wtorek, 16 lipca 2024r.

Motor pokonany (fotogaleria)

MKP Pogoń Siedlce pokonał w meczu kontrolnym zespół Motoru Lublin 2:0.

W sparingu było widać różnicę klas obu zespołów. Pogoń kontrolowała przebieg meczu, ale goście też mieli kilka sytuacji bramkowych. W 30 minucie obrońca Motoru Remigiusz Szywacz, który jeszcze kilka dniu temu był sprawdzany w Pogoni sfaulował w polu karnym Rafała Maćkowskiego i sędzia odgwizdał „11”, którą chwilę później na gola zamienił Adam Duda. W drugiej odsłonie Pogoń dołożyła jeszcze jedno trafienie, a na listę strzelców wpisał się Kamil Dmowski, który popisał się ładnym uderzeniem z dystansu.

Następne spotkanie biało-niebiescy rozegrają w środę 3 lutego o godzinie 17 na własnym boisku z Radomiakiem Radom.


30.01.16, 12:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń Siedlce – Motor Lublin 2:0 (1:0) Widzów: 150

Bramki: Adam Duda 30 (k), Kamil Dmowski 77

Pogoń: Przemysław Frąckowiak (46 Rafał Misztal) – Konrad Wrzesiński (46 Łukasz Wójcik), Rafał Zembrowski, Mateusz Żytko, Daniel Chyła (46 Ernest Dzięcioł) – Rafał Maćkowski (46 Piotr Krawczyk), Marcin Paczkowski (46 Kamil Dmowski), Rafał Augustyniak (46 Daniel Dybiec), Mariusz Rybicki (46 Krzysztof Bodziony), Dawid Dzięgielewski – Adam Duda (46 Patryk Parol).

Motor: Maciej Zagórski (81 Michał Andrzejkiewicz) – Maciej Prusinowski (46 Michał Kowalczyk), Aleksander Komor (46 Michał Maliszewski), Artur Gieraga (69 Aleksander Komor), Remigiusz Szywacz (46 Iwan Dykyj) – Marcin Michota (46 Maciej Muszyński), Piotr Piekarski (46 Tomasz Tymosiak), Szymon Kamiński (46 Rafał Król), Filip Drozd (46 Jakub Bednara), Krystian Mroczek (46 Kamil Stachyra) – Paweł Myśliwiecki (46 Kamil Witkowski).

Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)

 

źródło: własne / 90minut.pl; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

8 odpowiedzi

  1. Średnio to wyglądało. Jednak to tylko sparing, z nowych jeden wybitnie mnie nie zachwycił. Nie podaję., który bo to jednak sparing i może się mylę i zaraz mnie zlinczują. Trochę czasu zostało może się rozkręci.

  2. Przy rzucie karnym sfaulowany był Dziegielewiski a nie Mackowski jak podjęcie.

  3. w składzie brak zmiany Dzięgielewski – Wrzesiński. Nowy-stary Augustyniak za mało kreatywny na def. pomocnika, typowy walczak, pozycja dla niego prawa lub środek obrony, Maćkowski duży przeskok z III do I ligi, zobaczymy w kolejnych meczach, wiosną może nie wystrzelić ale jesienią może być już ważną postacią, o ile zostanie w Pogoni, przemawia za nim atut młodzieżowca. Parol podjął walkę siłową, czego Duda nie robi, obaj na podobnym poziomie. Wrzesiński marnuje się na prawej obronie, chłopak ma ciąg na bramkę, o klasę lepszy niż Dzięgielewski. Krawczyk i Wójcik wiosną będą grali w rezerwach, za słabi na I ligę. Paczkowski uzupełnienie składu, rezerwowy. Mój skład: Misztal – Dzięcioł, Zembrowski, Żytko, Chyła – Dybiec, ??? – Wrzesiński, Rybicki, Maćkowski – Duda.
    ??? – klub powinien poszukać zawodnika na tą pozycję.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;