W naszym cyklu sprawdzamy jak radzą sobie w życiu futbolowym byli Pogoniści i piłkarze związani z naszym regionem.

Nie uwzględniamy piłkarzy grających poniżej IV ligi oraz występujących w klubach z naszego regionu (Orlęta Radzyń Podlaski, Podlasie Biała Podlaska, Orlęta Łuków, Czarni Węgrów, Mazovia Mińsk Mazowiecki, Naprzód Skórzec oraz Wilga Garwolin).

Zagranica

Artur Boruc (AFC Bournemouth – Anglia) – przegrana 1:2 z Liverpoolem; 90 minut

Antonio Calderón (Lincoln Red Imps FC – Gibraltar) – wygrana 3:0 z St. Joseph’s FC; 90 minut

Nico Chietino (Unión Aconquija – Argentyna) – wygrana 2:0 z Antonianą; 90 minut

Chirri (FC Jumilla – Hiszpania) – wygrana 3:1 z San Roque de Lepe; 85 minut

Kaby (PS Kemi Kings – Finlandia) – przegrana 1:2 z IFK Mariehamn; 90 minut, gol

Donald Djoussé (CS Marítimo – Portugalia) – wygrana 3:0 z Victorią Guimarães; 83 minuty, gol

Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata – Japonia) – przegrana 1:5 z Yokohama F·Marinos; 90 minut

Bartosz Kaszubowski (SC Leinefelde 1912 – Niemcy) – przegrana 0:1 z SV Eintracht Eisenberg; 90 minut

Jakub Więzik (ZFC Meuselwitz – Niemcy) – przegrana 0:3 z Optik Rathenow; 33 minuty

Kamil Wojtkowski (RB Lipsk II – Niemcy) – nie grał

Ekstraklasa

Jacek Kiełb (Śląsk Wrocław) – remis 1:1 z Koroną Kielce; 47 minut, czerwona kartka (dwie żółte)

Jarosław Ratajczak (Stomil Olsztyn) – nie grał

Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz) – przegrana 0:2 z Zagłębiem Sosnowiec; 75 minut

II liga

Chinonso Agu (Radomiak Radom) – przegrana 0:1 z Nadwiślanem Góra; 90 minut

Dorian Buczek (Siarka Tarnobrzeg) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Okocimski KS Brzesko)

Piotr Ceglarz (Nadwiślan Góra) – wygrana 1:0 z Radomiakiem Radom; 90 minut

Mariusz Dzienis (Olimpia Zambrów) – remis 0:0 z Gryfem Wejherowo; 55 minut, żółta kartka

Michał Grudniewski (Radomiak Radom) – nie grał

Jan Grzesik (Siarka Tarnobrzeg) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Okocimski KS Brzesko)

Tomasz Lewandowski (Gryf Wejherowo) – remis 0:0 z Olimpią Zambrów; 90 minut

Arkadiusz Maksymiuk (Wisła Puławy) – przegrana 0:2 z Legionovią Legionowo; 90 minut

Marcin Stromecki (Siarka Tarnobrzeg) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Okocimski KS Brzesko)

Bartłomiej Wasiluk (Nadwiślan Góra) – wygrana 1:0 z Radomiakiem Radom; 90 minut, gol

Krystian Wójcik (Legionovia Legionowo) – wygrana 2:0 z Wisłą Puławy; 80 minut, asysta

III ligi

Daniel Barzyński (Pilica Białobrzegi) – wygrana 2:1 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki; 1 minuta

Józef Burta (Legia II Warszawa) – nie grał

Adam Dobosz (Piast II Gliwice) – nie grał

Adrian Dziubiński (Broń Radom) – wygrana 3:0 z Nerem Poddębice; 90 minut

Mikołaj Gola (Piast II Gliwice) – wygrana 3:1 z Pniówkiem Pawłowice Śląskie; 36 minut, gol

Mateusz Hołownia (Legia II Warszawa) – wygrana 4:0 z Oskarem Przysucha; 90 minut

Michał Kitliński (Garbarnia Kraków) – nie grał

Marcin Kluska (Polonia Warszawa) – nie grał

Rafał Kosiec (Polonia Warszawa) – nie grał

Piotr Kosiorowski (Polonia Warszawa) – wygrana 2:1 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki; 90 minut, żółta kartka

Jacek Kozaczyński (Chełmianka Chełm) – nie grał

Piotr Krawczyk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) – przegrana 1:2 z Polonią Warszawa; 60 minut

Bartosz Madejski (Piast II Gliwice) – nie grał

Mariusz Marczak (Polonia Warszawa) – wygrana 2:1 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki; 90 minut, asysta

Marcin Nowak (Pelikan Łowicz) – remis 0:0 z Sokołem Aleksandrów Łódzki; 90 minut

Michał Ogrodnik (Resovia) – nie grał

Michał Panufnik (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) – przegrana 1:2 z Pilicą Białobrzegi, 90 minut [na zdjęciu]

Przemysław Przysowa (ŁKS 1926 Łomża) – przegrana 0:2 z Concordią Elbląg; 90 minut, żółta kartka

Marcin Rogoziński (Start Działdowo) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Olimpią Olsztynek)

Sebastian Szymański (Legia II Warszawa) – wygrana 4:0 z Oskarem Przysucha; 64 minuty

Mateusz Tobjasz (Polonia Warszawa) – wygrana 2:1 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki; 90 minut

Hubert Tomalski (Chełmianka Chełm) – wygrana 7:0 z Orłem Przeworsk; 90 minut, 3 gole

Mateusz Urbański (Podhale Nowy Targ) – wygrana 2:0 ze Spartą Kazimierza Wielka; 90 minut, żółta kartka

Łukasz Zaniewski (ŁKS 1926 Łomża) – przegrana 0:2 z Concordią Elbląg; 67 minut, żółta kartka

IV ligi

Dariusz Dadacz (Huragan Wołomin) – wygrana 3:2 z Koroną Szydłowo; 90 minut

Rafał Jędrzejczyk (Sarmacja Będzin) – wygrana 3:1 z Concordią Knurów; 70 minut

Grzegorz Krystosiak (Victoria Sulejówek) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Dolcanem II Ząbki)

Wiktor Lach (Victoria Sulejówek) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Dolcanem II Ząbki)

Aron Majczyna (Bug Wyszków) – przegrana 2:3 z MKS Ciechanów; 90 minut

Kacper Starek (Olimpia Warszawa) – przegrana 0:1 z KS Konstancin; 60 minut

Samuelson Odunka (Victoria Sulejówek) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Dolcanem II Ząbki)

Przemysław Rodak (Widzew Łódź) – wygrana 1:0 z Astorią Szczerców; 90 minut

Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Dolcanem II Ząbki)