piątek, 19 lipca 2024r.

SportSiedlce.pl w nowej odsłonie!

Portal SportSiedlce.pl zmienił swoje oblicze. Mamy nadzieję, że dokonane zmiany zostaną przyjęte pozytywnie przez naszych czytelników.

Założeniem portalu nigdy nie było stanie w miejscu. Przez prawie 5 lat robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby pisać o siedleckim sporcie szybko, ciekawie i rzeczowo. Myślę, że nam się to udawało.

Dzisiaj prezentujemy portal w nowej odsłonie, a jeszcze dwa miesiące temu zwijaliśmy kram… Mamy nadzieję, że w przyszłości nie będziemy zmuszeni do tak radykalnych posunięć. Przez minione 5 lat ktoś nas pochwalił, ktoś zganił, ktoś ignorował nasze istnienie. Niezwykle pochlebne były dla nas wydarzenia tuż po ogłoszeniu zamknięcia portalu. Chęć pomocy SportSiedlce.pl z wielu stron okazała się być czynnikiem przesądzającym o naszym powrocie. Przekonaliśmy się na własnej skórze, że przy prowadzeniu serwisu – tak jak w sporcie – nigdy nie należy się poddawać.

Ambicją naszego serwisu jest:

  • integrowanie siedleckiego środowiska sportowego
  • dalsze rozwijanie najlepszego źródła informacji o sporcie regionu siedleckiego
  • współpraca stowarzyszeniami sportowymi
  • stały rozwój i oferowanie rozrywki na wysokim poziomie naszym czytelnikom

[poll id=”58″]


 

Serwis wciąż jest w fazie testów i czeka go kilka zmian. Jeżeli macie opinie, co do wyglądu i/lub funkcjonalności portalu po liftingu to zachęcamy do komentowania. Stowarzyszenia zainteresowane współpracą zachęcamy do wysyłania maila na adres: sportsiedlce@o2.pl.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Kamil Sulej, redaktor naczelny SportSiedlce.pl

DODAJ KOMENTARZ

4 odpowiedzi

  1. Pewnie każdy powie, że jest super bo tak by wypadało.Mimo wszystko jednak duży plus ładnie się prezentuje przejrzyście i czytelnie. Nowe tchnienie gratuluję!

  2. Genialny pomysł z wyświetleniem IP.Pokemony już pod różnymi nickami lub sami ze sobą nie popiszą hehe

  3. Gdzie jest terminarz wszystkiego co sie wydarzy w najblizszych dniach? Zniknela najwazniejsza rzecz…

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;