niedziela, 14 lipca 2024r.

Debiut oświetlenia z Legionovią

W poniedziałek 22 lutego nastąpił odbiór oświetlenia stadionu ROSRRiT.

Pierwszym meczem przy sztucznym oświetleniu będzie sobotnie spotkanie z Legionovią Legionowo, które zostanie rozegrane w sobotę 27 lutego o 17:30.

Ligowym debiutem oświetlenia będzie mecz 21 kolejki z Wisłą Płock. Termin spotkania z Nafciarzami ustalono na sobotę 12 marca, godz. 17:00.

Problem z niedoświetleniem jednej z linii bocznych zostanie rozwiązany prawdopodobnie poprzez przesunięcie boiska.

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

17 odpowiedzi

 1. Ale cena biletu przyprawia o ból głowy i trzeba coś z tym zrobić

 2. Panowie dziennikarze ile to tych milimetrów zabrakło żeby to co niewidzialne zalśniło w blasku świateł. Czy posiadacie takie informacje.

 3. 180 PLN trzeba wydać za 9 meczy,
  wg mnie cena jest ok bo ile bilet miałby kosztować ?

  1. Jakie 180 PLN ? Kupując karnet do końca Lutego koszt 130 PLN. Podziel to przez 9 spotkań to wychodzi jak by nie patrzył 14,4 PLN. Ktoś kto wybiera się na wszystkie spotkania i kupuje bilety przed meczem to chyba ma coś nie tak z dodawaniem.

   Ile luksów zostanie zapalonych w sobotnim sparingu ? Ktoś wie ? Bo raczej nie 2000. Tyle to potrzeba na transmisję HD, o ile takowa będzie bo jak widać Polsat ma nas gdzieś.

  2. weź pod uwagę, że ktoś może chciałby pójść z rodziną obejrzeć mesz np. rodzice z 2 dzieciaków. Wyjście takie to koszt min 60 zł. W najbliższych Ząbkach, gdzie ludzie przeważnie pracują w Warszawie i zarabiają w większości przypadków więcej niż w Siedlcach bilety normalne są po 15 zł a jeszcze niedawno były po 10 zł.

   1. To w takim razie ojciec kupuje bilet dzień przed meczem za 20 PLN a zona ulgowy za 10 w sektorze rodzinnym każde dziecko po 1 pln. To ni jak nie wychodzi tu 60 PLN.

    1. masz rację, źle podliczyłem. powinienem podać 50 zł bo na myśli miałem dzieciaki powyżej 13 r. Nie wszyscy przychodzą ze szkrabami kilkuletnimi. Co nie zmienia faktu, że bilety na wiosnę powinny być po dychę normalne. Za ten cyrk ze stadionem coś się ludziom należy.

 4. Widzę że nikt tu nic nie rozumie i daje się jednym słowem dymać przez nie udolny zarząd
  NIKT W LIDZE NIE MA TAK DROGICH BILETÓW JAK MY I NAWET W EKSTRAKLASIE NIE MA TAKICH CEN TYLKO NIE LICZNE KLUBY MAJA TYLKO WYŻSZE
  TRZEBA W KOŃCU ZEBRAĆ SIĘ I POSTAWIĆ LUDZIOM Z TEGO ZARZĄDU I NIE DAĆ SIĘ IM A W TEDY ZOBACZĄ ŻE NIE MA ŻARTÓW Z KIBICAMI
  TRZEBA ZROBIĆ BOJKOT I NIE WYKUPOWAĆ KARNETÓW I BILETÓW A JEŚLI KTOS ZAPYTA O DOPING TO MOŻNA DOPINGOWAĆ NIE WCHODZĄC NA STADION

  POZDRO DLA MYŚLĄCYCH TAK JAK JA

  1. Nikt Ci nie karze przychodzić na mecze. Nie musisz też kupować wejściówki w dniu meczu za 25 PLN. To prawda że bilety są jedne z najdroższych w lidze ale było i tak w ubiegłym sezonie. Ja jak już wspomniałem biorę karnet w przedsprzedaży i mam cenę za mecz 14 PLN. Jednym to się podoba innym nie, idź do siedziby klubu i zapytaj czemu tyle kosztują bilety. Mamy jeden z najniższych budżetów w lidze i na koszty trzeba jakoś ciułać. W Olsztynie gdy wisiało widmo bankructwa kibice wzięli się i próbowali pomóc a tu wieczne narzekanie że bilety drogie, że słaba gra na sparingach. Klub ze swojego miasta należy wspierać a nie szukać dziury w całym i podstawiać nogi. Pozdrowienia dla wiernych kibiców Biało-Niebieskich.

 5. Dużo kibiców pyta i słusznie kiedy wzmocnienia jakie nazwiska,dlaczego się to tak opóźnia chociażby ze Świerblewskim.
  Można rzec jak nie wiadomo o co chodzi,to wiadomo o co chodzi.
  Każdy chce wejść za 5 zeta ,sponsora strategicznego nie ma bo i skąd taki rejon bez przemysłu.
  Panowie nie jest tanio z tymi biletami to fakt,ale można i tak jak w Olsztynie że kibice robią zbiórkę na wyjazd pierwszego zespołu bo w kasie sucho.
  Wiem coś na ten temat bo mam rodzinę w Olsztynie.
  Bardzo wiele osób zrzucało się po dwie trzy stówy dwa lub trzykrotnie więcej niż u nas karnet tylko dlatego,aby nie wycofali klubu z rozgrywek.
  Ilu u nas by się takich znalazło jakby przyszło wyłożyć takiepieniądze?
  Kibic zawsze możesz wejść za 10 zł,wystarczy tylko kibicować na żylecie.
  Ja akurat kibicuję inaczej ,ale za to nie grymaszę,kupiłem karnet za 130 mam prawo i pytać o wzmocnienia.

 6. ej myślący, NAPISZ JESZCZE WIĘCEJ KORZYSTAJĄC Z CAPS LOCK’A TO ZDECYDOWANIE POKAŻESZ ŻE NIE MA Z TOBĄ ŻARTÓW

 7. pawelek co to niby za argument, że bilety w takiej cenie były również w poprzednim roku ? To, że taka cena była 2 lata temu świadczy o tym, że od 2 lat, a tak naprawdę od 2011 roku nikt w tym klubie nie myśli ekonomicznie tym samym nie potrafi ustalić cen, które przyniosą możliwe najwyższy zysk. Temat był przerabiany w ciągu kilku ostatnich lat w tym również na walnym w czerwcu. Problem zgłaszany był zarządowi jeszcze za czasów byłego prezesa, interweniowałem w pzpn na spotkaniach przedstawicieli kibiców ekstraklasy i I ligi plus u obecnego p.o. prezesa. Na razie bezskutecznie. W skrócie: czy lepiej sprzedać 1000 biletów po 20,- zł i 500 po 25,- zł czy 2000 biletów po 10,- zł i 901 biletów po 15 zł (tyle teorii bo wiadomo sektor dla dzieci, bilety dla kobiet itd.) Po zmianie ustawy istnieje możliwość sprzedaży miejsc stojących ale to oddzielny temat. Zarząd powinien ustalać takie ceny aby jak najwięcej kibiców mogło oglądać wszystkie mecze przy jednoczesnych możliwie maksymalnych przychodach. Wszystko da si pogodzić tylko trzeba chcieć i myśleć.

 8. W Siedlcach zainteresowanie piłką nożną to jak na wybory parlamentarne. Na młyn to trzeba czekać 3 lata w kolejce a na inne sektory to prawie niemożliwe się dostać. Bilety nie są tanie to fakt bo nie każdy kupuje karnet i chodzi na każdy mecz. To teraz mamy zemścić się na własnym klubie i go zbojkotować . Jak tak dalej pójdzie będą puste trybuny i koniec piłki w Siedlcach bo u nas wszyscy na wszystkich się obrazili. Jak nie będzie konkretnego ruchu kibicowskiego to nie będzie żadnego wpływu na zarząd i miasto. Może są drogie a może musiały takie być , ale może lepiej wesprzeć Pogoń w tym sezonie i pomyśleć o następnym co zrobić już teraz żeby było lepiej.

 9. bilety drogie, bo zarząd chce sobie straty z Pruszkowa zniwelować (5 zeta dla klubu a 20 zł szło dla firmy co busy podstawiała) po 2) jest tylko 1 trybuna (przy meczach z dużą liczbą kibiców gości tzw. mecz podwyższonego ryzyka trzeba robić bufor… więc i bilety musza zrekompensować wydatki na wynajem stadionu + teraz opłatę za oświetlenie … wszak agencja na pewno podniesie opłatę za mecz przy włączonych światłach… przypuszczam, że jakby były te 2 za bramkowe trybuny to by bilet w dniu meczu zamykał się kwotą 20 zł … no ale jest jak jest miasto nie ma pieniędzy na nic (patrz budowa tunelu, dziurawe jak ser ulice) więc w najbliższych latach nic nie wskazuje by dobudowano którąś z bocznych trybun, o wschodniej przeciwległej do obecnej nie wspominając … A temat sponsora strategicznego to temat na oddzielne opowiadanie ….

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;