niedziela, 28 kwietnia 2024r.

Nauczka od Uniwersytetu

SPR Siedlce dalej bez zwycięstwa na II-ligowych parkietach. Tym razem siedlczanie ulegli w Radomiu Uniwersytetowi 28:39.

Pierwsza połowa spotkania nie wyglądała najgorzej w wykonaniu podopiecznych Adama Tomczuka. SPR początkowo przegrywał z radomianami, ale potrafił wyjść z opresji i prowadzić nawet 12:9. W końcówce odsłony gospodarze znów lepiej radzili sobie w ataku oraz powstrzymywali ataki SPR i w konsekwencji prowadzili do przerwy 15:14.

Druga połowa kompletnie nie wyszła drużynie z Siedlec. Zamiast dotrzymywać kroku przeciwnikom, SPR tracił coraz więcej bramek. Ostatecznie siedlczanie przegrali 28:39. Jest to czwarta porażka z rzędu klubu z naszego miasta.

04.10.14, 16:00 – Radom

II liga: Uniwersytet Radom – SPR Siedlce 39:28 (15:14)

8 odpowiedzi

1. Był to nasz czwarty mecz w debiutanckim sezonie . Robimy coraz mniej błędów , widzę poprawę. Jak mawiał nasz wielki rodak Lech Kaczyński: Byle do przodu! W ogóle nie trenujemy ostatnio, bo o 20 kłade się spać. W mojej karierze radnego popełniłem za dużo błędów – 2039 do 3.

2. Ja myślę że na ten zespół to szkoda prądu. Przecież Pan trener zrobił to tylko i wyłącznie po to żeby wyniki zaowocowały w wyborach. Niestety nie ma wyników i prawdopodobnie takie same będą 16 listopada. Uważam że Pan Tomczuk nie jest stworzony do sportu. Potrafi tylko krytykować inne dyscypliny w naszym mieście. A gdzie dzisiaj są koszykarki mkk, gdzie siatkarze, gdzie piłkarze? Może teraz się Pan, panie trenerze wypowie na ten temat? Dalej Pan uważa że szkoda na nich pieniędzy? Bo moim skromnym zdaniem to szkoda, ale na spr!!! Trzeba wiedzieć na co się porwać. Przykro mi to stwierdzić ale Panu się to nie uda. Pozdrawiam

3. nie wiadomo czy sie nie uda, moze i sie nie uda, ale gosc chce trenowac to dajcie mu trenowac w spokoju.
    swoja droga to wlasnie na inne sporty takie jak koszykarki, siatkarzy , pilke nozna szkoda miejskich pieniedzy bo tam graja zawodnicy praktycznie w zaden sposob nie zwiazani z miastem Siedlce, jest to poprostu zaciag za miejsckie pieniadze, i to naprawde nie za male pieniadze.i zeby nie bylo nie przepadam za trenerem Tomczukiem, uwazam ze to nie jest jego misja, tak nie jego misja jest polityka, lecz zycze mu jak najlepiej, bo nienawisci mam dosyc w polityce, wiec w sporcie lepiej zeby jej niebylo