poniedziałek, 27 maja 2024r.

Marcin Tomaszewski zostanie trenerem rezerw

Blisko związania się z siedlecką Pogonią jest Marcin Tomaszewski, który objąłby stanowisko szkoleniowca III-ligowych rezerw biało-niebieskich.

36-letni szkoleniowiec jako piłkarz grał m.in. Pogoni Siedlce, Wektrze Dziewule, Cresovii Siemiatycze, Kosovii Kosów Lacki, Dwernickim Stoczek Łukowski i Naprzodzie Skórzec. W ]klubie ze Skórca przez kilka lat był szkoleniowcem seniorów. Ostatnim sezonie jego drużyna spadła z IV ligi. W trenerskim CV Marcin Tomaszewski ma również ULKS Gołąbek.

Marcin Tomaszewski wstępnie porozumiał się z zarządem Pogoni i niebawem ma podpisać umowę. Jego rolą w siedleckim klubie będzie praca z zespołem rezerw.

 

źródło: własne; foto: Jarosław Olszewski

DODAJ KOMENTARZ

7 odpowiedzi

   1. Asystentem Purzyckiego, jak kto woli II trenerem , jest Tarachulski. Być może Pawlusiewicz będzie pomagał Tomaszewskiemu, jako kierownik II drużyny.

 1. Pan Pawlusiewicz pewnie nie ma papierów uprawniajacych do prowadzenia zespołu w III lidze. Dlatego potrzebny trener.

  1. Nie tylko papierów nie ma do szkolenia zespołu III ligowego. Wiedzy również. Taktyką „gramy swoje” , bez omówienia na odprawie meczowej konkretów dotyczących meczu, można od biedy grać w IV lidze. Ale żeby tą taktykę omawiać to najpierw trzeba czegoś nauczyć. Samo skakanie na tzw.”pachołkach” i robienie skipów na drabinkach to za mało na III ligę.

 2. Moim skromnym zdaniem za dużo pieniędzy w klubie wydaje się na zbyt wielu szkoleniowców…
  w I lidze rozumiem – trener i II trener ale w III lidze myślę, że jeden konkretny trener spokojnie dałby radę…
  być może się mylę, niemniej jednak uważam, że to niepotrzebne wydawanie pieniędzy…

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;