wtorek, 23 lipca 2024r.

Firma Adalight podpisała umowę

30 października w siedzibie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce podpisana została umowa na wykonanie oświetlenia płyty głównej boiska piłkarskiego na stadionie Regionalnego Ośrodka Sportu, Rekreacji, Rehabilitacji i Turystyki w Siedlcach przy ulicy Jana Pawła II 6.

Przetarg ogłoszony został 9 września. Przystąpiły do niego 4 firmy. Na wykonawcę oświetlenia wybrana została firma Adalight Sp. z o.o. z Bud Kozickich w powiecie gostynińskim, jednak jedna z firm odwołała się od decyzji komisji przetargowej, co wydłużyło proces wyłaniania zwycięzcy. 23 października Krajowa Izba Odwoławcza oddaliła odwołanie.

Budowa oświetlenia stadionu będzie kosztowała 3 824 900 złotych brutto. Na wykonanie oświetlenia Spółka Adalight ma 110 dni. Światło nad stadionem zalśni więc w okolicach połowy lutego 2016 roku, czyli jeszcze przed rozpoczęciem rundy wiosennej rozgrywek piłkarskich pierwszej ligi.

Niebawem prace związane z realizacją zadania ruszą więc pełną parą.

 

źródło: ARMS; foto: ARMS

DODAJ KOMENTARZ

5 odpowiedzi

  1. Pora skończyć z wetowaniem wyników przetargu dla samej zasady. Organ odwoławczy oczywiście musi przyjąć taki wniosek ale w przypadku jego oddalenia powinno się obciążyć wnioskodawcę kosztami jakie spowodował opóźniając inwestycję.

  2. Chyba w Siedlcach „coś” musi być o wiele droższe niż w innych miejscowościach. Koszt o wiele wyższy, ale nic dziwnego w Siedlcach wszystko „idzie jak po Grudzie”

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;