piątek, 19 lipca 2024r.

Katarzyna Posiadała w najlepszej polskiej organizacji

Podopieczna Andrzeja Wasilewskiego z siedleckiego klubu Gladiator, Katarzyna Posiadała będzie miała w najbliższą sobotę szansę zadebiutować w zawodowym kicboxingu. Zawodniczka z Siedlec zawalczy na gali najlepszej polskiej organizacji, Fight Exclusive Night, a jej przeciwniczką podczas gali FEN 9: Go For It będzie zawodniczka z Wrocławia – Róża Gumienna. Pojedynek odbędzie się w najbliższą sobotę, 7 listopada we Wrocławiu, transmisję z gali przeprowadzi Polsat Sport oraz Polsat.

Dwie niezwykle utalentowane zawodniczki formuły K-1 zmierzą się ze sobą podczas gali FEN 9 „Go For It”, która odbędzie się w sobotę 7 listopada 2015 roku, w hali „Orbita”, we Wrocławiu. Są nie tylko bardzo utalentowanymi i utytułowanymi fighterkami, ale rówież niezwykle atrakcyjnymi kobietami. Róża Gumienna reprezentująca klub Fighter 1992 Wrocław jest Mistrzynią Świata WAKO z 2013 roku, natomiast jej rywalka, Katarzyna Posiadała z Gladiatora Siedlce, jest Mistrzynią Świata WMF w Muay Thai. Pojedynek odbędzie się w kategorii junior półśredniej do 63,5 kg.

25-letnia Róża Gumienna tytuł Mistrzyni Świata zdobyła podczas Mistrzostw Świata WAKO w Sao Paulo, w Brazylii, w 2013 roku w formule low-kick. Dwukrotnie zdobywała Puchar Świata w kickboxingu w formułach low-kick i K-1 Rules. W 2014 roku wrocławianka zdobyła brązowy medal mistrzostw Europy w hiszpańskim Bilbao. Na zawodowej arenie stoczyła 4 pojedynki i wszystkie wygrała. W organizacji Fight Exclusive Night debiutowała w marcu br. pokonując Lucię Cmarovą ze Słowacji. Na amatorskiej arenie stoczyła 46 walk wygrywając 38. Róża mierzy 175 cm i waży 64 kg. Jej trenerem jest legendarny Tomasz Skrzypek.

Katarzyna Posiadała ma 24 lata i dwa razy zdobywała tytuł Mistrzyni Świata Muay Thai. W obu wypadkach wygrywała swoje tytuły w Tajlandii podczas Mistrzostw Świata organizacji WMF w 2014 i 2015 roku. Dwukrotnie także zdobywała tytuły Mistrzyni Polski. Katarzyna z stoczonych 15 walk wygrała 9. Dla organizacji Fight Exclusive Night wystąpi po raz pierwszy. Siedlczanka mierzy 171 cm i waży 63 kg. Jej trenerem jest Andrzej Wasilewski.

Serdecznie zapraszamy, na ten i inne pojedynki, jakie w sobotę 7-go listopada 2015 przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA.

Bilety na galę FEN 9 „Go For It” są już dostępne w sprzedaży przez sieć Eventim oraz na stronie www.eventim.pl, a także przez sieć Ticketpro oraz przez stronę www.ticketpro.pl.

 

 

źródło: fen-mma.com zdjęcie: Fight Exclusive Night

DODAJ KOMENTARZ

5 odpowiedzi

  1. Ano chyba ze patrzysz pod tym kątem.Dla mnie jak i dla 95% kibicow FEN kojarzy sie stricte z MMA.

    Zresztą Jóźwiak nie ukrywa ze K1 to tylko dodatek do jego gal.

    1. Lepszy taki dodatek, który idzie w PS czy w Polsacie, gdzie walczą mocni zawodnicy o pieniądze, niż dokładanie do zawodów PZKB czy innych 'organizacyj’ i walka o kawałek metalu, dyplom i kolejny, niewiele warty tytuł amatorskiego Mistrza Polski

  2. a ten trener Andrzej W z Gladiatora, to jakiś były zawodnik? nie kojarzę go z żadnych wygranych walk wogóle z jakichkolwiek

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;