piątek, 19 lipca 2024r.

Polsat pokaże Pogoń

Telewizja Polsat Sport po raz pierwszy w tym sezonie przeprowadzi bezpośrednią transmisję z meczu Pogoni Siedlce. Na żywo zostanie pokazany mecz 23 kolejki z Zagłębiem Sosnowiec.

Została zmieniona również godzina meczu. Spotkanie zostanie rozegrane w Wielką Sobotę 26 marca o godzinie 11:45.

 

źródło: Pogoń Siedlce; foto: Polsat Sport

DODAJ KOMENTARZ

16 odpowiedzi

 1. Oświetlenie jest wymogiem licencyjnym i Polsat nic do tego nie ma. Poza tym chyba w Wielką Sobotę mało kto przyszedłby na mecz w godzinach wieczornych.

  O

 2. Szanowny Polsat mecz Pogoni pokaże
  I zobaczy jak walczą nasi mocarze.

 3. Mecz o 11.45 W Wielką Sobotę??? Kto ustalał godzinę tego meczu. Mam nadzieję, że nikt z władz klubu, bo to naprawdę jest strzał w stopę jak napisał Kibic. O tej porze to większość facetów, którzy oglądają mecz na stadionie, będzie albo wracać z kościoła ze święconka, ewentualnie, będzie szła, ale z żonami do sklepu pchać koszyk w supermarketach, albo wracać z torbami pełnymi świątecznych zakupów. Poza tymi co będą w pracy oczywiście.
  Polsat ma obowiązek puścić jeden mecz Pogoni i to zrobił, w takim terminie, że niewiele osób obejrzy go na stadionie z ww. powodów, ani w telewizji z tych samych powodów.
  To nawet nie jest promocja dla miasta. Promocję dla miasta to ma Bełchatów, ich mecz, będzie w poniedziałek w prime time, a my co dostaliśmy??? Odpowiedzmy sobie sami.
  Jeśli ja bym negocjował to po narzuceniu klubowi tej strasznej godziny jak na mecz, postarałbym się wywalczyć, co najmniej dwa mecze w prime time. Oświetlenie jest, to i mecze można robić o 20.30. Wtedy by była i promocja miasta i frekwencja. A Słoneczna Telewizja nie robiła by łaski, w umowie chyba jest zapisane, że musi być co najmniej jedna transmisja, a zawsze można wywalczyć więcej. Trzeba się tylko postarać, a nie brać jak leci, ponieważ ktoś inny ma tak beznadziejną koncepcję.

 4. Pomysł z rozgrywaniem meczu o 11.45 w Wielką Sobotę to jak napisał Kibic, strzał w stopę.
  O tej porze to wiele osób chodzących na mecze to będzie w pracy. A ci co nie będą w pracy, będą wracać ze święconką, albo będzie w supermarkecie pchać wózek i robiąc świąteczne zakupy, lub wracać ze sklepu z torbami w ręku.
  Dlaczego akurat mecz Pogoni ma być rozgrywany o tak nieludzkiej porze??? Władze klubu powinny wynegocjować za to, co najmniej dwa mecze w paśmie prime time.

 5. ponoć Polsat Sport chciał w piątek transmitować (tak przynajmniej oznajmił mi Leszek Bartnicki z PS), ale Pogoń nie chciała…. (chyba o to, że jest Wielki Piątek) a jak widomo kapelan Pogoni ks. Wolski ma duży wpływ na p.o. prezesa p. Materskiego, po za tym jak wszyscy wiemy nasz prezydent jest „świętszy od papieża” a że stadion (przez ARMS) należy do miasta i miasto jest głównym sponsorem więc w wielki piątek trzeba się umartwiać a nie rozrywek szukać …. śmieszne to i straszne w takim mieście przyszło nam mieszkać, państwie ostatnio też…. Jak mówił Jerzy Kryszak na występie kiedyś w Siedlcach (w ówczesnym klubie Bohema wtedy jeszcze na Sienkiewicza w bramie) … W Siedlcach albo się siedzi (więzienie) albo się klęczy (kościoły) bo jak się wjeżdza do miasta mijasz kryminał, a później witają cie wieże katedry …

  też liczyłem przynajmniej na jakąś 15.00 bo później nasza Reprezentacja gra w Poznainiu z Finlandią towarzyski… no coż może Polsat się zechce jakoś odwdzięczyć i jakiś wyjadowy pokaże … choć w to wątpię bo nie będzie pokazywać Pogoni tydzień po tygodniu np. w meczu z Arką w Gdyni….

  co do reszty w pełni zgadzam się z przedmówcą p. Jurkiem, 12.00 w sobotę przedświnteczną to albo ze święconka albo zakupy ostanie i ostanie „szliwy” przed świąteczne… A sprzęt i tak będa musieli rozstawić w piątek bo rano się nie wyrobią … co szkodziło w transmisji w pt. to wie tylko p. Materski ew. p. Kudelski

  a późniejsza godzina w sobotę nie wchodzi w grę bo ramówka już zapełniiona o 14.45 siatkówka później ręczna..

 6. Nie było chętnych na tą sobotę no to jest Pogoń bo przecież się upominali. Co do piątku to jedno chodzą do kościoła drudzy nie i trzeba to uszanować. Nie ma dobrej opcji piątek i sobota to tak samo kiepskie terminy. Polsat rządzi niepodzielnie i stawia warunki. I radochę będą mieli jak będzie mało kibiców.

 7. trzeba cieszyć się z tego co jest albo przychodzi się na stadion albo ogłada w tv albo nagrywa i ogłada w prima time. Ciągły lament tylko . Ważne żeby punkty z Sosnowcem zdobyć. Ten termin jest niezły dla osób co nie mieszkają w soedlcach a na świata zjeżdżają

  1. A jeszcze lepszy dla tych którzy mieszkają zagranica państwa i nie maja możliwości ogladac a czasem już nawet i zobaczyc pisana relacje live, Ja się ciesze ze mogę zobaczyć swoja Pogon w Anglii na ekranie, Powodzenia i oby latwo zdobyc te punkty z Sosnowcem,

 8. Termin i pora fatalna,miasto jak miasto,gdzieś trzeba mieszkać,ale mam prośbę do wszystkich kibiców bez wyjątku.
  Przeproście żony,obiecajcie że w święta będzie mniej wysokoprocentowych,ze święconką pójść wcześniej i wszyscy na stadion.
  Pokażmy wszystkim nie przychylnym Pogoni że jednak można i potrafimy.

 9. wg mnie w przerwie mogłoby być święcenie święconek 🙂
  innowacja w siedlcach

 10. a ja na meczu bede mi pora i dzień nie przeszkadza a rodzina nie zajac nie ucieknie a drużyne trzeba wspierac

 11. Jesteście potłuczeni, nic wam nie pasuje. Parzycie tylko, że „a to ja pracuję, a ja nie chodzę do kościoła, a to wszystko wina PISu, Jarosława i totalitatnego państwa (ostatnio oczywiście) i oczywiście Polsatu.

  Sobota w okolicach południa to najrozsądniejszy termin! Basta. Przyjąć do wiadomości małe ludziki!!!

  W piątek byłby narzekania, że nie każdy wróci z pracy, szkoły, od kochanki. Poza tym tak, Wielki Piątek to dla wielu święto i wiele osób chce iść wieczorem do kościoła. Co w tym dziwnego?

  W sobotę ze święconką można iść i przed meczem i po meczu, kto broni? To raptem 2h z przerwami… Wieczorem gra repra i już widzę lamentowanie gdyby w tym czasie zorganizowano mecz.
  Kolejna sprawa: Polsat zawsze puszcza mecze wcześniej, aby nie kolidowały z transmisjami z Ekstraklasy. Też normalna praktyka z ich strony i w pełni to rozumiem.

  Gdybym kierował klubem to też bym chciał żeby mecz był rozegrany między 12:00 a 15:00, bo to największa szansa, że przyjdzie najwięcej osób. Dla Polsatu to też rozsądny termin, może ich by piątek wieczorem bardziej interesował, ale na szczęście dla większości w sobotę więcej ludzi ma wolne niż w piątkowe popołudnie.

  A tu każdy narzeka, a ja pracuję, a ja święcę, a ja mam obiad. I co jeszcze? Sio, gamonie!

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;