niedziela, 14 lipca 2024r.

Z ekstraklasy do Pogoni?

MKP Pogoń Siedlce jest zainteresowany wypożyczeniem z Jagiellonii Białystok Rafała Augustyniaka.

Rafał Augustyniak to 22-letni obrońca. Wychowanek MKS MOS Zduńska Wola już w przeszłości występował w biało-niebieskich barwach. W sezonie 2012/13 zagrał w 29 meczach II ligi. Młody defensor w swoje karierze rozegrał 24 mecze w ekstraklasie. Obecnie jest zawodnikiem Jagiellonii Białystok.

Prezes Pogoni Siedlce dzwonił do mnie z pytaniem o Augustyniaka, ale powiedziałem mu żeby się kontaktował z zawodnikiem – powiedział dla Sport.pl Cezary Kulesza.

Ponadto Pogoń jest zainteresowana dwoma innymi piłkarzami: Rafałem Maćkowskim oraz Damianem Łanuchą.

20-letni Rafał Maćkowski to wychowanek ŁKS Łomża. Piłkarz w całej swojej przygodzie z piłką występował w klubie z Łomży. W obecnym sezonie w rozgrywkach III ligi strzelił 14 goli w 18 meczach i jest drugim najlepszym strzelcem w rozgrywkach.

Damian Łanucha jest piłkarzem Stali Stalowa Wola. 26-letni środkowy pomocnik od sezonu 2012/13 występuje w zespole ze Stalowej Woli. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu zagrał w 19 meczach II ligi oraz zaliczył cztery występy w Pucharze Polski. We wszystkich rozgrywkach 8 razy wpisywał się na listę strzelców.

Transfery – zima 2016

 

źródło: własne / Sport.pl; foto: jagiellonia.pl

DODAJ KOMENTARZ

12 odpowiedzi

  1. Czy ktoś ma może informacje o której pierwszy trening Pogoni w najbliższy poniedziałek?

      1. Jakieś informacje odnośnie dzisiejszego treningu i godzin w najbliższych dniach?

  2. W Pogoni grał zawodnik o bardzo podobnej charakterystyce piłkarskiej jak Maćkowski. Nazywa się Hubert Tomalski. Ile i jak był przydatny każdy może ocenić sam. W przypadku Maćkowskiego (gdyby przeszedł) nie musi być tak samo, ale wiem jaki poziom ma III liga podlasko-warmińsko-mazurska i w większości grają tam drużyny słabsze niż w mazowieckich IV ligach.

  3. Pozdrowienia dla wszystkich Siedleckich Widzewiaków którzy kibicują od Lat Pogoni Siedlce i Widzewowi.Pamiętacie jak na festiwalach harcerskich na amfiteatrze zbieraliśmy się w jednym miejscu i słuchaliśmy jak śpiewają harcerskie zespoły albo jak na starym stadionie tworzyliśmy sektor kibiców Pogoni&Widzewa to były czasy, mam nadzieję że szybko wrócą do nas.Widzę że nas Siedleckich Widzewiaków jest coraz więcej ,zauważyłem to na meczu rok temu jak Pogoń grała z Widzewem.Szczególnie jaka była radość wśród miejscowych kibiców po strzeleniu bramki z karnego przez Widzew.

  4. Czy Ktoś posiada informacje gdzie można dostać kalendarz z piłkarzami Pogoni Siedlce?

  5. Marcin wraca do kraju.narazie niemoowi sie o tym dlatego ze niezaczely sie jeszcze przygotowania do wiosny.mogepowiedziec ze i onjest zainteresowany gra w siedlcach

    1. Sprecyzuj swoje chaotyczne informacje na temat Burkhardta, bo siejesz zwykłe plotki według mnie. Najpierw piszesz „słyszałem że w Pogoni będzie grał M Burkahardt” a potem że jest zainteresowany grą w Siedlcach. Wyczytałeś komentarz na 90 minut (info 6 stycznia) i teraz to powielasz. Potem coś wymyślisz prawda. Osobiście bardzo wątpię w pozyskanie tego zawodnika przez Pogoń, jak i w to że jest zainteresowany grą tutaj. Będzie grał tam gdzie będą zainteresowani jego osobą i gdzie dostanie więcej kasy. Podobno wielu zawodników jest zainteresowanych grą w Pogoni, he tylko kasa musi się zgadzać.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;