sobota, 13 lipca 2024r.

Sportowiec Miesiąca #7

Czas wakacji kojarzy się z odpoczynkiem. Tymczasem nasi sportowcy nie próżnowali i osiągali sukcesy, które zaowocowały nominacjami do Sportowca Wakacji. Zapraszamy do głosowania!

NOMINACJE:

Natalia Chacińska (AZS Łódź) – pochodząc z naszego miasta skoczkini w dal okazała się najlepsza w swojej konkurencji w 69 Mistrzostwach Polski juniorów w lekkoatletyce. 

Daniel Chojecki (WLKS Siedlce-Nowe Iganie) – wywalczył brązowy medal podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w chodzie sportowym.

Adam Duda (MKP Pogoń Siedlce) – na początku sezonu był najmocniejszym punktem ofensywy Pogoni. Miał udział przy większości bramek.

Dominik Dybowski (TKKF Siedlce) – trzeci zawodnik europejskiego czempionatu juniorów w San Sebastian.

Emilia Gręziak (WLKS Siedlce-Nowe Iganie) – bezapelacyjnie wygrała konkurencję chodu sportowego na dystansie 5 km podczas 21 Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w lekkoatletyce traktowanej także jako Mistrzostwa Polski juniorów młodszych. 

Tomasz Jaszczuk (WLKS Siedlce-Nowe Iganie) – tegoroczny mistrz Polski seniorów w skoku w dal.

Adrian Marcinkiewicz (MKS Pogoń Siedlce) – podczas 9 Mistrzostw Europy Głuchych w lekkoatletyce zdobył dwa medale: srebrny w biegu na dystansie 5 km i brązowy na 3 km.

Kinga Mikołajczuk (TKKF Siedlce) – brązowa medalistka mistrzostw Europy juniorów.

Kinga Mróz (WLKS Siedlce-Nowe Iganie) – złota medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w podnoszeniu ciężarów w kat. 53 kg.

Piotr Psuj (Awenta MKS Pogoń Siedlce) – najskuteczniejszy rugbista Pogoni w pierwszych meczach nowego sezonu.

Tomasz Tomaszuk (MKS Pogoń Siedlce) – wraz z kolegami z reprezentacji Polski wywalczył w Bratysławie brązowy medal 58 Mistrzostw Europy juniorów w tenisie stołowym. 

Krzysztof Żebrowski (SKS Feniks Siedlce) – dwukrotny medalista Mistrzostw Polski seniorów w lekkoatletyce. Rywalizując na dystansie 5 km wywalczył złoto, a na 1,5 km był trzeci. 

Głosowanie zakończone!

Sportowcem Miesiąca została Kinga Mikołajczuk. Gratulujemy i zachęcamy do głosowania w kolejnej edycji!


Wyniki głosowania:
1. Kinga Mikołajczuk – 27 głosów
2. Piotr Psuj – 5 głosów
3. Natalia Chacińska – 1 głos
. Adam Duda – 1 głos
. Dominik Dybowski – 1 głos
. Tomasz Jaszczuk – 1 głosźródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

2 odpowiedzi

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;