wtorek, 23 lipca 2024r.

Do raportu #4

W naszym cyklu sprawdzamy jak radzą sobie w życiu futbolowym byli Pogoniści i piłkarze związani z naszym regionem.

Nie uwzględniamy piłkarzy grających poniżej IV ligi oraz występujących w klubach z naszego regionu (Orlęta Radzyń Podlaski, Podlasie Biała Podlaska, Orlęta Łuków, Czarni Węgrów, Mazovia Mińsk Mazowiecki, Naprzód Skórzec oraz Wilga Garwolin).

Zagranica
Artur Boruc (AFC Bournemouth – Anglia) – przegrana 1:2 z Evertonem; 90 minut
Antonio Calderón (Lincoln Red Imps FC – Gibraltar) – nie grał
Nico Chietino (Unión Aconquija – Argentyna) – wygrana 5:1 z San Lorenzo de Alem; 90 minut
Chirri (FC Jumilla – Hiszpania) – remis 0:0 z Cadiz CF; 80 minut
Kaby (PS Kemi Kings – Finlandia) – nie grał
Donald Djoussé (CS Marítimo – Portugalia) – przegrana 1:2 z Estoril Praia; 90 minut
Krzysztof Kamiński (Júbilo Iwata – Japonia) – wygrana 1:0 z Sanfrecce Hiroshima; 90 minut
Bartosz Kaszubowski (SC Leinefelde 1912 – Niemcy) – remis 1:1 z 1. SC 1911 Heiligenstadt; 90 minut, gol
Jakub Więzik (ZFC Meuselwitz – Niemcy) – nie grał
Kamil Wojtkowski (RB Lipsk II – Niemcy) – nie grał

 

Ekstraklasa
Ariel Borysiuk (Legia Warszawa) – przegrana 0:2 z Zagłębiem Lubin; 90 minut, żółta kartka
– wygrana 1:0 z Lechem Poznań w finale Pucharu Polski, 90 minut
Jacek Kiełb (Śląsk Wrocław) – nie grał
Kamil Pajnowski (Jagiellonia Białystok) – nie grał
Adam Ryczkowski (Legia Warszawa) – nie grał
Andrzej Witan (Termalica Bruk-Bet Nieciecza) – nie grał

 

I liga
Adrian Chomiuk (Bytovia Bytów) – wygrana 2:0 z GKS Katowice; 90 minut
Adam Czerkas (Rozwój Katowice) – nie grał
Cezary Demianiuk (GKS Bełchatów) – przegrana 0:1 z Pogonią Siedlce; 24 minuty
Marcel Gąsior (Chrobry Głogów) – nie grał
Maciej Górski (Chrobry Głogów) – nie grał
Konrad Jałocha (Arka Gdynia) – remis 0:0 z Olimpią Grudziądz, 90 minut
Jakub Miszczuk (Arka Gdynia) – nie grał
Robert Pisarczuk (Chrobry Głogów) – nie grał
Jarosław Ratajczak (Stomil Olsztyn) – remis 0:0 z Wisłą Płock; 90 minut
Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz) – wygrana 4:2 z MKS Kluczbork; 82 minuty, 2 gole

 

II liga
Chinonso Agu (Radomiak Radom) – nie grał
Dorian Buczek (Siarka Tarnobrzeg) – przegrana 2:4 z Radomiakiem Radom; 81 minut
Piotr Ceglarz (Nadwiślan Góra) – przegrana 0:3 ze Stalą Mielec; 90 minut
Mariusz Dzienis (Olimpia Zambrów) – przegrana 1:3 z Kotwicą Kołobrzeg; 90 minut
Michał Grudniewski (Radomiak Radom) – nie grał
Jan Grzesik (Siarka Tarnobrzeg) – przegrana 2:4 z Radomiakiem Radom; 90 minut
Tomasz Lewandowski (Gryf Wejherowo) – przegrana 0:2 z Polonią Bytom; 90 minut
Arkadiusz Maksymiuk (Wisła Puławy) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Okocimskim KS Brzesko)
Marcin Stromecki (Siarka Tarnobrzeg) – przegrana 2:4 z Radomiakiem Radom; 90 minut
Bartłomiej Wasiluk (Nadwiślan Góra) – przegrana 0:3 ze Stalą Mielec; 90 minut
Krystian Wójcik (Legionovia Legionowo) – wygrana 2:1 z GKS Tychy; 88 minut, 2 gole

 

III ligi
Daniel Barzyński (Pilica Białobrzegi) – remis 1:1 z Pelikanem Łowicz; 90 minut
Józef Burta (Legia II Warszawa) – nie grał
Adam Dobosz (Piast II Gliwice) – wygrana 1:0 z Podbeskidziem II Bielsko-Biała; 90 minut
Paweł Drażba (Jagiellonia II Białystok) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Olimpią Olsztynek)
Adrian Dziubiński (Broń Radom) – remis 0:0 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki; 90 minut
Mikołaj Gola (Piast II Gliwice) – wygrana 1:0 z Podbeskidziem II Bielsko-Biała; 77 minut
Mateusz Hołownia (Legia II Warszawa) – przegrana 0:2 z ŁKS Łódź; 90 minut
Michał Kitliński (Garbarnia Kraków) – pauza w lidze
Marcin Kluska (Polonia Warszawa) – wygrana 2:1 z Błękitnymi Raciąż; 21 minut
Rafał Kosiec (Polonia Warszawa) – nie grał
Piotr Kosiorowski (Polonia Warszawa) – wygrana 2:1 z Błękitnymi Raciąż; 90 minut
Jacek Kozaczyński (Chełmianka Chełm) – remis 1:1 z Orlętami Radzyń Podlaski; 90 minut
Marcin Kozłowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) – remis 0:0 z Bronią Radom; 24 minuty, żółta kartka
Piotr Krawczyk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki) – remis 0:0 z Bronią Radom; 12 minut
Bartosz Madejski (Piast II Gliwice) – wygrana 1:0 z Podbeskidziem II Bielsko-Biała; minuta
Mariusz Marczak (Polonia Warszawa) – wygrana 2:1 z Błękitnymi Raciąż; 90 minut
Marcin Nowak (Pelikan Łowicz) – remis 1:1 z Pilicą Białobrzegi; 90 minut
Michał Ogrodnik (Resovia) – nie grał
Michał Panufnik (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) – nie grał
Przemysław Przysowa (ŁKS 1926 Łomża) – wygrana 3:0 z Warmią Grajewo; 90 minut, żółta kartka
Marcin Rogoziński (Start Działdowo) – nie grał
Sebastian Szymański (Legia II Warszawa) – przegrana 0:2 z ŁKS Łódź; 14 minut
Mateusz Tobjasz (Polonia Warszawa) – wygrana 2:1 z Błękitnymi Raciąż; 90 minut
Hubert Tomalski (Chełmianka Chełm) – remis 1:1 z Orlętami Radzyń Podlaski; 90 minut
Mateusz Urbański (Podhale Nowy Targ) – wygrana 4:0 z Beskidem Andrychów; 77 minut
Adam Wasiluk (KKS 1925 Kalisz) – wygrana 2:1 z Elaną Toruń; 90 minut
Łukasz Zaniewski (ŁKS 1926 Łomża) – wygrana 3:0 z Warmią Grajewo; 90 minut, 3 gole

 

IV ligi
Dariusz Dadacz (Huragan Wołomin) – nie grał
Tomasz Doliński (KS Konstancin) – przegrana 0:1 z Szydłowianką Szydłowiec; 90 minut
Rafał Jędrzejczyk (Sarmacja Będzin) – wygrana 3:0 z Górnikiem Piaski; 90 minut, 2 gole
Sebastian Kaczyński (Widzew Łódź) – wygrana 4:0 z Pilicą Przedbórz; 6 minut, gol
Grzegorz Krystosiak (Victoria Sulejówek) – wygrana 2:0 z UKS Łady; 90 minut
Wiktor Lach (Victoria Sulejówek) – nie grał
Aron Majczyna (Bug Wyszków) – wygrana 1:0 z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki; 90 minut
Michał Michalak (Znicz II Pruszków) – pauza w lidze (walkower 3:0 z Dolcanem II Ząbki)
Jakub Pasik (Mazur Karczew) – remis 2:2 z Wilgą Garwolin; 90 minut
Karol Skóra (Mazur Karczew) – remis 2:2 z Wilgą Garwolin; 90 minut
Kacper Starek (Olimpia Warszawa) – nie grał
Samuelson Odunka (Victoria Sulejówek) – wygrana 2:0 z UKS Łady; 85 minut
Przemysław Rodak (Widzew Łódź) – wygrana 4:0 z Pilicą Przedbórz; 90 minut
Wojciech Wocial (Victoria Sulejówek) – wygrana 2:0 z UKS Łady; 90 minut, gol

 

źródło: własne; foto: ŁKS 1926 Łomża

DODAJ KOMENTARZ

2 odpowiedzi

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;