wtorek, 23 lipca 2024r.

Augustyniak w Pogoni, Wójcik w Legionovii

Rafał Augustyniak został wypożyczony z Jagiellonii Białystok do siedleckiej Pogoni. Krystian Wójcik, który ostatnio występował w Pogoni podpisał kontrakt z Legionovią Legionowo.

Rafał Augustyniak to 22-letni obrońca. Wychowanek MKS MOS Zduńska Wola już w przeszłości występował w biało-niebieskich barwach. W sezonie 2012/13 zagrał w 29 meczach II ligi. Młody defensor w swoje karierze rozegrał 24 mecze w ekstraklasie. Ostatnio występował w Jagiellonii Białystok, z której został wypożyczony do teamu z Siedlec. Defensor został wypożyczony na pół roku.

Krystian Wójcik w barwach Pogoni rozegrał 94 mecze ligowe, w których zdobył 19 bramek oraz 5 meczów w ogólnopolskim Pucharze Polski. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu siedmiokrotnie pojawił się na boiskach I ligi oraz raz w Pucharze Polski.

Transfery – zima 2016

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

9 odpowiedzi

 1. transfery: Jacek Kozaczyński jr rozwiązał kontrakt z Dolcanem. Dżwigała nie dał mu żadnej szansy, nawet żeby siąść na ławce rezerwowych. Jest już bramkarzem 13 w tabeli III ligi Chelmianki.

  1. Dżwigała obserwuje bramkarzy na treningach i na podstawie tego ustala skład. Tak przeważnie robią trenerzy. Kozaczyński nie był tym pierwszym bo jest na to za słaby. Bronił za to w rezerwach Dolcanu. Ale tylko na początku rundy jesiennej. Wpuszczał dużo bramek i stał się rezerwowym w rezerwach i póżniej nie bronił nawet w Dolcanie II. To o czymś świadczy, a Chełmianka to słaby zespół słabej III ligi lubelsko-podkarpackiej to może tam na początku będzie pierwszym bramkarzem ? Na początku zaznaczam.

  2. Na razie zmiennikiem bramkarza.
   W Chełmie mam znajomego w zarządzie Chełmianki i w rozmowie stwierdził ,że aby stanąć między słupkami Kozaczyński będzie musiał i poczekać i coś pokazać.
   Swoja drogą Dolcan jest w rozsypce warto może byłoby zainteresować się niektórymi wartościowymi piłkarzami.
   Sasal przecież ma dobre kontakty z niektórymi piłkarzami,którym zajrzało widmo bezrobocia,warto byłoby to wykorzystać.

 2. Znajomości trenera Sasala nie pomogą w rozbiorze Dolcana, najlepsi już odeszli, pozostali się cenią, np. Petasz, Sawala, odpadów którzy rozegrali po kilka minut Pogoń nie potrzebuje.

 3. Tu się zgadzam . Kasa .Kasa tu jest problem ,ale może uda się przechwycić coś wartościowego,

  1. Sam sobie zaprzeczasz kolego. Piszesz że kasa to problem (bo tak jest) a dalej że może da się przechwycić coś wartościowego. W jaki sposób ? Bez pieniędzy? Tylko że do Siedlec kto by nie przyszedł to większość będzie się zachwycać,….na początku. Póżniej różnie z tym bywa.

 4. Nie wiem w jaki, jak na jesień ktoś gdzieś się nie łapie a jest dobry i wolny i będzie mił chęć tu zagrać . Na jesieni potrafili wykorzystać sytuację niektórych piłkarzy i myślę że tragedii nie było. Tak więc nie wim jak ,ale liczę na to że ci co powinni wiedzą i coś tam wynajdą za grosze ale wartościowego piłkarza.

 5. bierzmy piłkarzy wychowanych z młodej LEGII i rezerw i współpracujmy z nimi i w tedy dobrze wyjdziemy na tym a 1 liga u nas bedzie na lata

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;