piątek, 19 sierpnia 2022

Kitliński odchodzi, Kaby w Finlandii

Michał Kitliński rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron z siedlecką Pogonią. Z kolei były gracz biało-niebieskich, Kaby znalazł nowy klub w II-ligowcu z Finlandii.

Michał Kitliński występował w Siedlcach półtora roku. W sezonie 2013/14 grał w IV-ligowych rezerwach Pogoni (21 meczów, 4 bramki). W rundzie jesiennej bieżącego sezonu został włączony do kadry I drużyny, w której zagrał raz.

Aliu Djaló “Kaby” znalazł nowy klub. Nowym pracodawcą 23-letniego Gwinejczyka jest PS Kemi Kings, grający w Ykkönen (II liga).

Transfery – zima 2015

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce / 90minut.pl; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

13 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Popularność
Inline Feedbacks
View all comments
Kibol

A Kozaczynski sie pozbył Kabiego – widac poziom jego inteligencji przy transferach

and

Kaby to średniak, który na bazie tego że był w Chelsea i strzelał fotki z Drogbą, będzie się tułał po europejskiej klasie niskiej jeszcze wiele lat. Ja mam inne pytanie – czy ktoś beknie za te transfery przeprowadzane latem 2014 roku? Poza Lewandowskim nie sprawdził się chyba nikt. Sam sobie odpowiem – nie beknie, bo zarząd Pogoni to prowizorka, działa jednoosobowo Pan Kozaczyński i przed nikim nie musi się tłumaczyć, nie ponosząc żadnej odpowiedzialności. Tylko nas kibiców szkoda… Jak widzę jakie siły rzucono w Tychach, o Bytovii nie wspominając, żeby tylko utrzymać I ligę, to się płakać chce na te… Czytaj więcej »

Ciechan

Racja and!

Kibol

‘And’ – dopóki Kozaczynski bedzie zarządzał i decydował o transferach to nic sie nie zmieni. Przekonali sie o tym Wójcik, Wedzynski i Purzycki.

Kozaczynski potrafi tylko narzekać ze miasto nie daje kasy itd, a co on zrobił zeby przyciągnąć sponsorów?
On musi odejsc, wiem ze sa plany rozwoju klubu ale pod warunkiem ze on odejdzie bo nikt nie chce juz sie z nim utozsamiac

sezam

To napisz czyje to plany dotyczące rozwoju klubu. Kto je opracował i kto stawia warunek odejścia Kozaczyńskiego ? Sądzę że piszesz dla wywołania sensacji i to raczej Twoje życzenie. Mnie również wiele się nie podoba, ale tylko Walne Zgromadzenie członków klubu może doprowadzić do zmian w trybie nadzwyczajnym, jeżeli stwierdzone byłyby jakieś poważne nieprawidłowości w działaniu Zarządu, lub inne nagłe okoliczności. W żadne takie wieści typu,…”.słyszałem ale nie powiem” ,” albo ktoś coś tam mówił” to nie wierzę. Tylko fakty się liczą.

kita

Cennik już znany na tą rundę : bilety w przedsprzedaży przed meczem 20zł normalny w dniu meczu 25zł a karnety w przedsprzedaży od 09.02 po 100zł a od 02.03 po 120zł.Co Wy na to panowie?

pawelek78

Cennik znany ale komu ? Żadnych info nie ma na ten temat na stronie. Co do cen to należało by trochę obniżyć ceny bo brać tyle kasy za to przesada moim zdaniem. I mam pytanie czy tak jak i na jesieni karnet pozwala na wstęp na mecze rezerw ?

pawelek78

Sorki pomyłka pisząc to nie zajrzałem na stronę.

F3

” czy tak jak i na jesieni karnet pozwala na wstęp na mecze rezerw ? ” TAK bierz tylko poprawkę,że na meczu z Polonią Warszawa może zaistnieć konieczność odebrania biletu 0 (zerowego) na 2-3 dni przed meczem w celu ustalenia liczby widzów (nie przekroczenia 1000 uczestników imprezy) lub opcja bez odbierania biletu zerowego jeżeli będzie decyzja o imprezie masowej.

również kibic

Zastanawia mnie dlaczego tylko Kozaczyńskiemu się dostaje? Przecież odpowiadać powinien cały zarząd… a może po prostu Wasze domysły są niczym innym jak głosem internetowych Trolli… “Niech Kozaczyński zachęci sponsorów” jeżeli jesteście takimi super prawdziwymi kibicami to dlaczego nie spróbujecie wyjść z inicjatywą i poszukać sponsorów?? Czy wam się wydaje że Zarząd celowo chce spuścić Pogoń do II Ligi??!! Podajecie przykład w Tychach i Bytovii ale tam jest chyba troszkę inna kaska albo podejście specyficzne… Może powinniśmy wzorem śląskich klubów żyć ponad stan a potem nagle upaść z hukiem bo nie ma na wypłaty i na ciepłą wodę nawet… A może… Czytaj więcej »

Kibic

Kozaczynski jest prezesem i wszyscy wiedza ze on ciągnie sznurki. Jak spojrzysz ma inne kluby to prezesi cos robią, maja CHĘĆ rozmawiania z miastem – w przeciwieństwie do Kozaczynskiego który używa klub jako walkę polityczna!

Wydawać miejsca kase jest łatwo!

do również kibic

Przesada widoczna aż nadto w Twoim “przesłaniu do narodu”. Nie będę się odnosił do wszystkiego o czym piszesz, ale wytłumacz mi,…..w jaki sposób kibic ma szukać sponsorów ? Jaki ewentualny sponsor będzie chciał rozmawiać z kibicem czy z grupą kibiców ? Od takich zadań jest wybrany Zarząd który reprezentuje całe środowisko piłkarskie w tym i kibiców.Oni są jak przysłowiowa d..a od sr…a od tego aby działać. Nie tylko dzielić przyznane z Miasta pieniądze. Zresztą dzielić też trzeba umieć. W Pogoni wygląda to mniej więcej tak. V-ce Prezes jako osoba działająca w piłce już wiele lat (z jakim skutkiem lepiej przemilczeć)… Czytaj więcej »

and - do również kibic

Odpowiadając na Twoje pytanie – tak tęsknię za tymi czasami. Chłopaki mieli mniejsze umiejętności, choć kto go tam wie, taki Ogórek piłkarsko nie ustępował Rodakowi, a ten strzał głową mmmmm 🙂
To były piękne czasy. Bez wątpienia.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

WYNIKI SPORTSIEDLCE.PL

Smuga cienia losu.

Powstanie 1000 nowych całorocznych boisk.

Ulga dla sportu.

 • Milczenie złotem
  Milczenie złotem
  W sytuacji Pogoni szkoda, że milczenie dosłownie nie jest złotem...
 • Sport to zdrowie?
  Sport to zdrowie?
  Nie każdy odpowie, że sport to zdrowie.
 • Hop, hop, hop
  Hop, hop, hop
  Kto nie skacze, ten nie biega!
 • Wspomnienie lata
  Wspomnienie lata
  Takie obrazki sprawiają, że robi się cieplej na sercu.

PATRONAT MEDIALNY

Facebook