sobota, 13 lipca 2024r.

Przemysław Frąckowiak w Pogoni

Po rozwiązaniu kontraktu z Polonią Bytom zawodnikiem Pogoni został Przemysław Frąckowiak.

21-latek występuje na pozycji bramkarza. Przemysław Frąckowiak jest wychowankiem Lecha Poznań, a ponadto w swojej karierze grał we włoskiej Atalancie BC, Unii Swarzędz, Motorze Lublin i ostatnio w Polonii Bytom. Na III-ligowych boiskach w barwach Polonii wystąpił dwa razy. Z Pogonią związał się rocznym kontraktem.

W przeszłości występował w młodzieżowych reprezentacjach Polski.

Z kolei były piłkarz Pogoni Hubert Tomalski wzmocnił III-ligową Chełmiankę Chełm. Paweł Drażba, któremu skończyło się wypożyczenie do siedleckiej Pogoni wrócił do Jagiellonii Białystok i został zgłoszony do III-ligowych rezerw. Inny były ofensor biało-niebieskich Bartosz Kaszubowski swoją karierę będzie kontynuował w III-ligowej Broni Radom. Sylwester Buga wraca do IV-ligowych Orląt Łuków, skąd 2,5 roku temu trafił do Pogoni. Z kolei w IV-ligowym Podlasiu Biała Podlaska karierę kontynuować będzie Tomasz Nieścieruk. Michał Panufnik i Karol Budzikur, którzy zostali zgłoszeni do rozgrywek I ligi w nowym sezonie będą wypożyczeni do IV-ligowców. Panufnik trafi do Czarnych Węgrów, zaś Budzikur do Wilgi Garwolin.

Aktualnie z Pogonią trenuje nowy napastnik 25-letni Christian Nnamani, mający za sobą grę m.in. we Flocie Świnoujście.

Transfery – lato 2015

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Lech Poznań

DODAJ KOMENTARZ

13 odpowiedzi

 1. Wójcik znowu poza 18. Sasal wypad z Siedlc po tobie już nie będzie czego zbierać

 2. Jestem ciekawy jak będzie wyglądała Pogoń w sezonie 2016/2017 czyli za rok. Kto będzie prezesem, kto trenerem jak będzie wyglądał zarząd. A najważniejsze kto z obecnych działaczy, niezależnie czy oficjalnych czy tych podpowiadających a nie biorących na siebie odpowiedzialności (nie będąc członkiem zarządu) będzie na tyle odważny i honorowy jako człowiek, że przyzna się do spowodowania degrengolady piłki nożnej w Pogoni. Paczkowski, Dmowski, Antoszczuk, Ciulak, Wójcik Łukasz to zawodnicy wychowankowie Pogoni z których szanse na grę ma Paczkowski i niekiedy Dmowski , czasem może Ciulak. Wójcik u Sasala nie pogra bo już było podobnie w Pogoni Szczecin, a Antoszczuk nie ma szans. Pozostali wychowankowie są już transferowani lub wypożyczeni do innych klubów. Kogo więc mamy w Pogoni z kim można wiązać nadzieje na przyszłość ? Nikogo. Mamy za to Prezesa i jego ziomka podpowiadającego i podejmującego decyzje bez odpowiedzialności za nie. Mamy sprytnego i bardzo ważnego pracownika klubu i trenerów którym w Pogoni jest bardzo wygodnie pod każdym względem. Tylko nie ma i długo nie będzie zespołu w którym byłaby równowaga pomiędzy „najemnikami” i swoimi, którzy prezentowaliby poziom od 14 miejsca w górę tabeli. Obecna Pogoń to kiepski kabaret z kiepskimi reżyserami i aktorami.

 3. Tez się zastanawiałem dlaczego Krystian jest pomijany. Zaczęło się to już jakiś czas temu-grzał lawę, a w meczu z Dolcanem nawet w skladzie go nie było. Nie sądzę żeby Pogoń mogła sobie pozwolic na rezygnację z niego. Grają drewniaki, którzy kiedyś wchodzili na koncówki a Wójcik poza. Nie rozumiem polityki Sasala (?). No ale skoro trenejro ma taką wizję…..

 4. Podobno Wójcik chlupie tak ludzie gadają .Musi być coś na rzeczy , bo zawsze mu kibicowałem . A tu go nie ma w kadrze

 5. Jutro Chrobry-Pogoń 3-1 tak wynika z wyliczeń i oceny szans na zdobycie punktów w tym meczu, na podstawie kadr zespołów i wyników osiąganych przez ostatni rok. Na pewno jedną z bramek zdobędzie Maciej Górski, który w ubiegłym sezonie był testowany w Siedlcach jednak nie nadawał się do Pogoni, według ocen ówczesnego sztabu szkoleniowego (Purzycki, Tarachulski, Pawlusiewicz)

 6. Faktem jest to ze Purzycki chciał Górskiego w Pogoni jak rownież Sekulskiego ,który dzis gra w Jagiellonii
  Faktem jest rownież to ze obydwu tych zawodników nie chciał prezes nieudacznik kozaczynski

  Sorry taki mamy klimat,macie teraz Pogon po kozaczynskich….

  1. Jak ja się wzruszam jak słyszę, lub czytam ile to Purzycki chciał tylko………………………….hm prezes mu przeszkadzał. Proponuję żebyś o sobie już nie pisał bo to już w niczym nie pomoże. Purzycki w Pogoni jest skończony, właściwie nie tylko w Pogoni ale w Siedlcach. Trzeba najpierw być człowiekiem………………..a dopiero potem zarozumialcem

 7. Purzyckiego to ty mozesz w […] bo mu do pięt nie dorastasz.
  Strasznie znowu od ciebie zajechało kozaczynskim jakoś tak politycznie i prezesowsko

  Skończony to ty jestes i w piłce i w polityce
  Jako człowiek nie pisze bo ludzi nie chce obrażać !!!

  Puzon KING!!!

  [EDIT: Kamil Mateusiak – również 1/3 ostrzeżeń]

  1. Kmieciu, raczej ty robisz […] Purzyckiemu i to od dłuższego czasu. A Puzon to może być królem tylko dla ubogich umysłowo. Żaden normalnie myślący człowiek nie będzie go traktował poważnie. Dla mnie Puzon to tylko puzon, zwykły niedouczony cwaniak. A Kozaczyński to podobny typek dlatego tak potrafili się dogadywać, zrozumiałeś kmieciu ?

   [EDIT: Kamil Mateusiak – Panowie miejcie trochę kultury, portal przeglądają również młodsi czytelnicy!!1/3 ostrzeżeń]

   1. Bardzo słusznie porządek i zasady powinny obowiązywać. Przepraszam, przyjmuję ostrzeżenie z pokorą.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;