wtorek, 16 lipca 2024r.

Pięciu nowych testowanych trenowało z Pogonią

Testowany obrońca, dwóch pomocników i dwóch napastników wzięło udział w dzisiejszych zajęciach siedleckiej Pogoni.

Najbardziej doświadczonym wydaje się być 22-letni skrzydłowy Mariusz Rybicki, który w barwach łódzkiego Widzewa rozegrał w ekstraklasie 61 meczów i zdobył siedem bramek. W ostatnim sezonie na I-ligowych boiskach zagrał 26 meczów i strzelił trzy gole.

Ostatnio w Widzewie występował również 24-letni napastnik Adam Duda. Wychowanek Lechii Gdańsk, w barwach tego klubu zagrał w ekstraklasie 26 razy i zdobył pięć bramek. Na jesieni 2014 roku w I lidze wystąpił 14 razy i raz piłka po jego strzale znalazła drogę do bramki.

Z I-ligowego klubu na testy do Pogoni przybył również 24-letni Kamil Juraszek. Reprezentujący w przeszłości m.in. Śląsk Wrocław i Arkę Gdynia ostatnio reprezentował Bytovię Bytów, w której zagrał 21 meczów.

Ponadto z Pogonią trenował król strzelców IV ligi mazowieckiej (północ) 27-letni Michał Bondara z Mazovii Mińsk Mazowiecki oraz 16-letni junior Michał Michalak, mający na swoim koncie jeden występ w III-ligowych rezerwach. Michalakiem zainteresowany jest również Znicz Pruszków.

Jeśli chodzi o byłych piłkarzy rezerw to Aron Majczyna i Adrian Zawadka trenują z Ursusem Warszawa, a Mateusz Janusiewicz sprawdzany był przez Mazovię Mińsk Mazowiecki.

Transfery – lato 2014

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

2 odpowiedzi

  1. Brawo zarząd dobre ruchy. Świetni zawodnicy i nie brać ich w ciemno a testować. Brawo!

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;