wtorek, 25 czerwca 2024r.

Zarząd Pogoni dalej w rozsypce

Dzień po wyborach w klubie MKP Pogoń miał ukonstytuować się nowy zarząd. Niestety, nowo wybrani działacze wciąż nie mogą dojść do porozumienia i po raz drugi przełożono spotkanie, które miałoby wyłonić nowego prezesa klubu.

Kolejnym terminem zebrania zarządu jest czwartek 12 czerwca, godzina 19:00.

Jutro o godzinie 18:00 odbędzie się feta z okazji awansu piłkarzy Pogoni Siedlce do I ligi. Miejscem świętowania będzie plac przed Galerią Siedlce.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

12 odpowiedzi

 1. każdy walczy o promocje własnego nazwiska, prezes klubu 1 ligi, w mediach nazwisko często będzie wymieniane, nazwisko zapisze się w annałach historii klubu, zaczyna się gra o własne interesy a nie dobro klubu

  1. Może i intratne stanowisko, ale na pewno nie w tej sytuacji finansowej, w jakiej jest klub i jej sponsorzy. Jak było by czym rządzić to pewnie, że tak. Mówiło się, że może Zakłady Mięsne Sokołów się zainteresuje, a tu podobno klapa. Panowie prezesi trzeba się trochę ruszyć i poszukać tych darczyńców, a nie czekacie aż sami przyjdą. Najgorszy wybór moim zdaniem do Zarządu to p.Materski, nieporozumienie. Już wszędzie chyba jest, zaczynając na radiu katolickim kończąc na TV Siedlce.

   1. Co ty człowiecze wypisujesz ? Jakie intratne stanowisko ? Prezes i zarząd to funkcje społeczne przynajmniej w Pogoni. Za wynagrodzeniem, to pracuje kierownik biura trenerzy i zawodnicy (nie wszyscy) a taki „znawca” jak ty, pisze o intratnym stanowisku. Skąd wy się bierzecie „fachowcy od siedmiu boleści” ???

 2. Proponuję niech „przyjmą” po czteropaku piwa na głowę przed wyborami a na pewno kogoś poniesie fantazja by zostać nowym GURU w klubie 🙂
  inaczej będzie ciężko…

 3. W statucie MKP Pogoń Siedlce niema zapisu w par.25 że nowy zarząd może zbierać się 100 razy,żeby się ukonstytuować.To jest czysta gra polityczna.Polecam przeczytanie statutu Pogoni.

 4. i niech to wypija przed klubem na słoneczku 🙂 to może pójdą po rozum do głowy i wyp…. z zarządu tych 3 panów: Leszek Czapski, Krzysztof Dębiński, Jan Niedziółka – ” kompetentnych fachowców ” od zarządzania klubem.

 5. Zobaczycie, w glorii chwały jako ratownik z braku chętnych, łaskawie wróci Kozaczynski. Ładnie to chłop wykombinował.

 6. Właściwie to o co ci chodzi ? Gdyby nawet tak miało się stać, to co niby miał wykombinować Kozaczyński i po co ? Potrafisz odpowiedzieć, bo piszesz jakbyś odkrył coś niezwykłego, aż przykro to czytać.

  1. Co za brednie. Osłabił klub ? W jaki sposób ? Jaka dezercja, skończył się czas urzędowania zarządu, prezesa również i zgodnie ze Statutem Klubu, zarząd musi dokonać podsumowania działalności za okres 2 lat i przeprowadzić nowe wybory. Kozaczyński nie musi kandydować ponownie i tak też zrobił. Po tych wszystkich obrażliwych określeniach pod jego adresem itp. sytuacjach po prostu miał dość. Swoją robotę wykonał należycie i do końca. Czas i energia stracone,…..to czyj czas i czyja energia ? Bo nie rozumiem.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;