piątek, 19 lipca 2024r.

Pogoń rozpoczęła przygotowania (fotogaleria)

W poniedziałek 11 stycznia piłkarze Pogoni Siedlce odbyli pierwszy trening w nowym roku. W zajęciach udział wzięło 22 zawodników.

Trening piłkarze rozpoczęli od rozgrzewki, następnie wykonywali ćwiczenia z piłkami, a na zakończenie zagrali gierkę wewnętrzną.

W zajęciach udział wzięli dwaj testowani gracze: Rafał Augustyniak (Jagiellonia Białystok) oraz Remigiusz Szywacz (Motor Lublin). Ponadto z zespołem trenował junior Patryk Izdebski oraz Dominik Barciak z zespołu rezerw. Na treningu można było ujrzeć także Krzysztofa Bodzionego, który dostał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Zabrakło natomiast Piotra Antoszczuka oraz Piotra Ceglarza.

W poniedziałek 4 stycznia swoje treningi rozpoczęły także rezerwy siedleckiej Pogoni. Podopieczni Marcina Tomaszewskiego  w okresie przygotowawczym będą trenowali na własnych obiektach.

Transfery – zima 2016


Piłkarze obecni na treningu:

Bramkarze: Przemysław Frąckowiak, Patryk Izdebski, Rafał Misztal.

Obrońcy: Rafał Augustyniak, Daniel Chyła, Ernest Dzięcioł, Sebastian Krawczyk, Remigiusz Szywacz, Łukasz Wójcik, Konrad Wrzesiński, Rafał Zembrowski, Mateusz Żytko.

Pomocnicy: Dominik Barciak, Krzysztof Bodziony, Patryk Ciulak, Kamil Dmowski, Daniel Dybiec, Dawid Dzięgielewski, Marcin Paczkowski, Mariusz Rybicki.

Napastnicy: Adam Duda, Piotr Krawczyk.

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce, foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

17 odpowiedzi

 1. Zobaczem jak na wiosnę bedzieta grali przy jupiterach, i Zobaczem czy stara ekipa zniosla protest i czy bedzie doping , w którym więcej się śpiewa o legii niż o naszej ukochanej Pogonii

  1. awanturniku zobaczymy jak Ty będziesz prowadził doping i śpiewał o ukochanej Pogoni. Chodzę na Pogoń od lat i ani razu nie słyszałem aby było śpiewane więcej o innych klubach niż Pogoni, więc nie siej fermentu tylko zajmij się sobą.

 2. dobry ruch klubu dwóch obrońców na pierwszym treningu nowych,
  potem dwóch do przodu w tym jeden napadzior z ekstraklasy i wio,
  FORZA POGOŃ

 3. Ilu było zaprzyjaźnionych kibiców Legii oraz Dolcanu na meczach w bliskim Pruszkowie? Buahahahaha

   1. No sorry ale na Widzewie wyglądaliście jak kibole ległej a nie Pogoni Siedlce :):):)

    1. HAAHAHAHAH a co ma wspólnego mecz z Widzewem do Pruszkowa hahahahah jesteś i……dokończ sobie sam .

 4. Ja jako niestrajkujący proponuję zamknąć możliwość pisania komentarzy pod artykułami o piłce nożnej. Szkoda nawet tu już zaglądać byli nie byli a czy będą , a co będą śpiewali. Pewno to piszą ci co jeździli do Pruszkowa. Wątpię bo nie przypominam sobie żeby wśród nich były dyskusje na ten temat. więc kto sieje zamęt – wiadomo prawdziwy kibic co był na jednym meczu i ma żal do innych że nie kibicują.

  1. Masz problem ? Nie zaglądaj, nie pisz poczytaj książkę idż na spacerek. Tylko nie rzucaj takich propozycji, bo nie jesteś sam.

   1. To nie ja mam problem . Tyłko nie rozumiem jaki ma sens pisanie przeciwko komuś tylko poto żeby coś napisać. Czy jest jakie zakaz kibicowania bo ktoś podjął taka decyzję, no chyba niema. Książki to już wszystkie przeczytałem ale w żadnej nie pisało kiedy mam przerwać być kibicem . Pisz co chcesz , pozdrowienia dla F3 mimo że nie kibicowali . I po co pisać te bzdury jak dwóch busów nie można było skompletować . Dla mnie tu jest problem bo gdzie są kibice , wszyscy byli z F3 ?i dlatego był nas tak mało?. I nie pisze do ciebie osobiście tylko do wszystkich co mają żale do F3 . F3 to nie cała Pogoń oni wrócą w co nie wątpię a gdzie. będzie reszta zobaczymy już niedługo. Czas skończyć te żale bo wstyd bo inni to też czytają.

 5. Możecie sobie na wiosnę dopingować Pogoń ale bez wrzasku ,,legła warszawa”. Nie życzymy sobie kibicowania ległej przy Jana Pawła. Tym bardziej że mieliście w duszy Pogoń co pokazaliście nie dopingując klubu jesienią. Miejsce w tabeli się polepszyło to teraz się przychodzi na wiosnę? Nasze zdanie (czyli kibiców spoza F 3) jest takie – jeśli będzie wrzask ,,legła” – wygwiżdżemy i ją i Was:):):):):)Ciekawe czy przekrzyczycie (jest Was max 30) resztę gwizdów (ok 2000 gardeł) pod Waszym adresem:)

  1. A ja bym proponował inaczej żeby zaprosić kibiców z F3 do powrotu do dopingowania dla POGONI. Nie zakładaj od razu że jest problem. Cała Pogoń zawsze razem . Błagam nie sieicie fermentu .

   1. ok ale bez okrzyków ,,legła”. Cała Polska się z Was śmieje ległoniści:)

 6. Jak się czyta te komentarze to śmiech na sali – wygwiżdżemy Was he he. Człowieku o czym Ty piszesz na stadionie 90% to jednocześni kibice Pogoni i Legii. Internet jest anonimowy więc możecie sobie obrażać każdego a jak przychodzi co do czego to spuszczone głowy. Nikt nie będzie nam mówił co mamy śpiewać na meczach bo to my robiliśmy atmosferę na meczach. Wy pokazaliście co potraficie w Pruszkowie i zobaczymy co pokażecie w Siedlcach – 5 minut klaskania lub grupa nawalonych typów przewracających się w barwach super gratulacje jesteście kibicami nawet barw nie umiecie uszanować. Po drugie niektóre osoby na czele z Panem o nazwisku S….J to tak dwulicowe osoby że szok tu gada na F3 a potem namawia na powrót na trybuny. Trzecia sprawa osoby które jeździły do Pruszkowa i na wyjazdy to też kibice Legii Warszawa. Nikt nikomu nie będzie mówił komu ma kibicować to każdego indywidualna sprawa. Ostatnia sprawa jak Wam się nie podoba że na meczu Pogoni pozdrowimy kluby którym sympatyzujemy to już Wasz problem nie nasz. NASZE TRYBUNY NASZE ZASADY !!!

  1. W niektórych kwestiach się z Tobą zgadzam, ale uważam , że akcenty odnoszące się do Legii na naszym stadionie powinny być okrojone. Zgoda duża cześć kibiców Pogoni to także fani Legii, lecz znalazło by się również osoby sympatyzujące z Wisłą, Lechem, Realem, Barceloną, Bayernem itp. Można sympatyzować z kilkoma drużynami, ale jak jest już się na meczu jednej z nich to powinno się ja wspierać, a nie manifestować swoje przywiązanie do innej. Co innego jak by Pogoń miała by zgodę z Legią wtedy pozdrowienia były by czymś normalnym.

 7. Ja tylko oczekuję meczu Pogoń Siedlce – Zagłębie Sosnowiec. Ahh, palce lizać!

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;