czwartek, 18 kwietnia 2024r.

Rewanż na Baskecie

Rezerwy MKK Siedlce wygrały 57:55 z koszykarkami z Aleksandrowa Łódzkiego.

Podopieczne Teohara Mołłowa i Michała Żmińczuka powinny już w pierwszej kwarcie wypracować sobie solidną przewagę, ale hurtowo nie trafiały i nie potrafiły ustabilizować gry w obronie. W drugiej odsłonie spotkania siedlczanki poprawiły się w tych aspektach i na przerwę schodziły przy prowadzeniu 33:24. Po wznowieniu gry Basket ruszył do odrabiania strat, jednak MKK II kontrolował rezultat. W trzeciej kwarcie za 5 fauli z parkietu wyleciała Magdalena Mołłow. Młode zawodniczki w końcówce meczu dowiozły zwycięstwo do końca. Najskuteczniejsza w szeregach rezerw była Dominika Prochenka, która zaimponowała celnymi trójkami.

12.02.15, 17:30 – Siedlce (hala ZSP nr 3)
II liga: MKK II Siedlce – UKS Basket Aleksandrów Łódzki 57:55 (16:18, 17:8, 12:13, 12:18)
MKK II: 24. Dominika Prochenka 16, 15. Katarzyna Artych 14, 4. Marta Cepek 10, 13. Anna Jaszczuk 9, 5. Magdalena Mołłow 4, 9. Katarzyna Chodkowska 3, 23. Dominika Paczóska 1, 11. Izabela Cabaj, 12. Paulina Komar, 8. Andżelika Strzałek