niedziela, 21 lipca 2024r.

Adalight zamontuje oświetlenie

ARMS ogłosiła zwycięzcę przetargu na wykonanie oświetlenia płyty głównej stadionu ROSRRiT. Została nim firma Adalight z siedzibą w Budach Kozickich k. Gostynina.

Firma Adalight przedstawiła najkorzystniejsze warunki wybudowania oświetlenia spośród 3 innych firm: Elpie (z Lublina), Mado (Kosów Lacki) & Zesti (Serock), Zeltech (Siedlce).

Adalight wybudowała oświetlenie na stadionach w m.in. Legnicy, Ząbkach i Bytowie.

Budowa oświetlenia stadionu ROSRRiT powinna zakończyć się przed rozpoczęciem rundy wiosennej.

 

źródło: własne; foto: Wikipedia

 

DODAJ KOMENTARZ

5 odpowiedzi

  1. Budowa oświetlenia stadionu ROSRRiT powinna zakończyć się przed rozpoczęciem rundy wiosennej. To takie własne przemyślenia bo chyba nie wynikające z przetargu? . Wydawało mi się że termin został zawarty w przetargu i nie było to rozpoczęcie rundy wiosennej , chyba że się mylę. Rozumiem że to tylko takie uproszczy że na wiosnę będzie światło. Bo jak jeże inaczej to strach pomyśleć.

    1. Przetłumacz swoje dwa ostatnie zdania jakie powyżej napisałeś, bo tylko ty wiesz o co chodzi.

  2. żeby ta informacja ukazała się 7 ale lipca to bym się cieszył a tak mamy październik …. mam nadzieję, że w tym roku powstanie już w lutym Pogoń zagra sparing z jakimś klubem z ekstraklasy już przy rozświetlonych jupiterach. Ale co nas nie zabije to nas wzmocni … Trochę wstyd, że mały Bytów i nie wiele większe Ząbki sobie szybko poradziły a jakby nie patrzył 80-tys miasto wystawiło się na pośmiewisko przed całą Polską (a pisały o tym media ogólnopolskie)

    1. Siedlce 80 tysięcy to mają co najwyżej w wtorki i czwartki, czyli dni targowe. Według danych z 2014 roku 76 603 taka jest liczba mieszkańców. Do 80 tysięcy sporo brakuje i nieprędko tyle mieszkańców będzie w Siedlcach. Osobiście nie widzę szczególnych powodów do „pośmiewiska” z powodu braku oświetlenia na stadionie. Akurat w Polsce nie ma innych spraw niż oświetlenie stadionu w Siedlcach. Kogo to interesuje.

  3. myślę że to oświetlenie na stadionie interesuje ok.2000 tys.ludzi którzy przychodzą na mecze i cała rzesza ciekawskićh przekonasz się gdy zacznie się runda wiosenna

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;