wtorek, 23 lipca 2024r.

Zadecydowała pierwsza połowa

W meczu 4 kolejki III ligi szczypiorniści Prusa Siedlce przegrali na wyjeździe z ROKiS Radzymin 27:36.

Pierwsza część spotkania przebiegała pod zdecydowane dyktando gospodarzy. Od pierwszej minuty grali oni bardzo skutecznie w ataku oraz niezwykle solidnie w defensywie. Po 30 minutach meczu zespół z Radzymina prowadził aż dwunastoma trafieniami – 21:9.

W drugiej połowie szczypiorniści Prusa zaczęli grać zdecydowanie lepiej i ruszyli do odrabiania strat. Siedlczanie grali twardo w obronie i nastawieni byli na grę z szybkich kontrataków, z którymi nie radzili sobie gospodarze. Jednak mimo walki do samego końca meczu strat z pierwszej części gry nie udało się odrobić i to ROKiS zainkasował komplet punktów.

W następnej kolejce w sobotę 5 grudnia Prus Siedlce zmierzy się na wyjeździe z SPR Nowe Piekuty.

 

29.11.15, 18:00 – Radzymin

III liga: ROKiS Radzymin – Prus Siedlce 36:27 (21:9)

Prus: Kacper Dymowski 2, Paweł Łukaszuk 9, Jakub Kryszczuk 1, Patryk Somla, Cezary Jaszczuk 3, Szymon Kosyl 2, Wojciech Tchórzewski 6, Paweł Zając, Piotr Kieliszek 3, Jakub Chromiński

Pozostały wynik 4 kolejki:

Nike Ciechanów – Jurand Ciechanów 23:32

pauza: SPR Nowe Piekuty

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

3 odpowiedzi

  1. Zespół z Radzymina powinno wycofać z gry – z taką brutalnością na boisku nie da sie walczyć – nie mozna dopuszczać do tak ostrej gry.

  2. @Arti. Nie rozumiem twojego komentarza. Co ma wycofanie z rozgrywek do brutalności? Od oceny czy zespół gra zbyt brutalnie jest sędzia, a nie obserwator, czy zawodnik. Jeśli chodzi o wycofanie z gry to stanowią różne przepisy regulujące uczestnictwo w rozgrywkach, takie jak hala sportowa i nie wiem co tam jeszcze jest w 3 lidze. Raczej nie dużo skoro dopuszczali OSiR do gry. Więc może wyjaśnisz dokładniej o co chodzi z tym komentarzem?

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;