wtorek, 23 lipca 2024r.

Nie ma światła, nie ma I ligi

Kibice Pogoni Siedlce będą musieli poczekać do wiosny na kolejną okazję do oglądania I ligi na stadionie ROSRRiT. Powodem takiego stanu rzeczy jest brak oświetlenia na miejskim obiekcie.

O tym, że posiadanie oświetlenia od sezonu 15/16 w I lidze będzie niezbędne wiadomo było od dawna. W Siedlcach nikt jednak nie podjął wysiłku, aby uczynić niezbędne kroki do spełnienia tego wymogu.

Nieoficjalnie można było usłyszeć, że na Pogoni w końcówce poprzedniego sezonu postawiono krzyżyk, zaś jej prawdopodobny spadek do II ligi przyjęto z ulgą. Niestety, dla niektórych, biało-niebiescy cudem uratowali byt i wpędzili w kłopoty osoby zarządzające stadionem ROSRRiT.

Do PZPN wysłano nawet delegację i proszono o ulgowe potraktowanie siedlczan. Dura lex, sed lex – chciałoby się powiedzieć.

Brak możliwości gry w Siedlcach może być rozwiązany meczami w Pruszkowie lub przekładaniem kolejnych spotkań. Na drugi wariant zapewne żaden rywal nie wyrazi zgody.

Osoby odpowiedzialne za obecną sytuację powinny zapaść się ze wstydu pod ziemię. Niestety, w naszym mieście limit kaszany jest niezwykle wysoki.

 

źródło: własne; foto: Piotr Niciporuk

DODAJ KOMENTARZ

44 odpowiedzi

 1. Zamiast pod ziemie powinien sie Kozaczynski który nie robił nic aby wyjaśnić cała sytuacje

 2. kozaczynski i zarząd Pogoni Siedlce kto jest odpowiedzialny za brak piłki nożnej dla kibiców w Siedlcach ?

  kozaczyński MY Kibice Pogoni Siedlce podziękujemy ci w wyborach do sejmu na jesieni !

  prezes spiker i polityk na czyje konta gracie ?

 3. Skandal za który powinni odpowiedzieć wszyscy nieudacznicy rządzący klubem agencja i miastem
  kozaczynskiemu o to chodziło i mnie interweniował w mieście bo chciał skompromitować grudee i kudelskiego
  Po wyborach bedzie starał sie juz nie społecznie rządzić klubem
  Zarząd z materskim jakubikiem i studentami niedziolka betonem i studentami Won z Siedlec do Pruszkowa

  TU POTRZEBNE SA ZMIANY !!! Nie trenerów i zawodników a nieudacznych zarządców
  Kozaczynski precz ręce od klubu
  Walne zwołać nadzwyczajne !!!

 4. Z budowy stadionu, boisk treningowych itd zostało 3 mln do przetargu na 2,5 mln na drugą trybunę dwukrotnie nikt nie przystąpił. (Mostostal mógł ją zrobić ale za 4 mln) Kasę ” przesunięto ” na park wodny . Park po pierwszym roku przyniósł zysk. Kudelski w czerwcu 2014 r. po sezonie na murawie przed kamerami tv obiecywał oświetlenie, były prezes na walnym oświadczył, że ma zapewnienie agencji, że oświetlenie 2 sierpnia będzie gotowe :). Ile jeszcze tych kłamstw wysłuchamy.

 5. komisja licencyjna została wprowadzona w błąd
  Nie ma dokumentu ze światła beda dokończ lipca
  Jeśli jest taki dokument to prosze o jego ujawnienie

 6. tu nie tylko osoby odpowiedzialne powinny zapaść się pod ziemię ze wstydu, ale Prezes Agencji Rozwoju Miasta Siedlce pan Mariusz Gruda poświadczył nieprawdę w dokumentacji, wysłanej w marcu do PZPN (w celu uzyskania licencji, którą Pogoń warunkowo otrzymała) wg. mnie podlega odpowiedzialności karnej Art. 271 Kodeksu karnego
  § 1. Funkcjonariusz publiczny lub inna osoba uprawniona do wystawienia dokumentu, która poświadcza w nim nieprawdę co do okoliczności mającej znaczenie prawne,
  podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
  § 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca
  podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
  § 3. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej,
  podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

  Tym powinien zająć się prokurator z urzędu, a jeśli tego nie uczyni mocno zastanawiam się na złożeniem zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa przez ww. pana lub/i p. Kudelskiego.

  Nie interesuje mnie, to, że miasto nie ma pieniędzy (400 mln. zł długu w stosunku do 470 mln zł. dochodu rocznego) czy to, że Pogoń „rzutem na taśmę” się utrzymała dzięki wycofaniu Floty Świnoujście oraz szczęśliwym remisom w barażach z Rakowem Częstochowa (1:1 i 2:2) poszło oficjalne pismo do PZPN i z tego zobowiązania powinna ARM się wywiązać, tak to jest jak się robi prowizorki a te jak wiadomo są w Polsce a szczególnie w Siedlcach wieczne, to wina nikogo innego jak p. Kudelskiego (prezydenta) i p. Paryły (skarbnika) gdzie podziały się pieniądze ze sprzedaży stadionu przy Wojskowej 5 ?? (przypomnę 30 mln. 300 tys. zł) bo zarówno stadion (tą jedną trybunę) jak i basen (park wodny) budowano na kreskę – stadion na kredyt w wysokości 40 mln. zł w banku PKO BP a basen za obligacje komunalne. Także trzeba było od razu całość budować albo przynajmniej ze dwie trybuny boczne jeszcze. A po za tym skoro ARM miało gotowy projekt, to dlaczego muszą go aż 2 miesiące aktualizować ?? rozumiem okres wakacyjny, że ARM jest „gołodupcem” i żeby cokolwiek zainwestować musi prosić UM o pieniądze z budżetu miasta. Co z tym projektem z 2009 roku jest nie tak ?? Konkretnie, ja rozumiem pewne uzgodnienia czy zgody mogły wygasnąć, pewne kwestie się zdezaktualizować ale same założenia projektowe powinny być nie zmienne i możliwe do wykorzystania w każdej chwili. Po za tym dlaczego ARM/UM koniecznie chcą przetarg nieograniczony ?? Nie można skorzystać z zapytania ofertowego albo wsiąść firmy z tzw. wonnej ręki ?? Jakby tak ARM zrobiła na początku lipca, gdy było wiadomo, że Pogoń się utrzyma już mógłby wykonawca wchodzić na teren budowy, a tak mamy już cały miesiąc zmarnowany.

  Ba dość powiedzieć, że w poprzednią sobotę przy burzy lekka konstrukcja stalowa namiotu zniszczyła ogrodzenie zewnętrze (tzw. 2 krąg) od strony północnej, gdy poinformowałem o tym spotkanego ochroniarza ten tylko wzruszył ramionami i poinformował mnie iż prezes doskonale o tym wie, ale nic z tym na razie nie będzie robił. Co do oświetlenia ma takie samo zdanie co ja czyli prowizorki są wieczne.

  Mam nadzieję, że Koledzy Kibice przyłączą się do mojego apelu przy wyborach w październiku zostańmy w domu, albo jak już ktoś koniecznie musi iść głosować to nie głosujmy na p. Tchórzewskiego, najlepiej na nikogo z pis. Spytacie dlaczego bo to dobry znajomy Kudelskiego (jeszcze ze szkoły średniej) i może w tedy jak jego przełożony nie dostanie się do sejmu, albo dostanie dużo mniej głosów zrozumie, że z kibicami się nie zadziera. Bo to że nie ma oświetlenia na stadionie to tylko albo w główniej mierze Kudelskiego i Grudy (obaj z pis). I tu składanie na Panią Premier czy Rząd nie pomoże, bo to tylko i wyłącznie zaniedbanie ze strony lokalnej władzy samorządowej nikogo innego.

  PS.
  Jak to samo pisałem wcześniej (na początku lipca) to mi nikt nie wierzył, że tak to się skończy.

  Pozdrawiam i liczę na odzew na moją sugestię. Niech władza poczuje, że kibice to siła, jeden za wszystkich wszyscy za jednego nie ważne czy ktoś zasiada na F3 czy na D3 ważne że kibicujemy tej samej drużynie.

  Elo :))

  1. To według tego co napisałeś najlepiej jest zagłosować na takie osoby jak Kozaczyński i reszte nieudaczników z PO ?

 7. to jest najlepszy dowód ze klub został porzucony przez prezesa z trupem w szafie
  ważne aby teraz zdobywać punktu bez względu na to gdzie gramy
  wspierać i kibicować #calapoginzawszerazem

 8. Nie ma jakiegoś oświetlenia mobilnego ???
  kurcze przyjeżdża cyrk czy koncerty – rozkładają – składają i jest ok
  moze jest inne wyjście na te kilka meczy

  Swoją droga chojniczanka pierwsze 3 mecze ma wyjezdzie a światła dopiero montują – my 10 jako gospodarz w tej rundzie a na wiosnę 7

  jeśli sie zjednoczymy to utrzymamy 1 ligę

 9. to Kozaczyński skłamał we wniosku licencyjnym nie Gruda !
  Nie ma takiej deklaracji w dokumentach Ggrudy ze beda światła na ligę …

  1. – Mamy zaświadczenie z Agencji Rozwoju Miasta, że do końca lipca oświetlenie na stadionie będzie. Dołączyliśmy je do wniosku licencyjnego na przyszły sezon – mówił pod koniec kwietnia prezes Jacek Kozaczyński

   http://sportsiedlce.pl/2015/06/24/co-z-tym-oswietleniem/

   To albo p. Gruda nie wie co podpisuje, albo w tej sprawie były prezes Pogoni kłamie. Ale to można bardzo łatwo sprawdzić w PZPN kto kiedy i kto podpisywał wniosek o licencję w marcu br. a po za tym Pogoń składając dokumentację musiała mieć pismo z ARM bo to stadion jest własnością miasta Siedlce a nie klubu. I dlatego powinien to wyjaśnić niezależny prokurator, nawet jeśli będzie potrzeba będę (potencjalnie) wnioskował aby sprawę przejęła inna prokuratura np. w Płocku czy Warszawie tak by nie było podejrzeń o jakieś lokalne konotacje czy znajomości na linii prokurator – UM/prezydent.

   Bo dla mnie jak nic jest to przestępstwo, jeśli urzędnik poświadcza nieprawdę w dokumentacji, np. w Szwajcarii czy Niemczech było by to nie do pomyślenia. Dla mnie sprawa jest jednoznaczna ale niech to rozstrzygnie prokurator. Poczekam jeszcze tydzień na rozwój sytuacji, a jeśli nic się nie zmieni to w pon. w przyszłym tygodniu składam wniosek o możliwym popełnieniu przestępstwa z art. 271 przez prezesa ARMS p. Mariusza Grudę.

 10. Idioci Ci co obwiniają Kozaczyńskiego . Stadion miejski a wina byłego prezesa. Czy w urzędnicy to ludzie nie normalni ? Jak tak można !!!

  1. A kto pisał wniosek o licencje, miasto, czy klub??? I kto się podpisał pod wnioskiem, miasto czy klub w osobie byłego Prezesa???

 11. Sam łaził do miasta o mówił ze spadek – tak prezes nie powinien sie zachowywać

  chciał spaść ale nawet to my sie nie udało ..,

 12. Nieudolność Zarzadu klubu i Zarządu Miasta pozbawily kibiców oglądania ukochanej Pogoni w Siedlcach.
  Tego jeszcze w Siedlcach nie było od wojny.To historyczny moment.
  Tak panowie K.K. zapisza się na kartach historii klubu i miasta.
  Pamietajcie będą wybory.

 13. Ludzie zostawcie Kozaczyńskiego, on miał wam zbudować światła? Kozaczyński wprowadził zespół do I ligi i go utrzymał. Swoje wykonał. Zawalił śmieszny człowiek, który nie umie poprawnie wypowiedzieć swojego nazwiska! Tacy niezrównoważeni ludzie jak MARIUSZ Gluuuuda powinni zostać ukarani. Tak byłoby sprawiedliwie

 14. Znając zdolności byłego prezesa teraz próbuje sie nieudacznik wybielić i na kibiców zwalać a sam tylko czekał aby uciec i zostawić klub w gownie
  Jego obowiązkiem jako prezesa stowarzyszenia było znalezc rozwiazanie lub wyjście z sytuacji ale ten len nie zrobił nic
  Rozwiązań było wiele
  1 zmiana gospodarzy meczów
  2 deptanie drogi do miasta i arms i wybudowanie świateł
  3 wniosek o nie rozgrywanie spotkań z pierwszych kolejek u siebie
  Moje pytanie jest nastepujące kto jak nie prezes klubu na odpowiadać gdzie na grac dany klub

  KOZACZYNSKI DAŁEŚ CIAŁA KOLEJNY RAZ
  ODEJDŹ RAZ NA ZAWSZE Z TEGO KLUBU BO GO NISZCZYSZ

 15. Jak jeden idiota mówi, że jego piłkarze to nieudacznicy i lenie nie chcą biegać i tylko idiota by wierzył w utrzymanie . A drugi tego słucha i podpisuje pismo o oświetleniu. To już nie wiem czy wszyscy są idiotami kłamcami czy nieudacznikami. Czy w ogóle osobami bez kompetencji i tylko przypadkiem znaleźli się na tych stanowiskach i to nie ich wina tylko wyborców że. Im dali takie stołki .

 16. WSTYD !!!! Kibice powinni udać się pod urząd gdzie zasiada pan prezydent miasta i pokazać głośno co myślą na jego temat za te kłamstwa i obietnice.Powinien teraz co mecz podstawiać autokary pod stadionem i zabierać ludzi do Pruszkowa za darmo aby mogli zobaczyć nasz klub w l lidze !!!!!! Swoją drogą to PZPN mógłby udzielić jakiejś pożyczki do zakończenia sezonu i pomóc takowe oświetlenie zrobić.Zespoły z ekstraklasy budowały swoje stadiony od podstaw i nikomu nie przeszkadzało w PZPN-ie że ludzie są wpuszczani prawie że na place budów.Żenada banda nieudaczników i trzymających dupska na stołkach krawaciarzy krętaczy !!
  TRZYMAJMY KCIUKI ZA CHŁOPAKÓW JUTRO MECZ !!!!!!

 17. A tak zmieniając temat. Wiadomo kto będzie nowym prezesem Pogoni? Bo jak informacji nie było tak nie ma.

  1. Obudź sie – był biznesmen ze sponsorami który chciał byc prezesem i zarządzać klubem ale Kozaczynski i Materski nie zgodzili sie na warunki czyli ujawnienie wszystkich ich brudów, nie chcieli tez stworzyć spółki akcyjnej! Gość nawet chcial wyłożyć kase na oświetlenie ale za bardzo sie bali ze stracą kontrole na „ciemnymi interesami” – taka jest prawda

 18. – postanowiła oddalić wniosek Klubu MKS Pogoń Siedlce o zawieszenie nałożenia kary ujemnych punktów w związku z niewykonaniem oświetlenia na Stadionie Miejskim w Siedlcach w wyznaczonym do tego terminie. Zgodnie bowiem z zapisami kryterium I.10 Podręcznika Licencyjnego dla Klubów I ligi na sezon 2015/2016, Klub który zobowiązał się do zamontowania oświetlenia do rozpoczęcia sezonu rozgrywkowego 2015/2016, a nie wywiązał się z tego zobowiązania w wyznaczonym do tego terminie, automatycznie podlega sankcji odjęcia 10 punktów w bieżącym sezonie rozgrywkowym. W celu uniknięcia ww. kary ujemnych punktów Klub MKS Pogoń Siedlce złożył wniosek o wyrażenie zgody na rozgrywanie meczów I ligi w roli gospodarza w sezonie 2015/2016 na stadionie zastępczym w Pruszkowie. Do wniosku załączona została umowa najmu. Komisja po zapoznaniu się z umową najmu oraz wnioskiem Klubu wyraziła zgodę na rozgrywanie przez Klub Pogoń Siedlce meczów w roli gospodarza na stadionie Znicza Pruszków.

 19. Poproszę o informację czy jest i jaka instancja odwoławcza od tej krzywdzacej kibiców decyzji.

 20. Bez sensu w ogóle budować oświetlenie na stadionie. Piłkarze nie korzystają z boisk treningowych ponieważ trenują na stadionie LA, jak spadną z 1 ligi nie będą wynajmować stadionu Agencji Rozwoju Miasta Siedlce bo gdzieś w okolicy będzie taniej.
  Inwestycje w infrastrukturę piłkarska w naszym mieście mija się z celem.

 21. WNIOSKUJE o ujawnienie pisma ARMS dot oświetlenia jeśli było zapewnienie ze bedzie światło to wina Grudy a jeśli nie to skłamał Kozaczyński,

  PROPONUJE I JESTEM CHĘTNY PONIEŚĆ TE KOSZTY OSIBISCIE :
  uszyć flagę na wszystkie mecze w pruszkowie : Kozaczyński lub Gruda PINOKIO

  tylko tak sie oczyścimy i będziemy mogli budować pogon

  PiNokio powinien opłacać jeden autokar dla kibiców do Pruszkowa

 22. 1- WOTUM ZAUFANIA DLA PREZYDENTA MIASTA I RADNYCH MIASTA
  2-NOWE WYBORY SAMORZĄDOWE I PREZYDENTA MIASTA
  3- ZŁOŻENIE ZAWIADOMIENIA PO PROKURATURY Art. 271 NA p.GRUDY JAK I NA BYŁEBO PREZESA p. KOZACZYNSKIEGO ZA POŚWIADCZENIE NIEPRAWDY DO PZPN
  4-WYBÓR NOWEGO ZARZĄDU I PREZESA KTÓRY NIE JEST POWIĄZANY Z OBECNYM ZARZĄDEM I PREZESEM

 23. Bez sensu to gadasz ty. Może lepiej zwinąć to wszystko bo po co nam klub jak kosztuje. Pokryć dachem i zrobić Biedronkę. A co ty w życiu to śr……asz za stodołą nie chcesz mieć lepiej nie chcesz się rozwijać. Chcesz odebrac młodym chłopakom szansę na lepsze jutro grania na kartoflisku bo na wszystko szkoda synowi piłki nie kupisz bo po co i tak nie będzie piłkarzem.

 24. Wstyd,hańba zrobić protest wszystkich kibiców przed siedzibą naszych szalonych władz,

 25. Oj panowie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, część kibiców przy okazji zwiedzi sobie Warszawę, zrobi sobie zakupy w Factory w Ursusie (otwarcie po przebudowie ma być pod koniec września) a Pruszków fajne miasto wyjeżdżasz Alejami Jerozolimskimi (oczywiście zawsze korki na rondzie Zesłańców Syberyjskich przy dworcu zachodnim) wjeżdżasz do Reguł, a wiadomo gdy kończą się Reguły zaczyna się Pruszków :)) A stadion fajny, blisko park, obok stadionu hala sportowa Znicza, po drugiej stronie ulicy Lidl :)) W centrum Macdonald’s i Euro AGD 🙂 na dworzec PKP też bliziutko, więc można SKM-ka czy KM podjechać. No cóż trzeba się przyzwyczaić do tych widoków:
  http://www.mzos.pruszkow.pl/Miejski_Zarzad_Obiektow_Sportowych/Serwis_FOTO/strony/Widok_z_M1.html#6

  PS.
  Wniosek już napisany teraz prawnik go musi przeanalizować i najprawdopodobniej w poniedziałek powędruje na Brzeską 16

 26. Ten co napisał ze Kozaczynski zrobił awans i utrzymał klub w 1 lidze jest albo kozaczynskim lub kims z jego rodziny albo zupełnie nie zna realiów pracy z tym nieudacznym politykiem i prezesem
  On najpierw nie chciał aby awansować pozniej robił wszystko aby spaść a na koniec sterował tymi pierdołami z zarządu aby skomplikować cała sytuacje a na koniec uciec
  Życzę pogoni zeby taki człowiek juz nigdy nie był w klubie oraz jego przydupasy

  A jakoś sie ulozy

 27. 1. Wniosek o możliwości popełnienia przestępstwa do prokuratury !

  2. Wyjaśnienie sprawy kto jest odpowiedzialny ?

  3. kozaczyński kto jest odpowiedzialny za to że w Siedlcach nie będzie piłki nożnej dla kibiców ?

 28. Ludzie dajcie spokój. Trzeba cieszyć się że obyło się bez ujemnych punktów. Inne kluby też będą grały na obcym terenie, co prawda tylko kilka kolejek ale jednak. Trzeba się cieszyć z tego że jest dalej pierwsza liga a nie lament. Miejmy nadzieję że klub teraz stanie na wysokości zadania i zorganizuje wyjazdy.

  1. Klub nie stanął na wysokości zadania nie organizując oświetlenia, nawet jeszcze nie zaczynając żadnej budowy, więc My kibice raczej nie mamy na co liczyć odnośnie zainteresowania „władz” klubu czy ktoś będzie oglądał mecze Pogoni w Pruszkowie

 29. Kozaczynski my zapamiętamy jak syf zostawiles, przekonasz sie w wyborach! Wstydu oszczędź i przestan Materskiego używać jako marionetki!

 30. Żeby nie kozaczyński to Pogoń dalej by grała w 4 lidze zresztą teraz go nie ma to za trzy lata wróci do 4 ligi tam gdzie jej miejsce

  1. do były piłkarz,….Zaczynam odliczać. Będziesz mocno zdziwiony że Twój scenariusz się nie sprawdzi. Dlatego, że w tym mieście są ludzie mądrzy i myślący. A nie tylko tacy, którzy ślepo wykonują czyjeś polecenia za kasę. Tacy przez ostatnie lata są w klubie. Nie wiemy i nigdy nie dowiemy się, co by było gdyby Prezesem przez te lata był ktoś inny. Zauważ, że to nie Kozaczyński doprowadził do zmian jakie nastąpiły w 2007 roku. Pierwszym Prezesem MKP Pogoń był Pan Cieciera, a Pan Jacek przejął stery w 2010 roku, kiedy Pogoń grała już w III lidze. Tak więc Twoje informacje są nieścisłe. Przedtem pełnił funkcję V-ce prezesa. Nie ma ludzi niezastąpionych, a ostatnie 2 lata bardzo dobitnie pokazały jaki cel przyświecał zarządzającym Pogonią. Klub się nie rozwija, kwitną układy z menadżerami i prywatne interesiki. Faktycznej sytuacji i różnych z tym związanych decyzji nie da się opisać tutaj w komentarzach. Ale postępowanie i zasady w tym klubie to degrengolada piłki nożnej w Siedlcach. Wszystko pod przykrywką rzekomego rozwoju. Tragedia i tyle.

 31. Do wszystkich, którzy jeszcze na jesieni chcą obejrzeć mecze Pogoni w Siedlcach.
  Jak wszyscy wiemy, mecze będziemy rozgrywać w Pruszkowie, Zarząd Pogoni ma się odwoływać, jednak na 99,9% nic to nie da ponieważ obiecali, że do końca lipca będzie oświetlenie a jak wiadomo nie ma go i jeszcze długo nie będzie. Kto jest temu winny każdy ma swoją opinię, także ja, która tutaj wyrażałem.
  Jedyną możliwością aby grać w Siedlcach jest zainstalowanie oświetlenia. Nie wiem czy władze miasta chcą instalować to oświetlenie czy nie, ale ja jak i wiele osób na pewno chciało by oglądać mecze w Siedlcach a nie w Pruszkowie.
  Proponuję abyśmy wysyłali maile do posłów z naszego okręgu wyborczego, aby interweniowały u władz miasta. Uwierzcie mi, to jedyny moment, kiedy u polityków można coś wywalczyć. Żaden z nich nie będzie chciał tracić paru tysięcy głosów przez to, że w mieście ktoś czegoś nie potrafi zrobić. Wystarczy wejść na stronę Sejmu i tam można znaleźć adres mail do posłów. Z naszego okręgu znam tylko trzech posłów: Krzysztof Tchórzewski mail: Krzysztof.Tchorzewski@sejm.pl Stanisława Prządka mail: Stanislawa.Przadka@sejm.pl Czesław Mroczek mail: Czeslaw.Mroczek@sejm.pl Do admina strony: te adresy mailowe są dostępne na stronie sejm.gov.pl, i nie naruszają ustawy o ochronie danych osobowych. Także zacznijmy wysyłać maile do polityków, aby zainterweniowały u władz miasta. Nie poruszą ich dwa lub trzy maile, ale sto dwieście, czy może parę tysięcy, wtedy politycy zaczną się zastanawiać, dlaczego kilka tysięcy osób zawraca im głowę przed wyborami, i może zainterweniują. Nie trzeba się rozpisywać może być coś w tym stylu: Szanowny Panie Pośle, Pani Poseł. Zwracam się do Pana(i) z prośba o przyjrzenie się oświetleniu stadionu w Siedlcach. We Wniosku licencyjnym klub MKP Pogoń Siedlce, napisał, że takowe oświetlenie w Siedlcach na stadionie będzie. Jednak Agencja Rozwoju Miasta Siedlce będąc właścicielem stadionu oświetlenia nie wybudowała, a przez to tysiące kibiców nie może oglądać na żywo meczów I ligi piłkarskiej w swoim mieście. Chciałbym poprosić Pana Posła, Panią Poseł i interwencję u władz miasta Siedlce, aby kibice mogli oglądać mecze na żywo w Siedlcach, a nie wyjeżdżając na mecz swojej drużyny do Pruszkowa.
  Mam nadzieję, że ktoś mądrzejszy ładniej to sformułuje 😉
  Z oczywistych względów nie ma co pisać do pana posła Kozaczyńskiego 😉
  Pamiętajmy posłowie przez mail nie wiedzą czy mamy 10 lat i nie możemy głosować, czy mamy 60 lat. Jeśli chcemy I ligi w Siedlcach tylko tak możemy ją osiągnąć. Jesteśmy potencjalnymi wyborcami, jeśli nie przed wyborami, to nigdy nie wywalczymy oświetlenia w Siedlcach.

 32. Były piłkarz skąd ty sie urwałeś
  I co cie łączy z kozaczynskim
  Gdyby nie on to pogon funkcjonowałaby normalnie
  Byłyby światła i moze grałaby w ekstraklasie
  A tak lata przez które on był w klubie sa stracone szczególnie pod względem rozwoju i organizacji
  Wynik sportowy zrobili zawodnicy i trenerzy

 33. Zrobic tak jak 4 lidze miala Wilga Garwolin mieli remont boiska to grali cala jesien na wyjazdach a na wiosne wszystkie mecze juz u siebie

 34. Żeby zrobić taki układ potrzeba zgody PZPN i zgody klubów. Na szczeblu I ligi to jest niewykonalne.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;