sobota, 13 lipca 2024r.

Adrian Dzubiński odchodzi z Pogoni

Adrian Dziubiński rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Pogonią Siedlce.

Adrian Dziubiński to 23-letni pomocnik. Wychowanek Beniaminka Radom spędził w Pogoni 3,5 roku. Przez ten czas w biało-niebieskich barwach wystąpił w 102 meczach ligowych, w których zdobył 25 bramek.

 Transfery – lato 2015

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

6 odpowiedzi

 1. Co wy robicie pozbywając się takiego piłkarza jak Dziuba
  DZIĘKI ADRIAN ZA GRĘ I POWODZENIA W DALSZEJ KARIERZE

 2. Rozumiesz to co jest napisane ? ” Adrian Dziubiński rozwiązał kontrakt..”…itd to kto o tym zadecydował ? Zawodnik nie klub. Po prostu miał male szanse na granie, to zdecydował się na zakonczenie swojego pobytu w Siedlcach.

 3. Przecież jest napisane, że to zawodnik rozwiązał kontrakt to o co Ci chodzi ? Widzi że ma małe szanse na grę to zdecydował się zakończyć swój pobyt w Siedlcach.

 4. Żeby nie układy i psełdo prezes razem z psełdo trener to Dziuba by grał i został by w Pogoni był jednym z najlepszych w klubie ale dalej rządzą układy i układziki

  1. Śmieszna argumentacja. Jak zawodnik jest jednym z najlepszych to gra. Nawet u pseudo trenerów. Pójdzie do Broni do Tatusia to będzie grał, razem ze szwagrem. A układy ? Są wszędzie nie tylko w sporcie i dopóki nie doświadczamy ich złych stron, to ich nie widzimy i o nich nie mówimy. Dopiero jak nas dotyczą to narzekamy. Co tu się żalić, Pogoń bez Dziubińskiego będzie grała dalej bo to nie był zawodnik niezbędny Pogoni. Bardziej jestem ciekawy gdzie teraz zagra Dziubiński skoro to taki mega grajek ???

 5. Szkoda chłopaka był jednym z najlepszych w klubie
  Won z hołotą z naszego klubu

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;