czwartek, 2 maja 2024r.

Traktorki rozbite

Po bardzo dobrym meczu zespół Pogoni II Siedlce pokonał na wyjeździe drużynę Ursusa Warszawa 3:1.

Już w 4 minucie rezerwy Pogoni wyszły na prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Hubert Tomalski, który po zamieszaniu w polu karnym najlepiej się zachował i skierował futbolówkę do siatki. Kilka minut później obrońcy teamu z Siedlec popełnili błąd, po którym Dawid Jarczak zagrał piłkę wzdłuż bramki do Patryka Kamińskiego, a ten dostawił nogę i było 1:1. W kolejnych minutach to podopieczni Marcina Tomaszewskiego kontrolowali przebieg meczu. W 74 minucie Aron Majczyna, który chwilę wcześniej pojawił się na placu gry wyłożył piłkę Danielowi Ciechańskiemu, a ten uderzeniem do pustej bramki wyprowadził siedlczan na prowadzenie. Wynik meczu w 79 minucie ustalił Kaby, który pięknym strzałem z około 20 metrów pokonał golkipera gospodarzy.

Następne spotkanie Pogoń II Siedlce rozegra w sobotę 25 października o godzinie 14 w Siedlcach z ŁKS Łódź.

18.10.14, 15:30 – Warszawa

III liga: Ursus Warszawa – Pogoń II Siedlce 1:3 (1:1)

Bramki: Patryk Kamiński 8 – Hubert Tomalski 4, Daniel Ciechański 74, Kaby 79

Pogoń II: 12. Karol Budzikur – 4. Robert Pisarczuk, 6. Marcin Paczkowski, 3. Michał Panufnik, 16. Łukasz Wójcik – 5. Hubert Tomalski, 8. Marcel Gąsior, 9. Sylwester Buga, 10. Kaby, 13. Kamil Dmowski (70, 27. Aron Majczyna) – 95. Daniel Ciechański (89, 15. Adrian Zawadka)

Żółte kartki: Kamil Dmowski, Hubert Tomalski, Marcel Gąsior, Robert Pisarczuk, Marcin Paczkowski