sobota, 13 lipca 2024r.

Chromiński nowym prezesem!!!

Tuż przed 21:00 ogłoszone zostało nazwisko nowego prezesa Pogoni Siedlce. Sternikiem klubu w najbliższej kadencji będzie 29-letni Michał Chromiński.

Chromiński jest współwłaścicielem rodzinnej firmy SED-BUD, która działa w branży budowlanej. W poprzedniej kadencji najmłodszy prezes na zapleczu ekstraklasy pełnił funkcję skarbnika. – Dziękuję bardzo kolegom z zarządu za powierzone zadanie. Zrobimy wszystko, żeby klub funkcjonował jeszcze lepiej niż do tej pory. Dziękuję Andrzejowi Materskiemu, że będzie mnie wspomagał jako wiceprezes, dziękuję Witoldowi Jakubikowi, który także przyjął tę funkcję. (…) Miejmy nadzieję, że miasto na czele z obecną panią prezydent nadal będzie nam pomagało. Zrobimy wszystko, żeby Pogoń funkcjonowała jeszcze lepiej. Wszystkie ręce na pokład. Słowa uznania i szacunku dla Bartka Tarachulskiego. Jestem ci bardzo wdzięczny za to co zrobiłeś – powiedział nowy prezes Pogoni.

W skład nowego zarządu Pogoni weszli Chromiński, Leszek Czapski (sekretarz), Krzysztof Dębiński (skarbnik), Witold Jakubik, Andrzej Materski, Dariusz Młynarczyk, Jan Niedziółka, Piotr Niewiadomski oraz Robert Żur. Funkcję wiceprezesów będą pełnić zaprawieni w bojach Jakubik i Materski, skarbnikiem został Dębiński, natomiast Czapskiego wybrano do pełnienia roli sekretarza. Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej został Mariusz Gruda, zaś jego zastępcą Daniel Płudowski. Poza nimi zasiądą w niej Andrzej Filipiuk i Marek Kordecki.

 

źródło i foto: własne

DODAJ KOMENTARZ

9 odpowiedzi

  1. Z tego co słyszałem to raczej i na piłce kiepsko się znał ale… piłka jest w Siedlcach i Polsce popularna to czemu nie można być prezesem jak tata da pieniążki prawda?! Prawda jest taka że nie lubił kibiców lub moze nie przepadal z f3 ktorzy dopingowali ubrani w barwach Pogoni.Ciekawie bedzie i chcialbym zobaczyc relacje na lini prezes-kibice oczywiscie tych z f3.Młody 29 latek czy juz tak wszystko zna na zapleczu ekstraklasy czy tylko przykrywka i pan Materski dalej bedzie podejmowal decyzje? Jak to jest wiec?

 1. Niech tam sobie prezesuje stoi na czele ten chłopaczyna, figurant. Wiadomo że do faktycznego rządzenia będzie Jakubik i Materski , wspierani przez duchowną osobę. Kosów Lacki dowodzi siedlecką piłką. Jeżeli nowy prezes składa podziękowania Tarachulskiemu „za to co zrobiłeś” to brzmi to bardzo dwuznacznie. Tarachulski zrobił to, co robił i robi najlepiej …….kopie dołki pod każdym trenerem jaki był w Pogoni. Zarząd powinien powierzyć Tarachulskiemu funkcję I trenera i wtedy byłby faktyczny obraz jego fachowości. Ale wiadomo, że gość się nadaje najlepiej do innej roboty, co po kilku latach pobytu w Siedlcach widać jak na dłoni. Etyka, honor ? To pojęcia obce temu człowiekowi, a panom z Zarządu taki donosiciel jest potrzebny. Niech panowie rządzący przypomną sobie jaka euforia towarzyszyła przyjmowaniu do pracy trenera Sasala, co z tej euforii po miesiącach zostało i kto wniósł „największy wkład” w zwolnienie Sasala ? Ostatni wygrany mecz z Chojniczanką jest efektem pracy Sasala, a nie cudownych mocy Tarachulskiego. Jeżeli jest inaczej, to po co Pogoń szuka trenera ? Trener już jest, niech tylko „papier” zrobi. Z tym problemu chyba nie powinien mieć ?

  1. Święte słowa Alez. To trener Sasal utrzymał Pogoń i jemu należą się podziękoewania

 2. No tak i się zaczyna… Prezesem został 29 letni syn znanego przedsiębiorcy w Siedlcach, współwłaściciel Sed-Budu. Został tylko dlatego,że jego firma będzie wykładała pieniądze ale jakie to się okaże. Materski i Jakubik zostali v-ce prezesami a to dlatego,żeby młody 29 letni prezes był pod ich kontrolą. Wiadomo,że dalej Materski i Jakubik będą sterowali klubem wraz z pomocą duchownych. To co młody niedoświadczony prezes powiedział o Tarachulskim,że jemu dziękuje za to co zrobił to była totalna kpina!!! Widać,że publicznie dał dobre rekomendacje Tarantuli aby dalej był w klubie i kopał dołki poprzednikom trenerom jak to zrobił Sasalowi. Tak naprawdę Sasal utrzymał Pogoń i to nie w ostatnim meczu z Chojnicami a tak jak sam powiedział we wcześniejszych meczach z Bełchatowem Kluczborkiem itd.Ale to jak klub potraktował trenera Sasala to tak robią właśnie typowi przydupasy miasta, a żeby nie było głośno w mieście to młodego dali na stołek prezesa który będzie dawał kasę i gówno jemu cos mogą zrobić jest prezesem słupem i tyle w temacie! Materski kazał młodemu powiedzieć,że jest wdzięczny to co zrobił Tarachulski i dał do zrozumienia,że donosiciel musi zostać na następny sezon bo taki im potrzebny jest gość. Nie wiem jak to będzie z nowym prezesem i stosunkami z kibicami tymi najbardziej prowadzącymi doping z sektora f3,bo nowy prezes nigdy za nimi nie przepadał a wolał Januszów z pestkami lub kościelnych,także czas pokaże jak to będzie na Siedleckim stadionie i z dopingiem i ze sponsorowaniem klubu jak i prowadzeniem.

 3. Czekam z niecierpliwością jakie bedą relacje między prezesem M.Chrominskim a najbardziej fanatycznymi kibicami z F3.bo głosy chodzą,że prezes nie przepadał za tymi z F3! Czy to plotki czy prawda może ktoś coś potwierdzic!?

 4. Panowie wszystko w swoim czasie. Mamy prezesa od niespełna 24 godzin. Będą spotkania i ustalenia na kolejną rundę. Mamy nadzieję, że prezes pomimo młodego wieku nie da sobą sterować z tylnego siedzenia.Co do urlopowania trenera Sasala zarząd nie zachował się honorowo. Trzeba mieć klasę i szacunek do tego co zrobił. Nie może być tak, że na jakimś portalu pojawia się news o urlopowaniu trenera a on sam dowiaduje się o tym od kolegów na szkoleniu trenerów.

  1. Jeśli tak było to niestety wielki wstyd . To jest ostrzeżenie dla innych którzy zechcą u nas pracować że tu nie działa według zasad przyjętych w cywilizowanym świecie.

 5. Panowie dajmy szansę wykazania się Prezesowi i zarządowi,a dopiero później można krytykować,a nie krytyka.

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;