wtorek, 23 lipca 2024r.

Demianiuk wróci do Pogoni?

Wypożyczenie Cezarego Demianiuka z Piasta Gliwice do GKS Bełchatów dobiegło końca. Napastnik może wrócić do wicemistrza Polski, jednak aktualny klub nie będzie mu stawał na drodze w poszukiwaniu nowego pracodawcy.

Nieoficjalnie wiadomo, że Pogoń jest zainteresowana ponownym zapewnieniem sobie usług Demianiuka. 23-letni napastnik od najmłodszych lat występował w siedleckim klubie z krótkimi przerwami na wypożyczenia do Naprzodu Skórzec i Orląt Łuków.

W sezonie 2014-15 Demianiuk był jednym z głównych architektów utrzymania Pogoni w I lidze – zdobył wówczas 8 bramek w 24 meczach. Minione rozgrywki były dla niego zdecydowanie mniej udane – 1 gol w 26 meczach i spadek z GKS Bełchatów do II ligi.

Jak udało nam się ustalić Pogoń jest już po słowie z Demianiukiem.

 

źródło: własne; foto: Maciej Sztajnert

DODAJ KOMENTARZ

5 odpowiedzi

 1. śmieszne trochę, że nie spadł z Pogonią, a spadł z Bełchatowem 🙂

 2. Demianiuk jak miał do wyboru Pogoń i Bełchatów to wybrał klub ten drugi.
  Pogoń powinna pamiętać o tym i sobie dać spokój z zawodnikami tego pokroju.
  Demianiukiem pierwszej ligi w przyszłym sezonie nie utrzymamy.
  Zacząć trzeba od angażu nowego trenera który będzie miał wizję charyzmę i szacunek piłkarzy i jemu powierzyć misję tworzenia drużyny za którą weźmie pełną odpowiedzialność.

 3. Aro, co Ty pieprzysz człowiecze?!!!
  Chłopak mając do wyboru Siedlce albo Bełchatów, wybrał możliwość rozwoju i większą kasę. Co Ty byś zrobił na jego miejscu? Już zapomniałeś jego wkład? Pamiętasz mecz z Siarką o awans? Za zdanie o: „Pogoń powinna pamiętać o tym i sobie dać spokój z zawodnikami tego pokroju.” powinieneś się pokajać i najzwyczajniej w świecie przeprosić!
  Co do trenera, pełna zgoda.

  PEES: ciągle czekam na komentarz znanego siedleckiego znawcy piłki nożnej, hapala.

  1. Ja również czekam na najnowsze „wizje” hapala, i komentarz do minionego sezonu.

 4. Czarek pamiętamy co dla nas zrobiłeś.wracaj do Siedlec .jestes nam potrzebny .mam nadzieje ze odbudujesz formę i znowu będziesz strzelal

ZOBACZ TAKŻE

KONTRAHENCI

PATRONAT MEDIALNY

PATRONAT MEDIALNY

;