czwartek, 2 maja 2024r.

Koniec dobrej passy

W meczu 15 kolejki I ligi Pogoń Siedlce przegrała na wyjeździe z Bytovią Bytów 1:3. Jedyną bramkę dla biało-niebieskich w tym spotkaniu zdobył Ernest Dzięcioł.

W porównaniu z zeszłotygodniowym meczem w Katowicach z Rozwojem w składzie Pogoni zaszła jedna zmiana. W miejsce pauzującego za kartki Daniela Chyłę od pierwszej minuty wystąpił Kamil Dmowski.

W pierwszym kwadransie gry bardzo dobrze grali gospodarze.W 12 minucie niezły strzał oddał Dawid Kort, ale piłka powędrowała obok bramki. Chwilę później było 1:0 dla Bytovii. Janusz Surdykowski doskonale zagrał do Artura Formeli, a ten bez problemu umieścił futbolówkę w siatce. W kolejnym fragmencie zespół z Bytowa szukał okazji do podwyższenia wyniku. W 32 minucie świetny strzał oddał Mateusz Klichowicz, jednak jego próbę skuteczną interwencją powstrzymał Rafał Misztal. Przed przerwą niedokładnie uderzał jeszcze Dawid Dzięgielewski i do przerwy siedlczanie przegrywali z Bytovią 0:1.

Od początku drugiej połowy Pogoń spróbowała odrobić straty, ale strzał głową Adama Dudy minął bramkę strzeżoną przez Tomasza Laskowskiego. W 52 minucie na 2:0 podwyższyli gospodarze. Artur Formela dograł w pole karne, a tam akcje skutecznie wykończył Janusz Surdykowski. W 60 minucie kolejną bramkę zdobył zespół z Bytowa. Po raz drugi w meczu Rafała Misztala pokonał Artur Formela. W 72 minucie honorową bramkę zdobyła Pogoń. Do piłki odbitej przez golkipera Bytovii po strzale z rzutu wolnego Marcina Paczkowskiego najszybciej dopadł Ernest Dzięcioł i było 1:3. Do końca spotkania, mimo kilku prób z obu stron, wynik nie uległ już zmianie i Bytovia zainkasowała komplet punktów.

W następnej kolejce 8 listopada o godzinie 12:00 Pogoń Siedlce w Pruszkowie podejmie Stomil Olsztyn.

31.10.15, 16:00 – Bytów

I liga: Bytovia Bytów – Pogoń Siedlce 3:1 (1:0)

Bramki: Artur Formela 14, 60 Janusz Surdykowski 52 – Ernest Dzięcioł 72

Bytovia: 21. Tomasz Laskowski – 13. Łukasz Wróbel, 5. Krzysztof Bąk, 11. Marek Opałacz (57, 17. Radosław Jasiński), 6. Artur Formela – 2. Robert Mandrysz, 20. Bartłomiej Poczobut, 14. Dawid Kort (87, 3. Bartłomiej Chojnacki), 37. Wojciech Wilczyński – 19. Mateusz Klichowicz (81, 33. Daniel Mąka), 12. Janusz Surdykowski

Pogoń: 12. Rafał Misztal – 93. Konrad Wrzesiński, 5. Mateusz Żytko, 3. Rafał Zembrowski, 4. Ernest Dzięcioł – 26. Dawid Dzięgielewski (64, 27. Michał Ogrodnik), 13. Kamil Dmowski (70, 8. Piotr Krawczyk), 7. Daniel Dybiec (54, 6. Marcin Paczkowski), 9. Krzysztof Bodziony, 10. Mariusz Rybicki – 15. Adam Duda

Żółte kartki: Marek Opałacz 30, Daniel Mąka 83 – Piotr Krawczyk 81, Rafał Zembrowski 90+1

32 odpowiedzi

1. Nie da się wszystkiego wygrywać oczywiste.
      Bohater nie bohater wielu by się zamieniło na miejsce w tabeli chociażby Miedź Legnica.

1. No to hejtersy macie swoje 5 minut hehe…

A powaznie…Kazda passa musi sie kiedys skonczyc a przegrana z Bytovia nie dziwi patrzac jaki mają sklad i przede wszystkim budżet.Gramy dalej!!

1. Każda passa kiedyś musi się zacząć,……….i Pogoń tą passę właśnie zaczęła.

1. Misiaczku drogi w tym momencie Pogoń jest tylko o jedno miejsce wyżej od Bytovii i ma 1 (słownie jeden) punkt więcej. Sytuacja obydwu zespołów w tabeli jest podobna. Natomiast w rzeczywistości Bytovia zaczyna marsz w górę, a Pogoń odwrotnie. To jest ta różnica.

2. Pogoń nic się nie stało.Chłopaki gramy dalej o zwycięstwa.My kibice jesteśmy z Wami.Na dobre i na złe.Do zobaczenia w Pruszkowie.

3. Chrobry Głogów wystawił solidny mlyn napewno ze 300 glow w meczu z gks katowice,miasto liczebnie podobne do Siedlec, u nas mlyn max 60 osobwy z kim by nie grali , a zapomnialem Chrobry nie jest niczyim fan clubem , wszedzie gdzie sa fan cluby , mlyn u siebie wyglada mizernie , podobnie jak w Siedlcach , a ja nie pojde tam wole napisac tutaj , dopoki Pogon jest laczona z jakim kolwiek innym klubem , nie ma po co tam isc

4. Dzięgielewskiego lubiłem i popierałem od początku jego pobytu w Siedlcach, ale patrząc co teraz gra dziwie się że Sasal wciąż na niego stawia.
    Ci co nie widzieli skrótu meczu niech go zobaczą ( https://www.youtube.com/watch?v=rBSbPNGOVA8 ) i powiem wprost: Dzięgielewski zapie*dolił nam 2 gole. Nie lepiej byłoby postawić na Ogrodnika w formie?

5. Bo Pogon nie ma kibicow…ty mowisz o Chrobrym w regionie Pogon kibolsko przewyzszaja Chełmianka i Radzyn miasta 50 i 30 tys. Niedługo to i Ruch Ryki przeskoczy Pogon
    Pogon musi zostac fc Legii bo na zgode to za slaba ekipa.

6. A i jeszcze dopowiem. Zwróćcie uwagę przy tym jak zaczęła się akcja, jak straciliśmy 3 gola. Podanie do Dzięgielewskiego. Piłkę przejmuje rywal. I teraz spójrzcie na Dziegielewskiego – zamiast podbiec do piłki sobie normalnie stoi..

7. Wlaśnie sobie oglądam Korona – Termalica. I na chwile po zdobyciu gola Termalici realizator pokazal sektor gosci. I powiem tak: na Nieciecze jedzie wiecej osób na wyjazd niż na Siedlce przychodzi do mlyna u siebie. BEKA.

1. Bo Pogoń ma takich kibiców jak Ty, którzy siędzą w necie i tylko narzekają.

8. Panowie dajcie sobie na luz i nie krytykujcie jeden drugiego ,ten nie pojechał tu tamten nie pojechał tam.To nikomu nie jest potrzebne.

9. Kurka wodna , jakieś fc , jakieś zgody , po co to komuś jest. Kto chce niech kibicuje Legii, kto chce Lechowi , Wiśle itd….. Ja kibicuję POGONI SIEDLCE !!!!!!! Jeżdżę do Pruszkowa i co mnie cieszy, to , że nie ma okrzyków typu Legia albo Wisła Puławy. Po co na meczu Pogoni krzyczeć Wisła Puławy. Ni to w ząb ni to w dupę !!!!! A tak z innej beczki to porażka była i już. Trzeba grać dalej i wspierać piłkarzy Pogoni. A Dzięgielewski powinien być wypożyczony do Zrywu Sobolew. Pod warunkiem , że będą go chcieli. To co teraz prezentuje to żenada. DO BOJU POGOŃ SIEDLCE !!!!!!!

10. Napewno nie dołącze do F3 i nie będę śpiewał zamiast Pogoń – Legia lub Wisła Puławy, nigdy,

11. A i jeszcze jedno. Chciałbym , aby po meczu ze Stomilem nie pisać już , ani o Legii , ani o Wiśle i jeszcze czymś tam . Skupmy się na POGONI. Co nas obchodzą inne kluby? Dla nas , kibiców Pogoni najważniejsze powinno być dobro siedleckiego klubu , a nie jakieś śmieszne zgody między Radomiakiem , Motorem czy innym czymś . Po co to komu ?????

1. Dopóki dzieci z F3 nie przestaną na Pogoni śpiewać o Legii to niestety tak będzie.

1. Kolego te dzieci jak piszesz mają na koncie więcej wyjazdów niż Ty przez swoje marne życie. Jak czytam Twoje komentarze to widzę smutnego gościa który nic w życiu nie osiągnął i tylko zazdrości innym i potrafi tylko krytykować. Siedź dalej w domu przed kompem i narzekaj. Takie to jest Twoje życie śmieszny czlowieczku.

12. Jedynym rozwiązaniem to jest zamknięcie możliwości pisania komentarzy do rundy wiosennej, bo jak ktoś chodzi na Legię to musi ripostować przeciwnikom Legii. Ci co przeciw muszą napisać że są przeciw. A ci co nie chcą o tym romawiać I tak napiszą , że nie chcą o tym rozmawiać. Tak jak i mnie już mdli od tej dyskusji to nie powstrzymałem się tego skomentować. Jednym słowem błędne koło.

13. A teraz mecz ze Stomilem w Pruszkowie. Panie Małycha pan chyba też czynnie udziela się w dopingu jak się nie myle. Panowie nie róbmy wstydu dla Pogoni takim dopingiem. Taka typowa wiejska biesiada albo folklor. Spiewanie typu „Skończcie tą kłótnie hej Pogoń skończcie tą kłótnie” lub co minutę „Kto wygra mecz?”. Następna przyśpiewka nie lepiej zaśpiewać: Pogoń oklaski Siedlce, zamiast Pogoń Siedlce łącznie?
    Wiem może wygląda tak jakbym się czepiał, ale chyba wszyscy chcieliby żeby ten doping jakoś wyglądał, a teraz to tak wyglada jak by Siedlce były wsią a ludzie nie umią prowadzić dopingu.
    Ilościowo wszystko wygląda ok bo nie mówię żeby do Pruszkowa jechało 1000 osób a dla tych trochę starszych to jest obciążenie większość może chciałaby sobie siąść przed telewizorkiem przy piwku i obejrzeć jakiś meczyk, ale wspierają Pogoń i to jest na plus. Tylko panowie proszę o doping trochę sensowny..

14. Pięknie piszesz , ale jak chcesz tego dokonać, wszyscy krzyczą jak jeden zacznie. Też mi się marzy ładnych doping. Nie ma takiej opcji bez prowadzącego i nie mówię tu o wielkim gnazdowym. O ile pamiętam był taki jeden mecz z tych pierwszych w Pruszkowie jeden z nas próbował i nie najgorzej mu wyszło (nie mogę sobie skojarzyć kto to był i czy dalej jeździ) potem już coraz gorzej. Ja niestety musiał bym wypić pół na głowę by prowadzić a jak to wygląda po połówce to każdy wie. Uwagi może i słuszne ale czy wykonalne? .

15. Wszystko się zgadza panowie. Takie przyśpiewki typu „Mamy trenera” , „Mamy drużynę” , „Mamy bramkarza” są trochę nudne. Lepiej już wyśpiewać ” Marcin Sasal ” , ” Rafał Misztal „, chyba trochę lepiej będzie. Tak myślę . I o takie komentarze mi chodzi , nie tylko ; gdzie byłeś , dlaczego nie pojechałeś , itp….. . Do zobaczenia w niedzielę w Pruszkowie . POGOŃ SIEDLCE !!!!!!!!

16. Małolat połowa F3 jest starsza od ciebie powiedz gdzie byłeś z Pogonią w klatce ha ha ha

1. A nie mówiłem. I po co się wydajesz w głupie dyskusje. Masz swoje zdanie to Olej wpisy nie zgadzające się z twoim przekonaniem. I z drugiej strony proponuje to samo.