wtorek, 23 lipca 2024r.

Sparowali z Radomiakiem (fotogaleria)

Podopieczni Marcina Sasala rozegrali sparing z Radomiakiem Radom. Niestety siedlczanie przegrali w tym pojedynku 0:2.

Pogoń w dzisiejszym meczu sprawdzała awizowanych wcześniej: Aleksandra Diemieszko (Dinamo Brześć) oraz Karola Skórę (Mazur Karczew). Kolejną szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności otrzymał także Patryk Parol.

Początek spotkania to wyrównana gra obu drużyn. Na boisku było sporo walki w środkowej części boiska. Pierwszy groźny strzał w meczu w 38 minucie oddał Konrad Wrzesiński, który dobrze uderzył z prawej strony boiska i golkiper gości z problemami wybił futbolówkę na róg. Pierwsza odsłona zakończyła się bezbramkowym remisem. Po godzinie gry Radomiak wyszedł na prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się David Kwiek, który pokonał Przemysława Frąckowiaka strzałem z pola karnego. Osiem minut przed końcem regulaminowego czasu gry wynik meczu na 0:2 ustalił Paweł Wolski, który wykorzystał błąd Frąckowiaka i skierował futbolówkę do pustej bramki.

W zespole Radomiaka zagrał Chinonso Agu, był piłkarz siedleckiej Pogoni.

Następny sparing Pogoń rozegra w sobotę 6 lutego o godzinie 12 w Siedlcach z Polonią Warszawa.

Transfery – zima 2016

 

03.02.16, 17:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń Siedlce – Radomiak Radom 0:2 (0:0) Widzów: 100

Bramki: David Kwiek 60, Paweł Wolski 82

Pogoń: 34.Rafał Misztal (46, 1. Przemysław Frąckowiak) – 23. Rafał Augustyniak, 3. Rafał Zembrowski (46, 16. Łukasz Wójcik), 28. Mateusz Żytko (68, 3. Rafał Zembrowski), 8. Daniel Chyła (46, 20. Piotr Krawczyk) – 93. Konrad Wrzesiński (46, 32. Aleksandr Diemieszko), 7. Daniel Dybiec (46, 6. Marcin Paczkowski), 13. Kamil Dmowski (46, 19. Karol Skóra), 10. Mariusz Rybicki (46, 9. Krzysztof Bodziony), 26. Dawid Dzięgielewski (46, 27. Rafał Maćkowski) – 15. Adam Duda (46, 22. Patryk Parol)

Radomiak: Adrian Szady (46 Maciej Kula) – Maciej Wasilewski (46 Jakub Cieciura), Kamil Kościelny (46 Norbert Jędrzejczyk), Maciej Świdzikowski (46 Karol Kucharski), Bartosz Sulkowski (68 Maciej Wasilewski) – Radosław Mikołajczak (46 Paweł Wolski), Michał Chrabąszcz (46 Włodzimierz Puton), Marcin Gawron (46 Chinonso Agu), David Kwiek (60 Krzysztof Ropski), Dariusz Brągiel (68 Radosław Mikołajczak) – Przemysław Śliwiński (31 Krzysztof Ropski; 46 Mateusz Radecki)

Sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)

 

źródło: własne; foto: Kamil Sulej

DODAJ KOMENTARZ

6 odpowiedzi

  1. Według mnie Augustyniak i Maćkowski mogą zakończyć testy, nie są im potrzebne . Dobry wybór(fakt że i tak są już podpisani ). Białorusina bym pożegnał po pierwszym sparingu. Reszta nowych trudno mi ocenić. Chociaż Parola nie bardzo tu widzę.

    1. O czym ty piszesz ? Jakie testy ? Augustyniak od 12 stycznia jest zawodnikiem Pogoni i nie był wcale testowany. Maćkowski od 15 stycznia jest zawodnikiem Pogoni, a ty z jakimiś testami „wyjeżdżasz”

      1. Napisałem w nawiasie że są podpisami. Chodziło mi tylko o to że testy nie są im nie potrzebne po jednym sparingu widać co reprezentują. Jak ktoś jest dobry nie potrzebuje kilku sparingów i tygodniowych treningów, żeby podjąć decyzję. .Dałem tylko przykład że można znaleźć szybko gracza na poziomie bez testowania wiadomych porażek. A. Napisałem to w kontekście Parola , trochę tu posiedział i nic z tego nie wynikło . To trochę to o wiele zadługo .Na jego konto można było sprawdzić w tym czasie jeszcze kilku. Ale Ok.masz rację niejasno się wyraziłem.

  2. Białorusin to padaczka. Skąd oni go wytrzasnęli wyglądał jak z amatorskich rozgrywek podwórkowych W Radomiaku nawet by go nie chcieli. Co do Maćkowskiego chłopak ma ciąg na bramkę i zakręcił obrońcą parę razy na skrzydle, oddał tez dwa strzały ale niestety niecelne. Augustyniak raczej też powinien se poradzić w obronie ale zweryfikuje to dopiero liga. Parola bym zostawił co do środkowego pomocnika Karola Skóry nie miał zbytnio okazji do pokazania się. Co zauważyłem to nie stwarzamy sobie okazji to strzelenia gola. Z Motorem był karny i strzał sezonu Dmowskiego z 20 metrów po za tym klarownych sytuacji jak na lekarstwo ale poczekajmy do ligi ostało jeszcze trochę czasu.

  3. No i właśnie każdy ma swoje przemyślenia . Z wszystm się zgadzam oprócz Parola ,ale i tak go już niema. Reszta zgadzam się całkowicie.

  4. Prośba do właściciela strony ,czy fotorelacja musi być przez stronę pana Sztajnerta.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;