wtorek, 23 lipca 2024r.

Remis z Motorem (fotogaleria)

W spotkaniu sparingowym rozegranym w Lublinie siedlecka Pogoń zremisowała z miejscowym Motorem 2:2.

W Pogoni sprawdzani po raz pierwszy byli Maksymilian Rozwandowicz (defensywny pomocnik) z Widzewa Łódź oraz Czech Lukáš Kutra (boczny pomocnik) ze słowackiego FC Nitra.

Spotkanie świetnie rozpoczęło się dla biało-niebieskich. Już w pierwszych sekundach spotkania na prowadzenie Pogoń wyprowadził Michał Ogrodnik, wykorzystując błąd defensorów Motoru. Mimo wyrównanej gry, w końcówce pierwszej połowy dwa gole zdobyli lublinianie. Najpierw akcję przeprowadzoną prawą stroną wykorzystał Tomasz Tymosiak, a trzy minuty później, po indywidualnej akcji jednego z pomocników Motoru gola dającego prowadzenie strzelił Maciej Wojczuk. Po zmianie stron lepiej prezentowali się siedlczanie, ale zdobyli tylko jednego gola. Mariusz Rybicki obsłużył Adama Dudę, który bez problemów wyrównał stan meczu.

W barwach Pogoni zagrali Krystian Wójcik i Konrad Wrzesiński w przeszłości grający w Motorze.

W najbliższą sobotę Pogonistów czeka pierwszy mecz o stawkę. O godzinie 18:00 w Opolu Pogoń zagra z Odrą w ramach I rundy Pucharu Polski.

Dzisiaj kontrakt z Pogonią przedłużyło trzech zawodników: Daniel Dybiec, Przemysław Rodak i Krystian Wójcik. Wszyscy podpisali umowy obowiązujące przez najbliższy sezon.

15.07.15, 11:45 – Lublin

Sparing: Motor Lublin – Pogoń Siedlce 2:2 (2:1) Widzów: 150

Bramki: Tomasz Tymosiak 38, Maciej Wojczuk 41 – Michał Ogrodnik 1, Adam Duda 73

Motor: Krzysztof Żukowski (46 Maciej Zagórski) – Damian Falisiewicz (46 Marcin Świech), Artur Gieraga (46 Jakub Kosiarczyk), Remigiusz Szywacz (46 Piotr Karwan), Iwan Dykyj (46 Maciej Prusinowski)  – Kamil Stachyra (46 Szymon Kamiński), Piotr Piekarski (46 Marcin Michota), Tomasz Tymosiak (46 Rafał Król), Kamil Wolski (46 Krystian Mroczek), Maciej Gregorek (46 Łukasz Kuczer) – Maciej Wojczuk (46 Paweł Myśliwiecki)

Pogoń: (I połowa) 93. Łukasz Skowron – 16. Sebastian Krawczyk, 17. Przemysław Rodak, 28. Kamil Juraszek, 15. Łukasz Wójcik – 27. Michał Ogrodnik, 13. Maksymilian Rozwandowicz, 19. Krystian Wójcik, 5. Lukáš Kutra, 32. Patryk Szymański – 20. Piotr Krawczyk. (II połowa) 34. Rafał Misztal – 95. Daniel Chyła, 3. Rafał Zembrowski, 7. Daniel Dybiec, Konrad Wrzesiński – 93. Kamil Dmowski, 22. Adrian Dziubiński, 6. Marcin Paczkowski, 9. Krzysztof Bodziony, 26. Mariusz Rybicki – 31. Adam Duda

Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

19 odpowiedzi

 1. Pogoń Siedlce mecze domowe w rundzie jesiennej będzie rozgrywała w Pruszkowie jako imprezy nie masowe bez udziału kibiców gości. Ciekawe dlaczego klub o tym nie informuje kibiców?

 2. w I lidze jest obowiązek rozgrywania spotkań jako imprezy masowe, pozdrawiam

 3. Info jest pewne. PZPN wyraził zgodę na mecze w Pruszkowie. Pruszków wyraził zgodę pod warunkiem że mecze odbędą się bez udziału kibiców gości i jako impreza niemasowa.

 4. Mam nadzieje ze to sie nie sprawdzi.No to niezle puste trybuny bo ilu tam kibiców dojedzie jak tu płakali że drogie bilety a jeszcze dojazd doliczyć smutne to.Klub i tak biedny na biletach nie zarobi a za wynajem w Pruszkowie trzeba bedzie kase dać + przejazdy drużyny i inne koszta a tu stadion stoi za tyle baniek i w plecy jak bieżnia na stadionie na Prusa .Swoją drogą PZPN też jest nie w porządku powinien takim klubom pomagać a nie rzucać kłody odejmować punkty itp.PANIE KUDELSKI ZRÓB PAN COŚ!!! PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW !!!!!

  1. Kudelski nic nie może. Nikt nic nie może bo wymagania licencyjne są takie nie inne, a znane były od dawna. Można grać u siebie i startować z minus 10 pkt. To dotyczy wszystkich zespołów które mają nadzór infrastrukturalny. Motto działaczy Pogoni trzeci sezon z rzędu brzmi „zastaw się a postaw się” i jest chore. Jestem przekonany że to ostatni rok tego „mądrego systemu” w którym za wszelką cenę utrzymuje się sztuczny twór piłkarski jakim obecnie jest I zespół MKP Pogoń.

 5. ktoś powinien odpowiedzieć za to że tego oświetlenia nie ma na stadionie

  1. Kozaczynski powinien odpowiedzieć za brak chęci dogadania sie z miastem jeśli chodzi o oświetlenie. Teraz cisza przed wyborcza i szuka aby kogos obarczać

 6. Aleś dowalił. Jak byś napisał że mecze będą u nas to by dopiero wyrazili zgodę. A tak to zgodzili się na to co inne kluby bez oświetlenia a więc bez łaski co oznacza że nie przychyli się do prośby grania u nas. Choć ich rozumiem bo jak ktoś przy składaniu papierów o licencję zapewnia a potem udaje głupiego i mówi że światła niebudziet. Powiec mi tylko co oznacza bez udziału gości. Pierwszy mecz z dolkanem to my jesteśmy a oni nie czy puste trybuny. Bo z tego by wynikało że my będziemy gospodarzem.

  1. Tzn, że na trybunach bedzie mogło zasiąść do 999 widzów. Oficjalny przyjazd kibiców drużyny przyjezdnej będzie niemożliwy.

 7. To że nie ma to jest sprawa złożona, ale że taki gość z ARM składa oświadczenie w PZPN że będzie w terminie to powinien już się pakować i oddać stołek.

 8. Mieliśmy 1 ligę i 3 ligę, a teraz na jesień pochodzimy sobie na okręgówkę. Brawo.

 9. Bez udziału kibiców gości dokładniej precyzując bez udziału zorganizowanej grupy kibiców gości wg. standardowych procedur – zapotrzebowanie na bilety dla grupy zorganizowanej, lista, wejścia do klatki wg. listy itd.

 10. Bez udziału kibiców gości to chyba jasne jak słońce. Jeżeli jesteś gospodarzem to chyba logiczne ze nie o Tobie mowa.

 11. Panowie, bo ze śmichu umrę wy wołacie do Kudelskiego zrób porządek ?? Pomijając fakt, że zadłużenie na 400 baniek to jego (w głównej mierze) „zasługa” dla potomnych, to nie kto inny podzielił budowę stadionu na etapy (mamy w tym momencie zrealizowany 1 etap) + później były kosmetyczne poprawki typu dobudowanie 2 ogrodzenia, poprawa monitoringu – dodatkowe kamery czy budowa kołowrotków) i od 2010 roku nic nowego nie powstało (pomijam basen, powstający hotel czy pętle autobusową). Wielu radnych mówiło zróbmy od razu oświetlenie + ew. 2 za bramkowe trybuny, a po co … władze mówiły, owszem później ARM rozpisała 2 czy 3 przetargi na budowę trybuny południowej bo tam chcieli jak jest w projekcie (400 miejsc) umieścić sektor gości z pełnym zapleczem sanitarnym i gastronomicznym, teraz ogranicza się to do łażenia po piachu i załatwianiu potrzeb w przenośnym TOI-TOI-u, ale wszystkie przetargi unieważniono (jak ktoś mi nie wierzy można sprawdzić w arch. przetargów ARMS) Tu następują BRAWA dla naszych władz…. nie będę przytaczał co pisali np. na 90 minut kibice Zagłębia Lubin po wizycie na naszym obiekcie…. trzeci świat i Azja, to najłagodniejsze określania ….
  To że trzeba będzie grać w Pruszkowie było niemal pewne, to że Sochackiej wydawało się, że coś wskóra w PZPN było jej pobożnym życzeniem, ba delegacji nie przyjął żaden z wiceprezesów, czy prezes 1 ligi p. Listkiewicz, nawet nie myślę o samym prezesie Bońku, tylko UWGA !!! dyrektor departamentu …. ot trochę ważniejsza osoba w średnim szczeblu zarządzania (odpowiednik kierownika wydziału w UM) …. A Ci myśleli, że udadzą „greka” i PZPN uzna ich za, tu znowu UWAGA….. beniaminka !!!! … ha, ha, ha :))) chyba sama Sochacka z Grudą i Materskim w to uwierzyli …. I wy później piszecie, Kudelski zrób porządek, to tak jakby dać żulowi na ulicy dwie butelki wódki i powiedzieć nie pij…. no błagam, to, że nie ma oświetlenia na stadionie na czas (zadeklarowany przez ARM to koniec lipca) to wina właśnie Grudy i w tym samy jak nie większym stopniu (bo jest jego zwierzchnikiem) Kudelskiego. Owszem, można zaczarowywać rzeczywistość i myśleć, że prezydent wszystko naprawi, odkręci, zrobi jak należy, a prawda jest z goła inna On się już postarzał (wiek ponad 67 lat) zrobił się nerwowy, miejscami chamski, ba nie raz grozi urzędnikom, że ich pozwalnia, choć Ci sumiennie wykonują swoje obowiązki, jednym słowem się pogubił we własnych intrygach, chorych pomysłach i planach, czego dowodem jest właśnie finansowa zapaść miasta, a najgorsze z tego wszystkiego, jest to że chodzi „na smyczy” posła Tchórzewskiego … pomijam, że ten jegomość poprawnie się wysłowić nie potrafi (wyraźnie słyszalny wsiowy dialekt mimo lat spędzonych na stołecznych salonach) to na dokładkę w spółkach miejskich wsadził swoich synów (PEC i PWiK)…. I później się nie dziwcie, że w Pogoni jest jak jest … Ja nie mówię, że to co robił Kozaczyński jest super i mucha nie siada, ale przynajmniej do szusowaliśmy do 1 ligi, inna para kaloszy, że później zarząd i prezes kompletnie się pogubili … Ale wracając do stadionu tak się kończą prowizorki …sorry jedynie co można zrobić to zgłosić wniosek do prokuratury o nie gospodarność władz miasta, wydane ponad 40 mln zł na stadion, który nie spełnia wymogów licencyjnych 1 ligi, może jakby niezależny prokurator zaczął się władzom i prezesowi ARM „do tyłka dobierać” i ew. zarzuty przedstawiać może wtedy by ruszyli z kopyta do działania mimo wakacji, choć te obowiązują dzieci w szkole a nie dorosłych chłopów na stanowiskach.

 12. Dużo napisałeś i prawie z wszystkim się zgadzam , chociaż myślę, że nie posiadasz nikogo do pierdla za to że budował stadion nie myśląc do przodu. W tamtych czasach to wszyscy nam go zazdrościli a teraz to obciach . Wtedy ten stadion spełniał wszystkie wymogi ale liczyła się kasa. Ale jesteśmy tu i teraz, a teraz ktoś poświadczył nieprawdę składając wniosek licencyjny I teraz żebra o litość w PZPN . INNE kluby od razu zgłosiły stadiony zastępcze i wzięły się za robotę ale u nas nie ma na to czasu bo myślą że jakoś im odpuszczą a za rok i tak II LIGA ALE nie tym razem. Teraz to nawet wieczny Prezes ćwierka na twitterze że jest embargo na wiadomości i nic nie wiadomo. Jak się pokklika po rozmowach to wynika, że ostateczna decyzja ma zapaść 23 a to narazie plotka. Być może dostali kolejne warunki do spełnienia w terminie i dlatego milczą.

 13. I jeszcze znowu dodam że już mnie to wku……wia że u nas w klubie jest taka beznadzieja , że muszę szperać po całym Internecie twitterze i niewiadomo gdzie jeszcze, żeby się cokolwiek dowiedzieć. Totalne olewanie . I chyba nic się nie zmieni a my się podniecami a oni mają to gdzieś.

 14. A jeśli już jestem tak wkużony to powinien że zapamiętamy kto zgasił światło i w październiku przekonają się co znaczą KIBICE i siła internetu.

 15. @SChmielak @michal_so @KlimiukPiotr też czekam na wiadomość z klubu @PogonSiedlce, dwa tygodnie do ligi i występuje embargo-gdzie gramy?
  To jest Twitter z Pana Jacka z przed 12 g.
  Tak wychodzi z że nawet nawet nie wie albo udaje że nie wie.
  Potem skakanie po twitterze kolegów którymi se twitta jest : Kl decyzja 23.
  (komisja ligi).

 16. Tak samo profil Pogoni na facebooku jak coś nie po myśli Pogoni to milcza a jak zwycięstwa i utrzymanie to trąbią.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;