poniedziałek, 29 kwietnia 2024r.

Przerwany sparing MKK

W przeddzień ligowego meczu w Koninie koszykarki z Siedlec rozegrały sparing z I LO im. Bolesława Prusa.

Uczniowie Prusa żądni rewanżu za porażkę sprzed kilku dni zaczęli od mocnego uderzenia. Pierwsza kwarta została przegrana przez MKK 8:15. Kolejna odsłona spotkania zaczęła się od 9-punktowej serii koszykarzy bez strat własnych. Prus wykorzystywał liczne straty beniaminka TBLK i powiększał swoją przewagę. Na półmetku rywalizacji siedlczanki przegrywały 23:43. Po kilku chwilach trzeciej kwarty kontuzji ręki doznała Emina Demirović i mecz zakończono przy wyniku 23:45 dla I LO.

03.01.15, 16:30 – Siedlce (hala ARMS)
Sparing: MKK Siedlce – I LO Siedlce 23:45 (8:15, 15:28, 0:2)
MKK: Anna Zarycka 7, Eureka Brooks 5, Marta Jujka 4, Marina Ristić 3, Emina Demirović 2, Olivia Tomiałowicz 2, Magda Bibrzycka, Elżbieta Mukosiej, Katarzyna Salska