wtorek, 23 lipca 2024r.

Pierwszy sprawdzian rezerw (fotogaleria)

W swoim pierwszym meczu sparingowym rezerwy siedleckiej Pogoni przegrały z Podlasiem Biała Podlaska 1:4.

Młoda drużyna Pogoni, składająca się z zawodników 16, 17-letnich nie przeprowadziła wielu akcji ofensywnych. Mecz kontrolowało Podlasie, które do przerwy zdobyło dwa gole. Pierwsza bramka padła po zagraniu ręką jednego z siedlczan i skutecznie wykonanej jedenastce przez Adama Wiraszkę. W 36 minucie prowadzenie podwyższył Piotr Wojtczuk. Po zmianie stron Wojtczuk strzelił dla Podlasia jeszcze dwa nieprzeciętnej urody gole. Pogonistów stać było na honorowe trafienie Karola Grochowskiego.

W Pogoni testowany był środkowy obrońca Paweł Dębała z juniorów MKS Piaseczno, a w Podlasiu Tomasz Nieścieruk, występujący do niedawna w III-ligowych rezerwach biało-niebieskich.

Teraz rezerwy zagrają w sobotę o 10:30 gierkę wewnętrzną z zawodnikami I drużyny, którzy nie pojadą do Gdyni na pucharowe starcie z Arką.

22.07.15, 18:05 – Siedlce (stadion ARMS)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Podlasie Biała Podlaska 1:4 (0:2) Widzów: 70

Bramki: Karol Grochowski 64 – Adam Wiraszka 27 (k), Piotr Wojtczuk 36, 52, 55

Pogoń II: (I połowa) 12. Dawid Boruc – Sebastian Szcześniak, Paweł Dębała, Piotr Ceranka, Paweł Łydkowski – Rafał Zin (22 Karol Grochowski), Bartosz Szostek, Michał Mularczyk (30 Rafał Zin), Patryk Skrzypek (22 Dominik Krupa), Jakub Malinowski (22 Kamil Mróz, 38 Cezary Anusiewicz) – Krystian Zbieć (34 Patryk Skrzypek). (II połowa) Piotr Antoszczuk – Sebastian Szcześniak (62 Rafał Zin), Paweł Dębała (70 Paweł Łydkowski), Piotr Ceranka, Paweł Łydkowski (62 Kamil Mróz, 77 Bartosz Szostek) – Dominik Krupa (62 Karol Grochowski, 80 Dawid Krawczyk), Bartosz Szostek (64 Dominik Krupa, 84 Tomasz Kacprzak), Michał Mularczyk (70 Sebastian Szcześniak), Patryk Skrzypek (62 Mateusz Wassilow, 80 Cezary Anusiewicz), Tomasz Kacprzak (62 Jakub Malinowski) – Krystian Zbieć (74 Patryk Skrzypek)

Sędzia: Tomasz Seredziuk (Siedlce)

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

12 odpowiedzi

 1. Szacunek dla redaktora, który zanotował wszystkie zmiany i minuty tych zmian. 🙂 Blacha rulez ze zmianami. Ciekawe czy on sam wiedział kogo i po co wpuszcza na mecz?

 2. Brawo Panie Darku !
  Grasz naszymi wychowankami !
  Wyniki nie są najważniejsze !

 3. Kolejny znawca piłki. Jeśli do dyspozycji masz 13-14 zawodnikow robisz zmiany hokejowe. Tym bardziej jak to jest pierwszy sparing a przypominam że to są juniorzy

  1. Miejsce juniorów jest w rozgrywkach juniorów. Ten zespól będzie miał problem z utrzymaniem się w lidze okręgowej. A chyba nie o to chodzi.

 4. Mamy chyba „najbardziej” ogarnięty zarząd w polskiej piłce
  10 dni do ligi i żadnych info o tym gdzie gramy ani nic o biletach i karnetach
  BRAWO

  1. Dzisiaj będzie wiadomo gdzie będziemy grać,w Siedlcach czy w Pruszkowie.

 5. Do Marcin*
  Najbardziej to wydaje się że jesteś ogarnięty ty ponieważ dopiero dzisiaj zapadnie gdzie gramy przez PZPN to jak klub może coś mówić o biletach jak sami nie wiedzą gdzie będą grali, ludzie myślenie nie boli przed napisaniem takich bzdur…

 6. ty jesteś ogarnięty, ile można pisać że dzisiaj PZPN wyda dopiero decyzję? wtedy klub poda informację o tym a także o cenach biletów i karnetów

 7. Nic nie stoi na przeszkodzie aby klub podał info dotyczące cen biletów z zastrzeżeniem, że dotyczy to określonego miejsca rozgrywania meczów. Taka kalkulację już dawno można było zrobić i podać do wiadomości, ale nad tym trzeba posiedzieć i pomyśleć. A komu w klubie chciałoby się to zrobić ? Nie jest tutaj zadnym utrudnieniem fakt że PZPN coś tam rozpatruje. Po prostu w klubie są „same mądre głowy inaczej” i to cały problem.

 8. Mizernie ta gra wyglądała. Niby Podlasie to IV liga, ale atutów piłkarskich po stronie Pogoni II nie dostrzegłem prawie wcale.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;