piątek, 1 marca 2024r.

Wznowili treningi

Podopieczni Daniela Purzyckiego rozpoczęli dzisiaj przygotowania do nowego sezonu. Beniaminek I ligi rozpoczął dzisiaj zajęcia w 13-osobowym składzie.

Jak na razie oprócz grającego II trenera Bartosza Tarachulskiego oraz Wojciecha Wociala i Piotra Kosiorowskiego żaden z zawodników nie ma ważnej umowy z klubem. Ponadto z Pogoni odchodzi Mateusz Urbański, który postanowił kontynuować karierę bliżej Krakowa. Z nowych twarzy na zajęciach można było ujrzeć Kamila Tomasa (wychowanka Pogoni, grającego ostatnio w Zniczu Pruszków) oraz Mateusza Stecia (powrót po kontuzji). Na zajęciach stawiło się jedynie 13 zawodników, zaś reszta piłkarzy, która wspomagała rezerwy otrzymała dodatkowy tydzień wolnego.

Siedlczanie do 4 lipca będą trenować dwa razy dziennie prawdopodobnie na stadionie ARMS (ul. Prusa), gdyż boiska treningowe ROSRRiT przez 6 tygodni będą przechodziły renowację. W dniach 4-12 lipca odbędą zgrupowanie w Miętnem.

W tym tygodniu na treningach biało-niebieskich pojawić się mają nowi zawodnicy.

Kadra Pogoni na pierwszym treningu:

Bramkarze: Karol Budzikur, Jacek Kozaczyński junior.
Obrońcy: Daniel Dybiec, Jarosław Ratajczak, Przemysław Rodak, Mateusz Steć, Kamil Tomas, Mateusz Urbański.
Pomocnicy: Piotr Kosiorowski, Samuelson Odunka, Hubert Tomalski, Krystian Wójcik.
Napastnik: Cezary Demianiuk.

 

źródło: własne; foto: Jakub Artych

DODAJ KOMENTARZ

4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments

Pogoń prowadzi dobrą polite transferową , tak sie zwykle robi przy spadku druzyny , to co sie teraz dzieje , zawodnicy odchodza a nowych ani sztuki , i to ma byc beniaminek 1 szej ligi , awans byl ok , ileż można świetować , teraz trzeba sie brać za robote i szukać grajkow na 1szo ligowym poziomie , przeciez bez wzmocnien to ta druzyna spadnie z hukiem , 1sza liga to nie 2 , tam tak łatwo nie bedzie , zawodnicy chca podwyzki to normalne , a jak sie ma kasy to po co sie bylo pchać

Prezes Kozaczynski ma wszystkich gdzies i uprawia jakies gierki polityczne zamiast wziac sie za dogrywanie kontraktów.

Domyślam się, że jesteś „niepolityczny” a z twojej wypowiedzi bije pretensja. Za niedługi czas Kozaczyński pewnie nie będzie prezesował, zgłoś swoją kandydaturę , jeżeli przekonasz Zarząd swoją operatywnością w załatwieniu sponsorów, znajomością tematu w mądrym zarządzaniu klubem, zapewne będziesz na miejscu Kozaczyńskiego, a Pogoń spokojnie będzie rozkwitała sportowo i organizacyjnie.

Opanuj się trochę bo zaczynasz być śmieszny, albo zmień nick na Chaplin. I zdecyduj się kim jesteś: ,… Arek, Adam, Tomek a może teraz napiszesz jako Donald

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;