wtorek, 23 lipca 2024r.

Trzech zawodników opuszcza Pogoń

Dwóch pomocników siedleckiej Pogoni Krzysztof Bodziony oraz Krystian Wójcik dostało wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów. Natomiast Michał Ogrodnik rozwiązał kontrakt z klubem za porozumieniem stron

Krzysztof Bodziony to 30-letni pomocnik, który trafił do Pogoni pół roku temu. W biało-niebieskich barwach zagrał w 18 ligowych meczach, w których zdobył jedną bramkę.

Krystian Wójcik występował w Pogoni przez 3,5 roku. 26-letni piłkarz drugiej linii zagrał w 94 meczach ligowych i 19 razy wpisywał się na listę strzelców.

Michał Ogrodnik reprezentował barwy Pogoni przez ostatnie półtora roku. 24-latek zagrał w 25 meczach I ligi i strzelił jednego gola.

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Kamil Sulej (2), Piotr Niciporuk

DODAJ KOMENTARZ

10 odpowiedzi

  1. MKP Pogoń Siedlce informuje, że nastąpiła zmiana terminu spotkania sympatyków biało-niebieskich z przedstawicielami, zarządem, sztabem szkoleniowym oraz zawodnikami.

    Spotkania odbędzie się 18 grudnia 2015 (piątek) o godzinie 18.00 w sali konferencyjnej Parku Wodnego Siedlce. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

  2. dzięki za grę w Pogoni wszystkim. Powodzenia w nowych klubach. Krystian, kariera przed Tobą, znajdź klub gdzie trener postawi na Ciebie

  3. Po ostatnim meczu wpisałem swoje przypuszczenia(pod relacją z meczu z Chrobrym) co do odejścia niektórych zawodników z Pogoni. Jak na razie jest tak jak przypuszczałem, wszystko idzie zgodnie z pewną zasadą, która obowiązuje w piłkarskim światku. Prawdopodobnie odejdzie jeszcze 3-4 zawodników, na miejsce tych 6-7 którzy odejdą zostanie do Pogoni „wcielonych” 3-4 nowych zawodników (droższych i teoretycznie lepszych) tak aby wszystkim zgadzała się kasa.

  4. Szkoda Krystiana, ale rzeczywiście ostatnie półtora roku to straszny regres formy tego zawodnika. Można się jedynie zastanawiać co było przyczyną: za wysoki pierwszoligowy poziom, trener, aktywności pozaboiskowe, sprawy osobiste, chęć zmiany? Może w innym klubie się odbuduje i tego mu życzę. Kto wie, może jeszcze kiedyś wróci do Siedlec. Póki co wielkie dzięki za grę w Pogoni przez ostatnie lata.

  5. Jako pierwszy na listę transferową Materski, oprôcz mnie znam jeszcze kilka osób które dopłacą do tego transferu

  6. Wuja szkoda, no ale niestety obniżył loty.
    Ale mnie bardziej szkoda, że nie zakontraktowali Baloguna. Nadwiślan będzie miał z niego pociechę

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;