niedziela, 14 lipca 2024r.

Dzięcioł w kadrze, z Rozwojem na wyjeździe

Trener reprezentacji Polski U-18 Rafał Janas powołał kadrę na zgrupowanie w Woli Chorzelowskiej, które odbędzie się w dniach 31 sierpnia – 4 września. Wśród powołanych znalazł się reprezentant siedleckiej Pogoni – Ernest Dzięcioł.

Lista powołanych zawodników:

Rafał Majtyka (Chojniczanka Chojnice), Bartłomiej Żynel (FC Liefering, Austria), Filip Żagiel (Górnik Zabrze), Marcin Pigiel, Michał Koźlik, Przemysław Mystkowski, Dawid Polkowski (wszyscy Jagiellonia Białystok), Jan Andrzejewski (Lech Poznań), Juliusz Letniowski (Lechia Gdańsk), Adrian Małachowski, Mateusz Leleno, Patryk Czarnowski (wszyscy Legia Warszawa), Maciej Felsch (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce), Rafał Maćkowski (Pogoń Szczecin), Maciej Pałaszewski (Śląsk Wrocław), Leon Jankowski (TSG 1899 Hoffenheim, Niemcy), Konrad Handzlik (Wisła Kraków).


Dzięki pozytywnemu rozpatrzeniu prośby MKP Pogoń przez Rozwój Katowice w meczu Pogoń – Rozwój Katowice nastąpi zmiana gospodarza i i jesienne spotkanie odbędzie się w Katowicach.

W związku z tym, że Rozwój zgodził się na zmianę gospodarza, w rundzie wiosennej mecz odbędzie się w Siedlcach. Jesienny pojedynek odbędzie się 24 października o 15:00 w Katowicach.

Dzięki zmianie gospodarza w tym spotkaniu siedleccy kibice na obiekcie w Siedlcach obejrzą 8 spotkań.

 

źródło: MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

4 odpowiedzi

  1. Miło ze strony Rozwoju, że się zgodził. Ciekawe czy ktoś jeszcze będzie miał tyle życzliwości dla naszego zarządu :p

  2. Ciekawe czy Materski z Jakubikiem pojadą na mecz z Wisłą czy będą knuć w Kosowie. Ludzie z Kosowa Lackiego Rządzą Pogonią wstyd dla Siedlec ale nidłgo dzięki temu Pogoń będzie grała w jednej lidze z Kosowią

  3. Sasal dlaczego Czoko nie jedzie do Płocka dlaczego rozwalisz resztki Pogoni, czyżby to jakiś chytry plan grupy trzymającej władzę z Kosowa lackiego

  4. czoko musiał zostac by ratować II zespół. zarząd musi mieć się czym szczycić

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;