poniedziałek, 15 lipca 2024r.

Biegacze uczcili święto Konstytucji 3 Maja (fotogaleria)

Ponad 400 biegaczy w różnym wieku wzięło udział w biegach ulicznych zorganizowanych przez Siedlecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki.

Przedstawiamy wyniki biegów ulicznych:

Open

Kobiety
1. Beata Dąbrowska (Siedlce)
2. Magdalena Jastrzębska (Siedlce)
3. Monika Mirosław (Siedlce)

Mężczyźni
1. Kamil Młynarz (SKB Kraśnik)
2. Rafał Wysocki (Siedlce)
3. Adrian Lęgas (Kotuń)

Szkoły podstawowe (kl. I-III)

1. Magdalena Sinikiewicz (SP 11)
2. Julia Buczek (SP 11)
3. Anna Oberciuch (SP 11)
4. Anna Hapunowicz (Krzesk)
5. Klaudia Niepogoda (SP 11)

1. Marcel Bazylczuk (SP 11)
2. Maciej Skup (SP 11)
3. Jakub Tomalak
4. Cezary Marciniak (SP 4)
5. Karol Izdebski (SP 7)

Szkoły podstawowe (kl. IV-VI)

1. Rozalia Prokurat (SP 5)
2. Sandra Olszak (SP 5)
3. Iga Wójcik (SP 11)
4. Weronika Nowak (SP 12)
5. Magdalena Wróbel (SP 9)

1. Miłosz Lubelski (SP 4)
2. Łukasz Skorupski (SP 11)
3. Oliwier Kulik (SP 5)
4. Krystian Sadowski (Małkinia)
5. Piotr Adamiak (Cisie)

Gimnazja

1. Joanna Hapunowicz (Krzesk)
2. Magdalena Jastrzębska (PG 1)
3. Monika Mirosław (PG 1)
4. Aleksandra Hajduk (PG 1)
5. Klaudia Danowska (PG 1)

1. Kajetan Przestrzelski (STO)
2. Dominik Kubaj (PG 6)
3. Bartosz Wereda (PG 6)
4. Karol Filipek (PG 6)
5. Piotr Sobiczewski (PG 6)

Szkoły ponadgimnazjalne

1. Sylwia Płatek (ZSP 2)
2. Aneta Płatek (ZSP 2)
3. Anna Krupa (ZSP 4)
4. Dominika Paskudzka (II LO)
5. Laura Konopka (ZSP 2)

1. Piotr Koć (I LO)
2. Emil Czarnocki (II LO)
3. Emil Kołodziejczyk (ZSP 2)
4. Patryk Domagała (ZSP 3)
5. Piotr Gołatowski (II LO)

Klasyfikacje drużynowe:

Szkoły podstawowe – dziewczęta
1. SP 11
2. SP 5
3. SP 6

Szkoły podstawowe – chłopcy
1. SP 11
2. SP 6
3. SP 9

Gimnazja – dziewczęta
1. PG 1
2. PG 3
3. PG 6

Gimnazja – chłopcy
1. PG 6
2. PG 3
3. STO

Sztafeta rodzinna
1. Krystian Czarnocki, Ewa Mazur, Krystian Mazur
2. Jakub Niedziółka, Karolina Niedziółka, Tomasz Niedziółka
3. Adam Wereda, Bartosz Wereda, Paulina Wereda

Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta
1. ZSP 2
2. ZSP 4
3. II LO

Szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy
1. ZSP 4
2. II LO
3. I LO

PEŁNE WYNIKI

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

 

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

Jedna odpowiedź

  1. Gimnazja dziewczęta- 4 miejsce Aleksandra Hajduk- brak na liście

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;