niedziela, 21 lipca 2024r.

Basket rozgromiony

W drugim dniu łódzkiego Turnieju Zawsze z Mistrzem siedleckie koszykarki nie miały litości dla I-ligowego Basketu Aleksandrów Łódzki.

Od pierwszej do ostatniej minuty siedlczanki utrzymywały wysoki poziom gry. Trener Teodor Mollov zalecił swoim zawodniczkom, żeby grały swoje przez pełne cztery kwarty. Basket nie potrafił się przebić przez defensywę MKK, a także nie był w stanie znaleźć sposobu na ofensywne poczynania przedstawiciela TBLK. Ostateczne zwycięstwo 99:21 mówi samo za siebie.

W niedzielę rywalem siedlczanek będzie Widzew Łódź. Początek meczu o 12:45.

 
05.09.15, 16:00 – Łódź
III mecz turnieju: Basket Aleksandrów Łódzki – MKK Siedlce 21:99 (6:24, 4:29, 4:26, 7:20)
MKK: Marie Malone 14, Anna Olchowyk-Pokojowa 13, Oksana Kisilowa 12, Keena Mays 12, Agnieszka Makowska 11, Anna Kirijenko 10, Magdalena Koperwas 10, Katarzyna Trzeciak 8, Magdalena Parysek 7, Nicole Lenard 2, Dominika Prochenka, Magdalena Mołłow

 
źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Proponuje Prochence , zacząc trenować i coś grać , bo przy takim wyniku nie rzucić , żadnych punktów to wstyd… a jedyne co robi to się buja tylko z czarnymi koleżankami z drużyny w tym sezonie , nie wspominając zeszłego sezonu , gdzie jednej nie odstępowała na krok. No chyba że ma taka funkcje w drużynie , nie zawodniczki tylko… to wtedy wszytsko jasne.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;