niedziela, 3 marca 2024r.

Tymczasowy powrót (audio)

Jacek Kozaczyński po kilkudniowym zamieszaniu powrócił do pełnienia funkcji prezesa MKP Pogoń Siedlce.

Konferencja prasowa zwołana na piątkowe przedpołudnie rozpoczęła się od kilkuminutowego oświadczenia prezesa Kozaczyńskiego, którego zapis prezentujemy poniżej.

W drugiej części spotkania z dziennikarzami prezes MKP odpowiedział na kilka pytań dziennikarzy. Wolą prezesa jest przedłużenie umów z aktualnie pracującymi trenerami. Kozaczyński stwierdził też, że w I lidze Pogoń prawdopodobnie będzie miała jeden z najniższych budżetów. Sternik biało-niebieskich swój powrót ustalił na około 3 miesiące. W tym czasie ma zostać zmieniony statut, w celu uniknięcia sytuacji z ostatniego tygodnia. Po zakończeniu prac nad zmianami regulaminowymi ma zostać wybrany nowy prezes i być może nowy zarząd. Prezes Kozaczyński stwierdził również, że przeobrażenie klubu w spółkę akcyjną byłoby korzystne dla rozwoju Pogoni.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

No i co teraz ? Prezes w nowych okolicznościach musi się zastanowić nad koniecznością zmiany sposobu myślenia o klubie. Klub to nie hobby, zbyt wiele osób bardzo poważnie traktuje herb i barwy. Istnieje tylko jedna droga….. PROFESJONALIZACJA. Zatrudnić – rozliczyć. Nie powinniśmy sobie pozwalać na improwizacje. Możemy, oczywiście, próbować bazować na społecznikach ale ma to swoje limity. Raz, że społecznicy mają określone/ograniczone, kwalifikacje a dwa, że nie daje się ich rozliczyć z powierzonych obowiązków w bezpośrednim systemie.
Kochani, uwaga będzie apel do biało – niebieskich serc. Wszyscy do stowarzyszenia – wszyscy do urn. Pogoń może być kibiców.

jak dla mnie jedyne rozwiązanie to założenie spółki akcyjnej bo formuła stowarzyszenia w obecnym kształcie się wyczerpała, a priorytetem powinno być znalezienie strategicznego sponsora, bo miasto nie da więcej (jest strasznie zadłużone) a axan z całym szacunkiem dla tej firmy nie jest wstanie zapewnić odpowiednich środków na 1 ligę, resztę sponsorów pominę milczeniem do to głownie spółki miejskie, które miały nakaz z magistratu by sponsorować czy lokalni deweloperzy by mieć lepsze relacje z miastem (przy przetargach nie oszukujmy się to pomaga). No i na 1 ligę trzeba wzmocnień, najpilniejszą potrzebą jest zakontraktowanie doświadczonego i ogranego na poziomie 1 ligi a… Czytaj więcej »

a moim marzeniem jest , żeby cała trybuna w Siedlcach była „młynem” i jaaaaazda od 1 do 90 minuty z dopingiem, bo Pogoń TO MY !!!!!!!!!

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;