sobota, 13 lipca 2024r.

Karuzela transferowa rozkręca się (akt.)

Na treningu Pogoni Siedlce pojawiło się dwóch nowych zawodników, a w kolejnych dniach klub ma sprawdzać kolejnych piłkarzy.

Z zespołem Pogoni trenował Rafał Cąkała, który ostatnio występował w juniorach Wisły Puławy. Zawodnik urodził się w 1997 roku i może występować na pozycji pomocnika lub napastnika. Drugi piłkarz obecny na treningu to gracz Mazura Karczew Marcin Pietryka. Wychowanek Mazowsze Miętne występuje na pozycji napastnika. Ponadto na zajęciach miał się pojawić Paweł Drażba z Jagiellonii Białystok, jednak nie dojechał na trening. Jutro na jednostce trenigowej obecny ma być środkowy obrońca Tomasz Lewandowski, który ostatnio reprezentował barwy Olimpii Elbląg. W kręgu zainteresowań klubu z Siedlec jest także 23-letni napastnik Adam Duda (ostatnio wypożyczony z Lechii Gdańsk do Chojniczanki Chojnice).

Być może w najbliższych dniach na treningu pojawią się dwaj zawodnicy Mazura Karczew: obrońca Daniel Żurawski oraz pomocnik Marcin Wojciechowski.

Transfery – lato 2014

 

źródło: własne; foto: Jakub Artych

DODAJ KOMENTARZ

14 odpowiedzi

 1. co z Odunka i Dziubinskim to sa zarty jakies nie dla Dudy w Siedlcach nastepny drewniak po Więziku. KTO W tym klubie za transfery odpowiada

 2. gdzie jest sponsor do jasnej ciasnej? Chyba miasto nie będzie utrzymywało pensji piłkarzy w 1 lidze. I oczywiście czekam na informacje o normalnych transferach, bo to na górze to jakieś żarty są.
  Ps. – wyciągacie tam w zarządzie jakiekolwiek wnioski z błędów czy liczą się tylko układy? Sparzyliście się na Więziku, to samo chcecie zrobić teraz z Dudą? Nie dla przereklamowanych gwiazdeczek z ekstraklasy. Tak dla ambitnych młodzieńców pokroju Demianiuka

 3. and – 24 czerwca 2014, 12:41:37 – 212.2.112.2
  Popieram – nie chcemy tu żadnego Dudy. Już z Więzikiem był przekręt. „Młody Duda” z Lechii – dziękujemy, prosimy o inne transfery.

 4. Do kibic – a co ty sobie możesz prosić o transfery???! Skaut jestes czy co? Pogon awansowała a ty ciagle narzekasz. Jak jestes taki mocny i wiesz. Wszystko najlepiej to czemu nie pracujesz w klubie????

 5. Hmm.. Ale Drażby jestem ciekawy, w jadze uważają go za spory talent, sporo osób podziela to zdanie, chciałbym go u nas zobaczyć chociaż nie zdziwiłbym się gdyby trafił do Wigier.

 6. Bo w klubie pracuje tylko 2 rozgarniętych gości a reszta to pazie. Zarząd znawcy futbolu na I ligę szrot testują.

 7. Z całym szacunkiem dla zawodników o których tutaj piszecie, ale o co chodzi ? Czy tylko o to żeby „coś się działo”, żeby nikt nie powiedział o Pogoni że siedzą z założonymi rękami ? Przecież ci zawodnicy z Karczewa, nie dali rady utrzymać Mazura w III lidze. Oni mają wzmocnić Pogoń ? Nie chcę nikomu powiedzieć, że się nie nadaje, ale jeden czy drugi może być tylko uzupełnieniem kadry Pogoni, na takim samym poziomie jak młodzi zawodnicy z drugiego zespołu. Jeden trener już testował po 30 zawodników przed każdą rundą. Nie idżcie tą drogą. Jedynym wartościowym wzmocnieniem może być Lewandowski.

 8. Z Lewandowskim robicie super interes. Zawodnik nie do przejscia. Dostanie do pary drugiego solidnego środkowego obrońcę to będziecie mieli jedną z najlepszych par środkowych obronców w lidze.

 9. O co tyle krzyku? Czas na transfery maja do końca lipca. Aby tylko prezes Kozaczynski nie mieszał sie w transfery a bedzie dobrze

 10. a dlaczego nie można naszych obrońców z pogoni 2 np.Głuchowskiego Michała.

 11. Bo w klubie wolą płacić obcym niż stawiać na swoich
  ot cała polityka a podobno mamy taką utalentowaną młodzież 🙂
  na którą STAWIAMY i OGRYWAMY tylko zastanawiam się gdzie i kiedy???

 12. Proponuje przeczytać wywiad w Tygodniku z panem Figatem, i będzie wiadomo gdzie się podzieli sponsorzy, którzy mieli przyjść. A tyle mówi tam o tym, że dobro klubu leży mu na sercu, a jak jego człowiek nie został wybrany to się ten pan obraził i w zawoalowany sposób powiedział, że sponsorów nie będzie. Czyli witamy za rok w II lidze.

 13. Na takie farmazony nikt sie nie nabierze. Dobro klubu leży mu na sercu ha ha ha. Sponsorzy jeżeli są lub będą to nie z powodu Figata. Jemu łatwo ” zasponsorować ” Pogoń bo PEC to spółka miejska. Gdyby prowadził firmę prywatną ile by dał ? Niech najpierw miasto rozliczy go z turbin. To jest dopiero gospodarność. W normalnej firmie jakbys zrobił taki kwas to na drugi dzień właściciel by cię wyp……

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;