stecia w barwach zambrowian występuje inny były Pogonista Bartłomiej Dołubizna, który cały mecz obejrzał z ławki rezerwowych.

Następny mecz biało-niebieskich czeka w sobotę 17 maja o 17:00 w Stalowej Woli, gdzie zmierzą się z miejscową Stalą.

11.04.14, 16:00 – Siedlce (stadion ROSRRiT)

II liga: Pogoń Siedlce – Olimpia Zambrów 0:3 (0:0) Widzów: 1800

Bramki: Kamil Zapolnik 47, Łukasz Grzybowski 52, 56

Pogoń: 93. Jacek Kozaczyński junior – 16. Łukasz Wójcik (55, 20. Łukasz Zaniewski), 17. Przemysław Rodak, 25. Mateusz Urbański, 15. Jarosław Ratajczak – 18. Samuelson Odunka (46, 22. Damian Guzek), 11. Adrian Dziubiński, 19. Krystian Wójcik, 5. Hubert Tomalski (60, 10. Marcin Stromecki) – 31. Wojciech Wocial (46, 24. Jakub Więzik), 21. Cezary Demianiuk

Olimpia: 1. Piotr Czapliński – 4. Rafał Darda, 5. Mariusz Gogol, 15. Łukasz Piłatowski, 8. Bartosz Sobótka – 17. Michał Hryszko (77, 11. Adrian Mleczek), 19. Andrzej Kosiński, 7. Michał Kuczałek (58, 9. Przemysław Jastrzębski), 21. Michał Steć – 18. Kamil Zapolnik (68, 16. Michał Poduch), 20. Łukasz Grzybowski

Żółte kartki: Adrian Dziubiński 10, Krystian Wójcik 75 – Michał Kuczałek 38

Sędzia: Maciej Mikołajewski (Świebodzin)

53 odpowiedzi

1. dobre naprawde dobre , teraz wyjazd w ktorym bedzie ciezko o chocby 1 punkt , potem wyjazd do Suwałk a Wigry sie rozpędzaja , po drodze jeszcze garbarnia , w meczu z Siarką wszystko moze sie zdazyc , na koniec wyjazd do łowicza gdzie Pelikan walczy o życie , nie zdziwie sie jak jeszcze Wigry nas wydymają , w Legionovie mogl byc wypadek przy pracy fakt chlopaki grali 3 mecze w ciagu 6 dni i mogli zlapać zadyszke , ale dziś przegrac 0-3 u siebie z beznajdzinym Zambrowem, w dwoch ostatnich meczach bilans bramkowy 8-1 , a moze poprostu Pogoni fart sie skonczyl , to najlepiej skomentuje kolega Okiem realisty. w kazdym razie po takiej grze jak ostatnio Pogon nie konicznie zasluguje na awans , bo co dopiero mowic o grze w 1szej lidze , to bedzie blamaż za blamażem , moze niech oni lepiej nie awansuja , jak maja wszystko moczyć jak leci

2. Chyba nam wszystkim uderzył do głowy awans do 1 ligi.Co przeniosło się również na drużynę.Strasznie duże obciążenie spadło na zawodników,co spowodowało załamanie formy również.Dajmy sobie spokój z awansem ,mamy przecięż nową 2 ligę .Myślmy tylko o następnym meczu.Jeżeli się uda ,to brawo.Ja w to wierzę.Takich błędów co zrobiła Pogoń w o bronie ,w normalnych warunkach,bez obciążenia psychicznego,poprostu się nie popełnia. Jeszcze jedno do piłkarzy,kibicom należy się podziękowanie nie tylko w wygranym meczu.Również w takim jak dzisiaj.Doping był super.Każdy może mieć słabszy dzień ,nawet ci co głośno krytykują.To wszystko wynika z miłości do klubu .Nawet ta dzisiejsza frustracja licznej grupy kibiców.Trenerze głowa do góry.Małę korekty, spokojna rozmowa z drużyną, bez emocji i wskoczymy na właściwy tor.Wcale nie musi być ,że my musimy.Poprostu my możemy.

3. OKIEM REALISTY pewnie dzis zaliczy szczytowanie….

Co tu komentowac,jak kazdy widzial co sie stało.Masakryczne 2 bledy na poczatku drugiej polowy i kto choc troche ma pojecia o pilce to wie ze z takich sytuacji malo kiedy sie wychodzi.Pilkarzom popętało nogi i kompromitacja gotowa.

Bania do góry i jedziemy dalej.A beksy niech sobie popłaczą.

4. Trudno doprawdy uwierzyć, że zespół aspirujący do awansu zagrał na poziomie 4 czy 5 ligi. We wcześniejszych moich postach tonowałem delikatnie ten hurraoptymizm, ten balonik napięty do granic możliwości. Jeszcze po klęsce w Legionowie pisałem, ze teoretycznie i dwa domowe zwycięstwa mogą wystarczyć do awansu. Teraz, po tym blamażu (bo inaczej się chyba tego określić nie da) widać, ze zespół na koniec – najważniejszej w naszej historii rundy – po prostu nie gra nic. Jeden wielki chaos na boisku, brak skrzydeł, koszmarne błędy w obronie, nieistniejący atak to widok dzisiejszego meczu. Dla mnie po tym meczu sprawa jest jasna. O awansie z taka grą i z takim zaangażowaniem (a raczej jego braku) możemy zapomnieć. To, co jeszcze tydzień temu wydawało się dla większości kibiców utopią, może stać się niestety faktem na koniec sezonu. I nie interesuje mnie już, czy ktoś będzie mnie krytykował czy ironizował z moich wypowiedzi. Kto ma oczy to widzi, co się dzieje z drużyną. Czarny scenariusz powoli staje się realnym. Oczywiście pozostanie w nowej 2 lidze to też wielki sukces, ale apetyty większości tu piszących były większe. Nie ma się co oszukiwać. Jeśli roztrwonimy ( a wiele na to wskazuje) dziewięciopunktową (po dzisiejszym meczu 6-punktową) przewagę do końca sezonu dając się jeszcze wyprzedzić (np.:Wigrom) to będzie to duża sztuka i niewiarygodny wyczyn. Teraz każdy mecz dla nas jest już meczem „o wszystko”. Czy to się komuś podoba czy nie. Czekam na krytykantów – do dzieła.

5. Przykro to pisać, ale w momencie gdy Pogoni braknie ambicji i determinacji, nie ma możliwości zdobycia choćby punktu. Kiedyś o tym pisałem ( bodajże w pażdzierniku ) że za mało jest w drużynie zawodników potrafiących grać w piłkę. Większość zawodników bazuje na sile, walce i ambicji. To bardzo dobre cechy u sportowca, ale potrzeba też, a może przede wszystkim umiejętności techniczno-taktycznych, sprawnego i szybkiego operowania piłką. Gdyby te braki dotyczyły 3,4 zawodników to pomimo „słabego dnia” można coś ugrać. Niestety w całym zespole Pogoni tych technicznych, do gry w piłkę jest 4-5, a to o wiele za mało. Z całym szacunkiem dla opinii jaką wygłasza Prezes i Jakubik to daleko jeszcze jednemu z zawodników do poziomu ekstraklasowego. Samą walką to można próbować sił w innych sportach. W piłkę trzeba chociaż trochę grać,……..po piłkarsku. Chociaż wierzę i bardzo chciałbym aby Pogoń awansowała, to mając na uwadze ewentualną grę o poziom wyżej Pogoń potrzebuje więcej piłkarzy, walczaków raczej wystarczy.

6. ten mecz wyglądał jakby ktoś kazał im przegrać myślę że wiem komu a Jakub Więzik jest w Pogoni bo jest rodzina Surowca podobno . prezesowi nie na rękę jest pewnie awans tylko że jak odpuszczaja to dlaczego tak późno robiąc nadzieję .

7. Trenerze jak mój przedmówca powiedział: głowa do gory! Zespol mamy dobry i moze faktycznie poniosła ich myśl o awansie. Chłopaki wziac sie w garść aby z duma schodzić z każdego meczu!!!

8. wiem od jednego z piłkarzy co grał dzisisj że nie odpuszczaja walczą do końca kasa by się znalazła jak Pan Kozaczyński by ruszył dupe poszukal to by znalazł sponsorów. jest kasa na ekstrsklase rugby i teraz mkk więc kasa by była nie musi być sponsor z Siedlec . Trzeba ugrac remis w stalowej wygrać z garbarnia i siarka u nas

9. Moim zdaniem za mało jest zaangażowania trenera Purzyckiego w trakcie meczu. Jak można spokojnie stać z rękami w kieszeniach i niereagować na to co się dzieje na boisku. Inni kieruja,motywują, żyją meczem, a on stoi grzecznie jak w kościele. Więzik i Ł.Wójcik to jakieś nieporozumienie w naszym zespole, a ogólnie u wszystkich brak ambicji, tródno kogoś wyróżnić,chyba że Kozaczyńskiego, bo mogło być conajmniej 5;0. Szkoda straconych punktów u siebie, ale gramy dalej. Wierzę w awans i głupotą jest mówienie że ktoś zabronił piłkarzom wygrywać.

10. Po meczu w Legionowie napisalem ze Pogon przegra 4 mecze pokolei–2 juz sa.80prcent pseldo pilkarz Pogoni tego niechce, zewzgendu na konczace sie kontrakty.— mowa jest o awansie do 1 Ligi.Jesli pogon awansowalaby to oni ci –niby pilkarze– stracili by prace,a tak otrzymaja nowe kontrakty do nowej 2 Ligi. Jesli do niej awansuja ,w co bardzo watpie! Bo jeszcze teoretycznie wszystko jest mozliwe.Ja osobiscie ,to podziwiam Trenera Pogoni ze ,ztakimi ;chcialbym pilkarzem byc;; tak daleko w Lidze stoi.

Pozdrowienia

1. Jak spotkam któregoś z kopaczy na mieście to mu wygarnę zaangażowanie.
      ps. gdyby te piłkarzyki coś takiego odwalili dla Stalowej LUB Legii to bęcki na miescie 100%

11. Na początku z innej beczki brawo dla gniazdowego za PRÓBĘ AKTYWIZACJI PIKNIKÓW fajnie to wyszło ze zmianą piosenki i jazdą dalej…ale nasi kopacze nie pokazali chociaż grama AMBICJI I ZAANGAŻOWANIA. Można przegrać po walce ale nie przejść obok meczu w najważniejszej rundzie w powojennej historii klubu, wy kopacze nie macie za grosz ambicji i woli walki, zamiast podostrzyć od pierwszej minuty to myśleliście , ze mecz się sam wygra..szanuję tylko Dymianiuka
    ps. Kopacz Łukasz Wójcik to pirłety lepsze wyprawia w Bohemie.

12. Na „90 minut” są ciekawe komentarze, odnośnie podsumowania niedzielnych meczów naszej II ligi wschodniej. Tam o meczu Pogoni jest sporo komentarzy…

13. Guzek, jaki zadowolony na ostatnim zdjęciu.
    Nie rozumiem zmian jakich Puzon dokonał, Guzek ciągle grający do tyłu no i nie mający wql pomysłu na grę, a co do Więzika, to wolał bym 100x bardziej wpuścić Tarachulskiego, ponieważ on ma przynajmniej wolę walki mimo swojego wieku niż ten pan którego wymieniłem wcześniej.
    Mam nadzieje, że specjalnie nie oddają meczy, tylko że jeszcze ten Historyczny awans zrobimy.

14. Jeżeli przegrają kolejny mecz w Stalowej to już będzie jasne co jest grane. Miasto nie chce pierwszej ligi w Siedlcach, a nam kibicom mydlono tylko oczy.

15. Oglondałem wczorajszą konferencję prasową.Odniosłem wrażenie ,że trener Purzycki był bardzo załamanyi jakby stracił wiarę w dalszy sukces.Panie trenerze Pan już odniósł sukces 100%.Zrobił Pan niezłą drużynę,zapełnił stadion prawie w całości utrzymał nową 2ligę.Błędem w tym wszystkim ,to my jesteśmy jako całość.To my pompowaliśmy balon 1ligowy.Może nas stać tylko na 2 bardzo dobrą ligę,jak na Siedlce.Chociaż awans nie jest wykluczony.Podejdzmy do ostatnich 5 kolejek ze spokojem.Niema noza na gardle .Wcale nie musimy wygrac w Stalowej Woli .Nadal uwazam Pogon za dobry team.

16. Wlasnie oglądałem konferencje, trener Purzycki naprawdę na serce i szkoda ze chłopaki nie dali z siebie wiecej. Niech sie wszyscy wezmą w garść i walczą do końca. Nawet jak nie bedzie awansu to i tak osiągnęliśmy dużo. Walczyć, walczyć i jeszcze raz walczyć do konca

1. Arek:
      Ale najbardziej wkur…. mnie brak zaangażowania naszych kopaczy poza małymi wyjątkami „przeszli obok meczu”. Skoro Zambrów (spadkowicz) przyjeżdża do lidera czy wicelidera to przez pierwsze 15 minut powinien być pełen pressing i podostrzenie gry (parę stępli ze dwie kartki) generalnie ostra walka bo gramy u siebie i trzeba pokazać Olimpii gdzie ich miejsce, a nasze piłkarzyki gryły „na radar” i grały tak jakby wczoraj cały zespół był na baletach do 4 rano.
      WSTYD PIŁKARZYKI…..

17. Miło jest poinformować, że Pogoń Siedlce po meczu z Olimpia, właśnie awansowała do II ligi centralnej 😉 I liga nie dla nas po takich meczach. Coś czuję, że przyszedł pewnie jeden lub dwóch panów do szatni i zakomunikowali piłkarzom, że nie walczymy o awans, bo nas nie stać. Chciałbym się mylić, jednak po takich błędach w obronie, to w 3 lidze ciężko by było się utrzymać. A do przedmówców: no jak nikt w klubie nie mówił o awansie??? Z tego co pamiętam, to prezes Kozaczyński mówił o awansie, jednak już mu się odmieniło, piłkarze mówili o awansie, no i władze klubu, których na meczu chyba reprezentuje pan Materski, bo cały czas zachęca do zakupu flagietek, aby pokazać, że Siedlce liczą na awans. Także proszę nie mówić mi tu i teraz, że to kibice pompowali awans. Kibice uwierzyli w awans po rundzie jesiennej, jednak w rundzie wiosennej zostaliśmy brutalnie sprowadzeni na ziemię. I najprawdopodobniej obok Stali Mielec, będziemy największym pośmiewiskiem ligi.

1. widząc zdenerwowanie PREZESA Kozaczyńskiego w trakcie meczu nie sądzę aby nie grali o awans.
      Ludzie, II liga centralna to takie same odległości jak I liga….o czym mowa…

1. Wytłumacz to decydentom, że II liga centralna, to tak jak I liga. A co do zdenerwowania prezesa, no cóż polityk i poseł, to musi umieć udawać. Powiem szczerze, I ligi w Siedlcach nie będzie. Teraz mamy same ciężkie mecze, i wszystkie w plecy. Nawet Garbarnia nam wklepie ze 3 bramki.

18. za 90 minut

Co to w ogole za brednie sa? Jakie pieniadze ze Siedlce nie chca awansowac chca sie utrzymac? Co ze niby trybuna i swiatla i nie stac ich ? 1 liga to juz co innego inne ROZGRYWKI . A kto to w ogole pisze ze nie ma kasy ? To co na 2 lige beda mieli OGOLNOPOLSKA bo taka wlasnie bedzie. BEz jaj takie gadki to sobie wsadzajcie ale nie Nam! Bo tylko szum robicie i wszedzie napinacie sie , nie idzie bo nie idzie zagrali bo mieli slaby dzien. Ale to wszystko ale staraja sie i walczyc beda . Pan STRUS zaproponowal ogromne pieniadze dla Pogoni sponorzy beda nawet duzo wiecej przy I LIDZE , wiec co to w ogole za beznadziejne teksty nie macie chyba o czym juz pisac.

19. Żal mi takich ludzi jak ty. Piszesz takie głupoty, w takim tonie że nie mogę zrozumieć twoich intencji zawartych w tych zdaniach. Po pierwsze nieudolnie, wręcz prymitywnie próbujesz udawać mędrca, jasnowidza i proroka jednocześnie. O tym jak mocno się mylisz, ma nadzieję przekonasz się już za kilka tygodni. Oczywiście w internecie jesteś anonimowy, ale w realnym życiu zapewne nikomu z klubu nie odważyłbyś się naubliżać tak jak tutaj, wypisując wymyślone insynuacje. Dla mnie ty jesteś większym pośmiewiskiem na tej stronie niż piłkarze po tym meczu.

20. Co do oświetlenia to mogę wam powiedzieć, że zrobiliśmy nagłośniona akcję zbierania podpisów, rozmawialiśmy z prezesem agencji i innymi osobami z UM chyba przez miesiąc. Rozmawiałem z firmą, która gotowa była zrobić wszystko od a do z czyli od projektu po ustawienie masztów itd. w dobrej cenie.Rozmawiałem z firma, która robi podobne wykonawstwo na wielu stadionach widziałem kosztorys zrobienia pełnej inwestycji zrobionej przez nich z tego co pamiętam zrobionej w Legnica od wykopu do oddania za 2,2 mln. W Siedlcach nikt nie był tym zainteresowany. Sam prezes agencji mówił, że nikt tego nie wykona za 2 mln 🙂 sam mówił, że może za 5-6 to ktoś zrobi. Wtedy wspomniałem ile kosztowały boiska boczne treningowe a ile powinny kosztować:) Tak to się robi tylko w Siedlcach. O trybunie za bramka również zapomnijmy. Miasto, zarząd i piłkarze nie chcą I ligi. Bo niby po co im ta I liga. Po to żeby za miesiąc połowa z grajków nie miała już pracy 🙂 Jak ktoś trafnie wspomniał mydlą nam kibicom oczy, udają zdenerwowanie, jakieś bezsensowne realizacje celów na konferencji, czy ogłoszenia spikera o chorągiewkach Prawda jest taka, że takim postępowaniem hańbią Naszą Pogoń i przy okazji plują nam w twarz. Jeżeli macie tak grać to nie wychodźcie na murawę albo walczcie do upadłego a wtedy z 2 miejsca w tabeli powiedzcie, że zrobiliśmy wszystko co możliwe wtedy wielki szacunek. Pozostanie ruch po stronie miasta, sponsorów itd ale na chwilę obecną zróbcie co do was należy. POGOŃ GRAĆ K……. M……..

21. Do końca rozgrywek pozostało 5 kolejek.Mamy tylko jeden trudny mecz.Z Garbarnią……..!

22. Też śmiać mi się chce z tych co zawsze i wszędzie doszukują się spisków. Mam pytanie do NICH – naprawdę uważacie przedstawicieli miasta i klubu za debili co nie umieją liczyć zysków i strat z awansu lub nie do I-ligi gdzie koszty są podobne a zyski /np promocja miasta i sponsorów w TV-Orange/ nieporównywalna jak w grze w II-giej centralnej? Chyba, że macie jakiś wiarygodne info o wycofaniu się miasta i bojkocie sponsorów, to proszę o fakty. Jedyne w co jeszcze uwierzyłbym w tej „jeździe” na klub, to to, że niektórzy zawodnicy poczuli strach i zagrożenie przed wyzwaniami gry na wyższym poziomie rozgrywkowym – ale od tego jest trener oraz „bat i marchewka 🙂

1. zgadzam się z Tobą stinger, natomiast brak zaangażowania grajków, kr..wa nic nie wytłumaczy. Przecież dla tych kopaczy też to jest promocja i życiowa szansa wybicia się, bo chyba każdy chce jeździć sportowym srebrnym mercedesem , czy ty panie W. jesteś innego zdania???

2. Kolego, budżet Pogoni z początku 2013r to około 2 mln. Na pierwszą ligę trzeba naszykować 4 mln żeby to miał ręce i nogi. O dodatkowych dwóch bańkach na oświetlenie napisał ci człowiek już wcześniej. Myślisz, że kolejne 3 bańki to dla miasta w agonalnej sytuacji budżetowej drobiazg? Zaproponuj więc, skąd brać dodatkową kwotę.

1. Kolo5 – wiesz o czym piszesz? – niby dlaczego musi być oświetlenie? Olimpia Grudziądz nie ma i gra, ba – nawet okupują środek tabeli. Poza tym jak wyliczyłeś, że na grę w I lidze potrzebny jest większy budżet, kiedy po reorganizacji II ligi /centralnej koszty będą porównywalne. Chyba, że „zwijamy żagle” i lecimy do okręgówki – ciekaw, kto wówczas będzie utrzymywał stadion? – samo miasto nie da rady, nawet organizując cotygodniowe imprezy i festyny:) a pozyskiwać poważnych sponsorów jak nie grając w wyższej klasie rozgrywkowej? Co do piłkarzy i „autopromocji” jak kolega wyżej napisał – owszem tak powinno być, ale przykłady z innych podwórek mówią, że niestety są tacy co wolą jednak trzymać „wróbla w garści”…

23. Wstyd to jest dać piłeczkę Kordeckiemu wcześniej, żeby strzelał rzuty karne w przerwie meczu!!!

24. W. to wystarczy stare trzydrzwiowe audi i darmowy drink w bohemie…po co pracować i walczyć za Pogoń.

25. Chciałbym przypomnieć, że sezon jeszcze trwa i z oceną wstrzymajmy się do 8 czerwca. To wtedy będziemy rozliczać zarówno zarząd, piłkarzy jak i trenera.Póki co jesteśmy nadal na miejscu gwarantującym awans i mam nadzieję, że balon napompowany w Siedlcach do granic możliwości nie pęknie z wielkim hukiem na finiszu rozgrywek.Nie pierwszy raz liga ta pokazała, że jest nieprzewidywalna i mimo ostatnich wyników ja ciągle wierzę w I ligę w Siedlcach… POGOŃ !

26. Budżet Pogoni jest wyrażnie niższy, niż 1.5 mln więc nie pisz że około 2 mln. To po pierwsze. Po drugie, o ile faktycznie miasto dużą część tej kwoty dostarcza, to jest to wyrażnie poniżej miliona złotych . Więc nie pisz tutaj o 3 milionach od miasta i o 4 milionach na utrzymanie zespołu w I lidze. Wystarczą 3 mln a kalkulację bardzo łatwo zrobić. Chociaż jakby było 4 miliony to od „przybytku głowa nie boli”

27. rodak musi grać przed obroną ,aby czyścić przedpole ,jak gra stopera to nie wychodzi
    wójcik cofniętego pomocnika, okunka ,dziubiński skrzydła zaniewski ,demianiuk atak
    te ustawienie przynosiło zwycięstwa , zatrudnić psychologa popracować nad głową
    te 16 wygranych świadczy że jest drużyna dla wielu w tej lidze marzenie

28. ale tak z drugiej strony awans , awans i awans i po co ten awans jezeli nie bedzie kasy na wzmocienia poważne , a i podniesienie płac dotychczasowym grajkom co jest normalne to po cholere wam ten awans , zeby za pol roku gadac jaki to wstyd ze przegrywamy z kazdym z hukiem , cieszcie sie ze sie utrzymaliśmy dla mnie to jest juz olbrzymi sukces nie gramy w tej lidze 10 sezonu , a przychodzic na 1 lige i wszystko w plecy jak leci to bedzie mialo sens ??? kazdy sie łudzi ze aby awans , a potem bedziemy sie marwić co jest smieszne i te gadanie ze orange telewizja da kokosy , juz da tylko patrzeć kazdemu daje tyle samo , 2 liga nasz i to na tyle na tle takich ekip to jest sukces

1. – kolejny wizjoner się znalazł – „wszystko w plecy” już przewidział 🙂 A czemu nie wziąć przykłady z tych co mają ambicje? Np Chojniczanka-budżet podobny do naszego /ok.2mln/ i jakoś wstydu nie robią. Gramy już 3-sezon w 2 lidze i skoro jest możliwość to czemu nie grać o wyższe cele? – Dość już minimalizmu i miernoty…POGOŃ GRAĆ !

2. – i jeszcze jedno, kolego – jeśli już to wolałbym oglądać takie jak ostatnie wtopy ale z klasowymi zespołami. Poza tym mała symulacja, zespoły z II-zachodniej, z którymi możemy grać w zmodernizowanej II lidze: