piątek, 19 lipca 2024r.

Nie dali się pokonać (fotogaleria)

Podopieczni Marcina Tomaszewskiego zremisowali w meczu sparingowym z IV-ligowym Naprzodem Skórzec 3:3.

Początek spotkania należał do grającego w wyższej klasie rozgrywkowej Naprzodu. W 11 minucie na prowadzenie gości wyprowadził Jarosław Kisiel, pokonując w sytuacji sam na sam Piotra Antoszczuka. Za chwilę padła druga bramka dla Skórca. Błąd defensywy siedlczan wykorzystał trafiając do pustej bramki Jakub Szymczyk. W 16 minucie Naprzód strzelił trzeciego gola. Podanie Adama Chojeckiego skutecznie wykorzystał Piotr Skóra i wydawało się, że wynik jest już przesądzony. Cztery minuty później obudzili się jednak Pogoniści, gdy bramkę po zamieszaniu w polu bramkowym zdobył Bartosz Karczmarek. W 24 minucie kontaktowego gola strzelił Paweł Łydkowski po celnej cetrze z rzutu rożnego Patryka Ciulaka. Tuż przed przerwą siedlczanie wyrównali po indywidualnej akcji Ciulaka, który przelobował Marcina Adamiaka. W drugiej połowie gra była chaotyczna z obu stron i więcej goli w spotkaniu nie padło.

W zespole Naprzodu zaprezentowali się byli Pogoniści: Radosław Całka, Paweł Marchel, Marcin Adamiak, Adam Chojecki, Łukasz Czarnocki i Mateusz Kacprzak. Z kolei byłym piłkarzem Mazowsza Siedlce był Jakub Szymczyk, a trenerem Naprzodu jest były piłkarz Pogoni – Kamil Wereda.

W Pogoni wystąpił grający w przeszłości w Naprzodzie Michał Mularczyk. Szkoleniowiec Pogoni Marcin Tomaszewski był kiedyś zawodnikiem i trenerem drużyny ze Skórca.

Kolejny mecz Pogoń II Siedlce zagra w ramach Ligi okręgowej. 17 kwietnia (niedziela) o 16:00 zmierzy się w Siedlcach z liderem rozgrywek – Podlasiem Sokołów Podlaski.

08.04.16, 19:00 – Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)

Sparing: Pogoń II Siedlce – Naprzód Skórzec 3:3 (3:3)

Bramki: Bartosz Karczmarek 20, Paweł Łydkowski 24, Patryk Ciulak 43 – Jarosław Kisiel 11, Jakub Szymczyk 12, Piotr Skóra 16

Pogoń II: Piotr Antoszczuk (46, 12. Michał Chałupka) – 16. Sebastian Szcześniak (85, 3. Cezary Anusiewicz), 15. Piotr Ceranka, 4. Paweł Łydkowski, 9. Bartosz Szostek (81, 6. Dominik Krupa) – 6. Patryk Ciulak, 10. Dominik Barciak, 17. Rafał Zin (53, 18. Michał Mularczyk), 11. Bartosz Karczmarek (68, 23. Dawid Krawczyk), 20. Tomasz Kacprzak (46, 5. Mateusz Wassilow) – 21. Jakub Malinowski (46, 8. Patryk Skrzypek)

Sędziowie: Damian Śliwiński, Emilia Strzalińska (oboje Siedlce)

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

5 odpowiedzi

  1. Szkolenie w Pogoni to jest dramat.Juz nie chodzi o to ze brakuje wychowankow w I zespole bo na tym szczeblu rozgrywek jest to normalne ale juniorzy przy tak wspanialych warunkach do treningu jakie obecnie mają dostają baty w ligach juniorskich od za przeproszeniem byle wiosek.

    No ale kadra trenerska jest jaka jest.Co taki powiedzmy Ł. Kordys ktory nie umiał kopnac prosto pilki moze przekazac dzieciakom?

  2. Mateusz Kacprzak nigdy nie był zgłoszony przez Pogoń, być może i trenował ale…… chłopak grał w LZS Wisniew i do rozgrywek ligowy jako pierwszy zgłosił go Naprzód….

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;