sobota, 13 lipca 2024r.

O być albo nie być

Rugbiści siedleckiej Pogoni zmierzą się w niedzielę z Budowlanymi Łódź. Wynik tego meczu może przedłużyć nadzieje drużyny Andrzeja Kozaka na walkę o medale lub całkowicie ją odebrać.

W poprzedniej kolejce rugbiści z Siedlec przegrali 12:15 w Gdyni, w efekcie czego spadli na piąte miejsce w tabeli. Pogoniści nie mają wyjścia i muszą szukać zwycięstw w dwóch ostatnich spotkaniach. W pierwszym meczu – z cyklu o być albo nie być – siedlczanie podejmą Budowlanych Łódź.

Łodzianie zaczęli wiosnę od zwycięstw – wyjazdowego z Lechią i domowego z Ogniwem Sopot. Kadra Budowlanych została zimą poszerzona o rekonwalescentów i dwóch zawodników z zewnątrz – Ukraińca Eduarda Wertyliśkiego oraz Hugona Noszczyka (Posnania Poznań). Warto dodać, że funkcję kapitana w łódzkim teamie od niedawna pełni Michał Mirosz – wychowanek Pogoni, brat kapitana MKS, Marka.

W niedzielę 10 kwietnia o 16:00 na stadionie ROSRRiT z pewnością nie zabraknie emocji, ponieważ stawka spotkania pomiędzy Pogonią i Budowlanymi będzie wysoka.

 
źródło i foto: MKS Pogoń Siedlce

DODAJ KOMENTARZ

5 odpowiedzi

  1. Czy Michał Mirosz pełni funkcję kapitana drużyny rugby Budowlani SA Łódź?

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;