niedziela, 21 lipca 2024r.

Wygrali i przegrali (fotogaleria)

Rezerwy Pogoni rozegrały dwa mecze sparingowe. Wczoraj zwyciężyły z juniorami TOP 54 Biała Podlaska 4:3, zaś dzisiaj przegrały z IV-ligowymi Orlętami Łuków 0:5.

We wczorajszym spotkaniu z TOP 54 zagrali zawodnicy głównie z rocznika 1999. Mimo że siedlczanie do przerwy przegrywali 1:2, to udało im się w końcowym rozrachunku pokonać zespół z Białej Podlaskiej 4:3. Bramki dla biało-niebieskich strzelali: Jakub Malinowski, Paweł Łydkowski oraz dwie Patryk Skrzypek.

Z kolei w dzisiejszym meczu podopieczni Dariusza Blachy zmierzyli się z bardziej wymagającym rywalem jakim są Orlęta Łuków. Od początku przewagę na boisku mieli piłkarze z Łukowa i po pierwszej odsłonie prowadzili 3:0. W drugiej, gra nie uległa zmianie, a goście strzelili jeszcze dwa gole i ostatecznie siedlczanie przegrali 0:5. W zespole z Łukowa jedną z bramek zdobył Sylwester Buga (ostatnio rezerwy Pogoni), który prawdopodobnie zasili IV-ligowca.

Następny sparing Pogonistów czeka już na obozie w Białym Dunajcu. Tam w niedzielę zagrają z przedstawicielem podhalskiej Klasy A – Orawą Jabłonka.

28.07.15 – Biała Podlaska

Sparing: TOP 54 Biała Podlaska (juniorzy) – Pogoń II Siedlce 3:4 (2:1)

Grano 2×40 min

Bramki dla Pogoni II: Patryk Skrzypek (dwie), Jakub Malinowski, Paweł Łydkowski (k)


29.07.15, 18:00 – Siedlce (stadion ARMS)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Orlęta Łuków 0:5 (0:3) Widzów: 50

Grano 2×40 min

Bramki: Łukasz Kiryło 28, 66, Sylwester Buga 31, Damian Dzido 32, Sebastian Matuszewski 49

Pogoń II: (I połowa) 12. Michał Chałupka – Sebastian Szcześniak, Paweł Dębała, Piotr Ceranka, Paweł Łydkowski – Dominik Krupa (17 Tomasz Kacprzak), Rafał Zin, Bartosz Szostek (31 Jakub Malinowski), Jakub Malinowski (25 Dawid Krawczyk), Karol Grochowski (25 Cezary Anusiewicz) – Patryk Skrzypek (17 Bartosz Karczmarczyk). (II połowa) Piotr Antoszczuk – Sebastian Szcześniak, Paweł Dębała, Piotr Ceranka, Paweł Łydkowski – Dominik Krupa (50 Tomasz Kacprzak), Rafał Zin (70 Karol Grochowski), Bartosz Szostek (66 Jakub Malinowski), Bartosz Karczmarczyk (74 Bartosz Szostek), Karol Grochowski (62 Cezary Anusiewicz) – Jakub Malinowski (56 Patryk Skrzypek, 73 Dawid Krawczyk)

Sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa)

 

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

7 odpowiedzi

  1. kupa Panie Blacha i bardzo śmierdzi czas na Bystrzyckiego

  2. Przepaść piłkarska pomiędzy tymi chłopakami z Pogoni II a tymi z Łukowa. I nie mam tutaj na myśli, że Orlęta prezentują jakiś super poziom.

  3. Proponuję sportsiedlce jednak od tego sezonu nie pisać o tym tworze jakim jest Pogoń II, bo to zajmuje miejsce innym newsom. Równie sensowne będzie tworzenie artykułów o grze dzieciaków na podwórkach… Niech młodzież trenuje, ale to jest teraz taki poziom, że relacjonowanie ich sparingów nie ma chyba aktualnie zbytnio sensu.

  4. Siedleccy legionisci to sami leszcze , nigdy sie z nikim nie ustawili , tylko napinka na swoim podworku ,boja sie kazdego a tyle jest okazji , jak motor lublin raz byli ostry lomot , stalowa wola , nawet radzyn podlaski by ich zbil to kazdy z nich wie dlatego sie boja , ale prezyc sie to sa pierwsi , typowa pokazowka, po co wogole robicie psh jak tu wogole nie ma ekipy , a jak juz jest to z nikim nie ma startu taka prawda

  5. Kolego to skoro chłopaki zawiesili działalność teraz i nie będą nigdzie jeździć i prowadzić dopingu to masz okazję się teraz wykazać. Zbieraj ekipę i pokaż jaki jesteś kozak.

  6. pogoń II co to jest , jakieś przedszkole ..Blacha to Dobry trener?

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;