wtorek, 23 lipca 2024r.

Damian Świerblewski zawodnikiem Pogoni

Damian Świerblewski podpisał kontrakt z MKP Pogoń Siedlce. Umowa będzie obowiązywała do końca czerwca 2017 roku.

32-letni Damian Świerblewski to wychowanek Zawiszy Bydgoszcz. Piłkarz w swojej karierze występował m.in. w Widzewie Łódź, Podbeskidziu Bielsko-Biała oraz Ruchu Chorzów. W barwach zespołu z Chorzowa rozegrał 12 meczów w ekstraklasie, w których zdobył dwie bramki. Ostatnie pięć lat spędził w Dolcanie Ząbki. W rundzie jesiennej sezonu 2015/16 wystąpił w 17 meczach pierwszej ligi i dwóch Pucharu Polski. Doświadczony pomocnik strzelił w nich 6 goli.

Transfery – zima 2016

 

źródło: własne / MKP Pogoń Siedlce; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

7 odpowiedzi

 1. kontrakt na 1,5 sezonu, za chwilę kolejnych dwóch z dolcanu, więc za chwilę będzie informacja o pozyskaniu konkretnego sponsora, idzie ku dobremu !

 2. Wybitnie.
  A co z lewą obroną i skrzydłem? Ci co byli na sparingu z Białorusinami wiedzą jak zagrał Chyła. Zostawię to bez komentarza.

  skrzydło – mamy tylko Dzięgielewskiego. Jak ten typ grał na jesieni to tez może zostawię bez komentarza. Dwa transfery jeszcze musza być wykonane żeby jakoś Pogoń funkcjonowała w rundzie wiosennej. Pozdrawiam!

  #KompletNaWisłę

 3. Nie zdajecie sobie co to oznacza. To jest historyczny moment w dziejach Pogoni ,transfer na 1.5.roku to szok . To tak jakby władzę chciały to samo co kibice , za rok 1liga.

 4. Jeszcze Osolińskiego brać i jest mega paka:) za te transfery powinniśmy dziękować trenerowi Sasalowi. Brawo.

 5. Ja bym podziękował panu Prezesowi ,za jego rządów mamy oświetlenie , sponsora i drużynę.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;